سورس ربات نظرسنجی ساز تلگرام 100% سالم و تضمینی

سورس ربات نظرسنجی ساز تلگرام 100% سالم و تضمینی

سورس ربات نظرسنجی ساز تلگرام 100% سالم و تضمینی

این سورس به زبان PHP نوشته شده و شما با یک فضای بسیار معمولی میتوانید آن را اجرا نمایید و طریقه اجرا کردن آن بسیار ساده تر نسبت به سورس های دیگر می باشد و یکی از ویژگی های خوب این سورس سرعت و بدون باگ بودن آن است که باعث می شود نیاز نباشد وقت خود را صرف تعمیر و دیباگ کردن آن بگذارید.

سورس ربات نظرسنجی ساز تلگرام

حجم تقریبی این سورس ربات نظرسنجی ساز تلگرام حدودا 28 کیلوبایت می باشد که در .zip فقط 2 کیلوبایت است! از ویژگی های عالی آن اختصاصی بودن است که برای مثال میتوانید برای کانال خود نظرسنجی بسازید بدون تبلیغات مزاحم.
پیشنهاد ما این است برای اجرای این سورس از هاستی استفاده کنید که دارای گواهی SSL باشد و بهتر است Let’s Encrypt باشد که تا سه ماه اول رایگان می باشد با اینکار هم امنیت ربات خود را تضمین کرده اید و هم آن را سریع تر و بهتر از قبل خواهید نمود.

چرا داشتن ssl یا همان Secure Sockets Layer در ربات نظرسنجی مهم است؟

درواقع هنگامی که هاست یا قضای میزبانی شما دارای گواهی اس اس ال می باشد به این معناست که اطلاعات کاربران شما رمزگذاری شده و محفوظ است که کاربرد آن بیشتر در سایت های فروشگاهی خارجی می باشد (در ایران تمام اطلاعات در سایت معتبر شاپرک انجام می شود که نیازی به ترس از دزدیده شدن اطلاعات در این فرایند نیست) اما در بحث ربات نظرسنجی بازهم این قضیه میتواند مهم باشد زیرا اگر برای مثال شما یک نظر سنجی در رابطه با غذای مورد علاقه بگذارید, بدون داشتن ssl, هکر ها میتوانند بفهمند کدام کاربران, کدام گزینه را انتخاب کردند. بی شک بهتر است برای حفظ امنیت شخصی کاربرانمان از این گواهی بسیار ساده استفاده کنیم که برای پیدا کردن آموزش آن کافیست در گوگل سرچ کنید.

سورس ربات نظرسنجی ساز تلگرام

این سورس اختصاصی باگ گیری شده

به احتمال زیاد برای دانلود این سورس سایت های زیادی را گشته و سورس های تلگرام متعددی را دانلود یا خریده باشید اما متاسفانه تمام این سورس ها مشکل دارند و اجرا نمی شوند یا دارای باگ های عجیبی می باشند!

برای همین سایت فیکسان به صورت اختصاصی مشکل این سورس را حل کرده و تمامی باگ های آن را برطرف نموده است و توجه داشته باشید اگر سورس با مشکلی روبه رو شود ما آن را برایتان حل خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *