پاورپوینت راجب عوامل اجتماعی سلامت روان

عوامل اجتماعی سلامت روانی

اگر دنبال یک پاورپوینت ساده و سبک در رابطه با سلامت روان هستید ما این پاورپوینت را به شما پیشنهاد میدهیم که در 25 صحفه تدوین یافته است. گرافیک و ترتیب بندی این پاورپوینت متناسب و خوب می باشد که می توانید از آن به راحتی استفاده کنید.

خلاصه پاورپوینت عوامل اجتماعی سلامت روان

بدن انسان مجموعه ای از چند دستگاه است که با هماهنگی کامل کار می کند و سلامت روانی و جسمی آنان نتیجه هماهنگی بین دستگاه های مختلف است که توسط دستگاه های ارتباطی عصبی و غده های درون ریز انجام می گردد و به غیر از عوامل فیزیولوژیکی و وراثتی درونی نوعی دیگر از عوامل بیرونی یا محیطی هستند که بر سلامت روانی و جسمی ما تاثیر گذار خواهند بود.

سلامت روانی چیست؟ 

تعادل بین اعضا و محیط در رسیدن به خود شکوفایی و حداکثر رضایت به دست آمده از تقابل فردی و اجتماعی و دستیابی اکثر مردم بالاترین و بهترین سطح ممکن از سلامت،انسجام اجتماعی و تعامل و بهبود کیفیت زندگی.

مشخصات مقاله:

دسته: پاورپوینت (روانشناسی)

عنوان : عوامل اجتماعی سلامت روانی

قالب بندی: به صورت  پاورپوینت powerpoint

قیمت : فقط 2 هزار تومان!

RIAL 20,000 – خرید

 

توجه: خرید به صورت آنلاین توسط درگاه پرداخت انجام می شود و متصل به سایت شاپرک با پروکتل امن Https است. بعد از واریز مبلغ بر روی تکمیل خرید کلیک کنید و لینک را مشاهده خواهید کرد.اگر در این بین با مشکلی مواجه شدید نگران نباشید زیرا به صورت خودکار به ایمیل شما لینک ارسال شده (در قسمت SPAM) و در صورتی که بازهم با مشکل مواجه شد کافیست که در قسمت نظرات ایمیل خود را اعلام فرمایید تا ابتدا صحت خریدتان چک شود و بعد از آن دوباره برای شما به صورت دستی ایمیل را ارسال خواهیم کرد.

منبع: سایت فیکسان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *