خرید ورودی گوگل با 50% تخفیف (واقعی و تضمینی)

خرید ورودی گوگل

خرید ورودی گوگل با 50% تخفیف (واقعی و تضمینی)

بی شک شماهم علاقمند به افزایش اعتبار خود نزد گوگل هستید و پی در پی دنبال روش های کاهش رتبه الکسا و بالابردن سایت خود در نتایج گوگل می گردید و یکی از بهترین راه برای اینکه نزد گوگل بهتر شوید خرید ورودی گوگل است که باید در این مورد بسیار حساس و مراقب باشید زیرا ممکن است کوچک ترین اشتباهی در این امر موجب پنالتی شدن یا کاهش اعتبار شما شود. پس بنابرین دل را به دریا نزنید و بی دلیل از هر سایتی ورودی گوگل نخرید یا اینکه خودتان بی دلیل آن را با نرم افزار ها نفرستید زیرا گوگل یک نفر نیست! بلکه کارمندان گوگل بالای 300 هزار نفر هستند که بخش زیادی از آنها پی در پی درحال بهتر کردن الگوریتم ها می باشند.

چرا خرید ورودی گوگل موثر است؟

همانطور که در مقدمه نوشتیم ممکن است خرید ورودی گوگل علاوه بر اینکه برای شما موثر نباشد, باعث افت سایت شما و ضربه زدن به آن هم شود پس برای همین باید بسیار مراقب باشید اما آیا واقعا موثر است؟ یا شاید هم بهتر است اینگونه از خود بپرسیم که آیا با خرید ورودی گوگل میتوانیم در نتایج نسبت به رقبا بالاتری ظاهر شویم و رتبه الکسای خود را کاهش دهیم؟

ورودی گوگل با درست و حساب شده باشد

بگذارید یک مثال ساده بزنم, فرض کنید روزانه برای یک کلمه خود ورودی گوگل بگیرید (روزی هزارتا) و هر بازدیدکننده برای مثال 300 ثانیه در سایت شما بماند, اما آیا این تاثیری دارد؟ بله واقعا تاثیر دارد اما نه مثبت, بلکه به شدت تاثیر منفی دارد! علت این موضوع هم همانطور که در قبل گفته بودیم پیشرفته بودن الگورتیم های گوگل نسبت به این مسائل است.

بنابرین راه چاره این است که ورودی گوگلی که میخرید باید درصد خوبی از آنها بر روی لینک های صفحه های داخلی کلیک کنند تا CTR سایت شما را بالا ببرند + از یک کلمه تکراری نباید یهو و غیر طبیعی برای خود ورودی بفرستید + زمان ماندن بازدیدکننده ها بر روی سایت شما باید عددی متغیر باشد.

از نرم افزار های افزایش ورودی استفاده نکنید

توجه داشته باشید این نرم افزار اغلبشان بسیار غیر طبیعی هستند و یکی از بهترین آنها نرم افزار Traffic Spirit می باشد اما استفاده از این نرم افزار نیاز به تخصص و نسخه اصلی و خریداری شده آن را دارد زیرا در نسخه معمولی این نرم افزار امکان مشخص کردن CTR تا محدوده بسیار کمی امکان پذیر است و قادر نخواهید بود به مقدار مطلبوبی ترافیک مورد نظر خود را ارسال کنید.

راه چاره: خرید ورودی گوگل از فیکسان

خرید ورودی گوگل

بنابرین اگر به دنبال راهی بی دردسر برای افزایش ورودی گوگل سایت خود هستید پیشنهاد میکنم از سایت فیکسان ورودی گوگل بخرید و درکمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت آن را دریافت کنید, توجه داشته باشید ورودی های ما کاملا تضمینی و حساب شده می باشند و علاوه بر آن حواسمان به پیشرفت سایت شما خواهد بود.

هدیه: کسانی که سفارش بدهند یک ریپورتاژ خیلی موثر و قوی در سایت های ایرانی به صورت رایگان دریافت خواهند کرد.

یکی از ویژگی های منحصر به فردی که همیشه رعایت میکنیم این است ارزان بودن و کیفیت بالا را باهم اجرا نماییم که خوشبختانه همینگونه هم شده و بی شک اگر از سرویس های دیگر استفاده کرده باشید میفهمید که تاثیر مطلوبی بر روی کار شما نگذاشته اند. پس بنابرین یکبار امتحان کنید و تا ابد مشتری ما خواهید بود.

قیمت ها در جدول زیر نمایان شده و کافیست برای خرید از دکمه آبی رنگ روبه روی هر پنل کلیک کنید.

نام پنل

تعداد ورودی در روز

مدت زمان

قیمت با تخفیف

دکمه خرید

برنزه1,000 تا در روزیک ماهفقط 60 هزارتومانبه زودی…
طلایی5,000 تا در روزیک ماهفقط 290 هزارتومانبه زودی…
الماسی20,000 تا در روزیک ماه1.1 میلیون تومانبه زودی…

 

⭐️ این پکیج تضمین  کیفیت دارد و در صورت نارضایتی مبلغ مورد نظرتان را بازگشت خواهیم داد ( تا 15 روز اول فرصت انتخاب دارید) ⭐️

 

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *