چطور در ماینکرافت ندر وارت پیدا کنیم

در سری فیلم های آموزشی Minecraft به سراغ نکات، ترفندها، حقایق و ساختارهایی می رویم که می توانند جذابیت بازی را برای شما دو چندان کنند. Minecraft دنیای وسیعی است که در آن همیشه چیزهای جدیدی برای کشف خواهید یافت. البته ورود به بسیاری از این موارد بدون استفاده از فیلم های آموزشی مربوطه امکان پذیر نیست.

از ساخت سازه های بزرگ و خودکار گرفته تا ایجاد مناظر چشم نواز، Minecraft به شما این آزادی را می دهد که به هر چیزی که می خواهید برسید. یکی از زیبایی های بازی این است که راه های مختلفی برای تحقق هر یک از آن رویاها در اختیار شما قرار می دهد. اگر حرفه ای است، می توانید روش های پیچیده ای را انتخاب کنید و همیشه گزینه های آسان تری برای مبتدیان وجود دارد.

صرف نظر از پیشرفت باورنکردنی Minecraft در چند سال گذشته، این بازی بیشتر توسعه خود را مدیون کاربران و جامعه فعال خود است. کاربرانی که تمام این سال‌ها را صرف ساخت مواد مختلف، طراحی ساختارهای جدید، یافتن راه‌های جدید برای حل مشکلات و پیاده‌سازی مکانیک‌های فوق‌العاده کرده‌اند که می‌تواند سایر کاربران را ساعت‌ها به بازی نگه دارد.

در این دنیای وسیع، قوانین نانوشته زیادی وجود دارد که هر بازیکنی باید از آنها پیروی کند. بسیاری از این قوانین با گذشت زمان و تجربه روشن می شوند. اما برخی دیگر از ساده ترین و اساسی ترین مشکلات بازی هستند.دقیقاً به همین دلیل تصمیم گرفتیم مجموعه ای از تمام کارهای ممنوعه ای که نباید در Minecraft انجام دهید را برای شما فهرست کنیم.

ما همچنین به شما پیشنهاد می کنیم از شکل گیری Minecraft و Vijayato inchants بازدید کنید.

نظرات و پیشنهادات خود را در مورد فیلم های آموزشی Minecraft حتما در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

ویدیوهای بیشتر آموزش Minecraft

سوالات رایج

روی چه پلتفرم‌هایی می‌توانم ماینکرافت را بازی کنم؟

Minecraft یکی از بازی هایی است که متنوع ترین پلتفرم های پشتیبانی شده را ارائه کرده است. شما می توانید این اثر را روی گوشی های دستی، کنسول های خانگی، گوشی های هوشمند و رایانه های شخصی، سیستم ها و نسل های قدیمی و جدید تجربه کنید.

ماینکرافت یک بازی تک نفره است یا چند نفره؟

این بازی شما را آزاد می گذارد تا هر طور که می خواهید خود را سرگرم کنید. هم برای یک نفر و هم برای چند نفر.

طی سال‌ها، Minecraft محبوبیت بیشتری پیدا کرده و به یکی از محبوب‌ترین عناوین صنعت بازی تبدیل شده است. پورتال ها پل هایی بین دنیاهای Minecraft هستند که می توانید از آنها برای حرکت بین آن دنیاها استفاده کنید. اگر در Minecraft مبتدی هستید، برخی از دستورالعمل‌های ساخت و ساخت پورتال، به‌ویژه پورتال Nether و End، ممکن است کمی مشکل باشد، اما نگران نباشید زیرا در ادامه این مقاله شما را شروع می‌کنیم. نحوه ساخت پورتال Nether و End را در Minecraft نشان دهید.

چگونه پورتال های Minecraft بسازیم: پورتال چیست و برای چیست؟

آموزش ساخت پورتال های Nether و End در Minecraft

همانطور که قبلا توضیح دادیم، پورتال ها پل هایی برای رسیدن به سایر دنیاهای Minecraft هستند. در Minecraft، سه بعد یا جهان وجود دارد که می توانید آنها را کشف و کشف کنید. جهان اول Overworld نام دارد که بازی شما در آن شروع می شود و برای رسیدن به دو دنیای دیگر که Nether و End نام دارند باید برای هر کدام پورتال های مخصوص بسازید. پیشنهاد می شود قبل از رفتن به این سرزمین ها سلاح ها و ابزارهای قدرتمندی مانند الماس یا تجهیزات کمیاب به همراه داشته باشید. نحوه یادگیری نحوه بدست آوردن و ساخت بهترین تجهیزات Minecraft در لینک زیر است. در ادامه در ابتدا نحوه ایجاد پورتال های Minecraft را با تمامی ترفندهای لازم به شما آموزش می دهیم.

بررسی اجمالی و آموزش ساخت و فعال سازی پورتال Nether و End در Minecraft

چگونه یک پورتال Nether در Minecraft ایجاد کنیم؟

پورتال ندر، پل ارتباطی مهم برای دست یافتن به آیتم‌های کم یاب است.

مرتبط:  چرا باید پس انداز کنیم کلاس سوم

Biome Nether مملو از گدازه، آتش، و جنگجویان مرده است و می توان آن را به عنوان جهنم Minecraft توصیف کرد. شاید فکر کنید چرا باید وارد این کشور خطرناک و ترسناک شویم؟ در بیوم کمیاب موارد و اقلامی مانند Blaze Rods و Glow Stones وجود دارد که در هیچ دنیای دیگری نمی توانید آنها را پیدا کنید و در بین این موارد موادی برای ساخت پورتال ها وجود دارد که داشتن آنها بسیار مهم و مفید است. فرآیند ایجاد یک پورتال هلندی به استخراج یک شی ابسیدین و روشی برای احتراق آن نیاز دارد که می تواند کمی پیچیده باشد، اما نگران نباشید زیرا ما بهترین روش را در 4 مرحله به شما آموزش می دهیم.

مرحله اول: بلوک‌های Obsidian استخراج کنید

برای استخراج بلوک‌های Obsidian، سطل آب را روی گدازه‌ها بریزید و گدازه‌های سرد شده را با کلنگ الماسی استخراج کنید.

برای ساخت قاب پورتال ندر از بلوک ابسیدین استفاده می شود. برای یافتن ابسیدین به یک سطل آب، یک کلنگ الماس و یک حوض پر از رسوبات داغ نیاز دارید. بهترین راه برای استخراج این مورد این است که یک لکه گدازه پیدا کنید و سطل آب را روی آن خالی کنید. صبر کنید تا گدازه خنک شود و سپس آب را با استفاده از یک سطل خالی جمع کنید. بلوک های خنک کننده گدازه آبسیدین هستند و می توانید آنها را با کلنگ الماس استخراج کنید. همچنین می‌توانید بلوک‌های ابسیدین را به‌طور طبیعی در برخی از عمارت‌های جنگلی یا ویرانه‌های اقیانوس پیدا کنید. شما فقط به 10 بلوک ابسیدین نیاز دارید، اما می توانید فریم پورتال را با استفاده از 14 بلوک ساده کنید.

اگر 14 بلوک ابسیدین دارید، می توانید یک قاب به عرض چهار بلوک و پنج بلوک به طول ایجاد کنید. چهار بلوک را در یک خط روی زمین قرار دهید، سپس چهار بلوک را در دو انتها قرار دهید. از دو بلوک آخر خود برای اتصال بالای دو ستونی که ایجاد کرده اید استفاده کنید.

مرحله دوم آموزش ساخت پورتال های ندر و اند ماینکرافت: یک Flint and Steel بسازید

شما برای مشتعل کردن بلوک‌های پورتال ندر نیاز به آیتم Flint and Steel خواهید داشت.

برای ساختن پورتال Nedre، باید بلوک های Abstein را که به عنوان یک قاب ساخته اید، آتش بزنید. برای این کار شما نیاز به ساخت سنگ چخماق و فولاد دارید که می توانید با ترکیب سنگ چخماق با شمش آهن به دست آورید. سنگ چخماق را می توان با استخراج شن و ماسه و شمش آهن با ذوب سنگ آهن در کوره به دست آورد. میز کاردستی را باز کنید و یک شمش آهن را در مربع بالایی ستون سمت چپ و یک سنگ چخماق را در مربع مرکزی ستون وسط قرار دهید تا سنگ چخماق و فولاد را بسازید.

مرحله سوم (اختیاری): به تعداد لازم آیتم Fire Charge بسازید.

آموزش ساخت آیتم Fire Charge

برای تکمیل این مرحله باید حداقل یک بار به هلند رفته باشید، زیرا برای انجام شارژ آتش به کالایی نیاز دارید که فقط در Nether پیدا شود. آیتم Fire Charge برای احتراق قاب های ابسیدین عالی است و می تواند آنها را به سرعت مشتعل کند. برای ساخت این آیتم به لیست زیر نیاز دارید:

پودر بلیز: می توانید این مورد را با قرار دادن یک میله بلیز در مرکز میز کاردستی درست کنید. به قلعه Nether بروید و Blaze Rod را از دروازه جمع آوری کنید، همانطور که از یک Blaze نگهبان قلعه می افتد.

باروت: برای بدست آوردن باروت، باید یک خزنده را بکشید یا آن را در صندوقچه ها پیدا کنید.

زغال سنگ: شما می توانید این مورد را از سنگ معدن زغال سنگ استخراج کنید.

برای انجام Fire Charge کافیست یک باروت در مربع سمت چپ ردیف بالا، یک پودر شعله در مربع مرکزی ردیف بالا و یک زغال سنگ در مربع سمت راست ردیف بالا قرار دهید تا سه عدد بسازید. . این کار را تا زمانی که به تعداد بلوک Ebstein از این آیتم داشته باشید تکرار کنید.

مرتبط:  چرا از کشت گلخانه ای استفاده می کنیم

مرحله چهارم آموزش ساخت پورتال های ندر و اند ماینکرافت: پورتال Nether را فعال کنید.

نحوه فعال کردن پورتال Nether

اکنون که قاب Obsidian، Flint and Steel و Fire Charge را دارید، می توانید Nether Portal را فعال کنید. برای این کار کافیست Flint and Steel را از قسمت موجودی حذف کرده و به قسمت Hotbar منتقل کنید و سپس انتخاب کنید. برای تراشیدن بلوک های ابسیدین دستورالعمل های زیر را دنبال کنید:

PC: روی هر بلوک ابسیدین کلیک راست کنید.

کنسول: قسمت داخلی هر بلوک ابسیدین را انتخاب کنید، سپس دکمه ماشه سمت چپ را فشار دهید.

متحرک: روی هر بلوک Obsidian ضربه بزنید.

پورتال Nether شما اکنون آماده است و می توانید از آن برای سفر به دنیای هیجان انگیز Nether استفاده کنید. توجه داشته باشید که هر بلوک در Nether برابر با هشت بلوک در Overworld است، بنابراین مراقب باشید که چقدر از پورتال Nether فاصله می گیرید و مختصات آن را از دست ندهید.

نحوه ایجاد پورتال های پایانی در Minecraft: چگونه پورتال های پایانی ایجاد کنیم؟

آموزش ساخت پورتال اند

اگر Minecraft را در حالت عادی و در حالت بقا بازی کنید، نمی توانید پورتال ایجاد کنید. برای ساخت این پورتال و دریافت مواد اولیه برای ساخت آن، باید Minecraft را با حالت خلاقانه بازی کنید. در حالت Survival تنها راه ساخت پورتال حمله به یک پایگاه زیرزمینی (Stronghold) است. برای یافتن سنگرها می توانید از سایت Chunkbase کمک بگیرید. در این سایت با وارد کردن شماره دانه دنیای خود، مختصات تمام سنگرهای دنیای خود را دریافت خواهید کرد. برای ساخت End Portal به 12 بلوک Eye of Ender و 12 End Portal Frame Blocks نیاز دارید.

مرحله اول: 12 عدد از آیتم Eye of Ender بسازید

نحوه ساخت آیتم Eye of Ender

برای تهیه این آیتم نیازی به تغییر حالت Minecraft به حالت Creative ندارید و می توانید به راحتی آن را در حالت عادی و حالت بقا جمع آوری و بسازید. برای ساخت آیتم Eye of Ender، به لیست زیر نیاز دارید:

Ender Pearl: این مورد توسط Enderman به دست آمده است.

پودر بلیز: همانطور که قبلا ذکر شد این مورد از Blaze Rod به دست می آید.

برای ساختن Eye of Ender، کافی است یک Ender Pearl را در مربع مرکزی ردیف میانی و یک پودر شعله را در مربع سمت راست ردیف میانی قرار دهید. این کار را 12 بار تکرار کنید تا مواد اولیه مورد نیاز برای ساخت Portal End را بدست آورید.

مرحله دوم آموزش ساخت پورتال های Nether و End در Minecraft: قاب پورتال اند را بسازید.

آموزش نحوه قرار دادن بلوک‌های فریم پورتال End

می توانید قاب یا انتهای قاب دروازه را مانند دروازه Nedder به صورت عمودی داشته باشید، اما استفاده از آن به صورت افقی و روی زمین رایج تر است. برای این کار باید بلوک های فریم را مانند تصویر بالا در یک شبکه ۲۵×۲۵ سه بلوک در هر طرف قرار دهید تا بتوانید پورتال نهایی خود را فعال کنید. بسیار مهم است که قاب را دقیقاً به این شکل بسازید زیرا در غیر این صورت دروازه شما مشتعل نمی شود و بی فایده نخواهد بود.

مرحله سوم: آیتم Eye of Ender را به پورتال اند اضافه کنید.

فعال کردن پورتال اند برای ورود به بیوم با شکوه End

برای فعال کردن انتهای پورتال، باید Eye of Ender را به بلوک‌های فریم پورتال اضافه کنید. بلوک End Portal Frame را هدف قرار دهید و بسته به پلتفرمی که Minecraft را در آن بازی می‌کنید، دستورالعمل‌های زیر را دنبال کنید:

PC: بر روی بلوک End Portal Frame کلیک راست کنید

کنسول: بلوک End Portal Frame را هدف قرار دهید و دکمه ماشه سمت چپ را فشار دهید.

موبایل: روی بلوک Complete Portal Frame ضربه بزنید

اشتباه در قرار دادن آیتم Eye of Ender در بلوک‌های فریم پورتال اند باعث غیر فعال شدن این پورتال می‌شود.

تصویر بالا یک تلاش ناموفق را نشان می دهد زیرا بلوک های قاب انتهای دروازه به درستی قرار نگرفته اند. اگر بلوک ها را طوری قرار ندهید که حکاکی ها به سمت داخل باشند، درگاه هرگز کار نخواهد کرد.

مرتبط:  چرا وقتی فوت میکنیم سرده ولی ها میکنیم گرمه

مرحله چهارم آموزش ساخت پورتال های ندر و اند ماینکرافت: پورتال End را فعال کنید.

End City یکی از سرزمین‌های بیوم End است که با عبور از End Gateway به آن خواهید رسید.

حالا که داخل قاب پورتال هستید، یک فضای خالی سیاه رنگ می بینید، یعنی می توانید عبور کنید. پس از عبور از فضای خالی، به طور خودکار به بیوم و دنیای پایانی منتقل خواهید شد. هنگامی که کاوش End Biome را تمام کردید، می توانید به راحتی پورتال دیگری ایجاد کنید و به کشور خود بازگردید. از آنجایی که اکنون می دانید چگونه یک پورتال را تکمیل کنید، می توانید آن را در کمترین زمان انجام دهید و از آن برای انتقال شما به نقطه شروع (Spawn Point) در دنیای Overworld استفاده کنید. البته شما راه دیگری برای خانه دارید و می توانید با Ender Dragon که یک باس فایت محسوب می شود مبارزه کنید. پس از شکست دادن اژدهای Ender، پورتالی فعال می شود که شما را به دنیای خود باز می گرداند.

متأسفانه، در Overworld، هیچ راه مستقیمی برای End City و End Ship وجود ندارد و حتی نمی توانید با استفاده از End Portal به آنها دسترسی داشته باشید. تنها راه رسیدن به این سرزمین از طریق دروازه پایان پس از تهیه آیتم Ender Pearls است. این سرزمین دارای اشیا و امکانات مختلفی است و پس از تکمیل کاوش خود می توانید یک پورتال نهایی ایجاد کنید و به دنیای خود بازگردید.

نحوه ایجاد پورتال های دیگر در Minecraft

در Minecraft حدود 11 پورتال وجود دارد که دو تای آنها Exit Portal و End Gateway هستند که نمی توانید آنها را بسازید. شما فقط با کشتن اژدهای Ender یا استفاده از دستورات کنسول می توانید آنها را تخم ریزی کنید. پورتال های End و Rare یکی از مهم ترین پورتال های Minecraft هستند و منابع و زمین های زیبایی را در اختیار شما قرار می دهند.

اخرین حرف

با استفاده از آموزش ساخت پورتال های ندر و اند ماینکرافت به سرزمین‌های شگفت انگیز و آیتم‌های کم یاب دسترسی پیدا کنید.

Minecraft دنیایی از خلاقیت ها و شگفتی های بی پایان است و می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند. جای تعجب است که فکر کنیم دنیای وسیع این عنوان محدود به سرزمین های اصلی نیست و دارای قسمت ها و جهان های مخفی است. در این مقاله سعی کرده ایم هر آنچه که برای ایجاد و باز کردن تمامی پورتال های ماین کرافت نیاز دارید را در قالب آموزشی جذاب ذکر کنیم و بهترین راه برای کشف دنیای وسیع Minecraft را به شما نشان دهیم. آموزش های Minecraft را دنبال کنید و به روز باشید تا یک گیمر حرفه ای شوید.

کدام قسمت از آموزش Nether and End Portal در Minecraft بیشتر توجه شما را جلب کرد؟ اگر نکات یا ترفندهای دیگری در مورد نحوه ایجاد پورتال در Minecraft می دانید، لطفاً آنها را با ما و دوستان PlayerShop به اشتراک بگذارید. منتظر نظرات شما خوانندگان عزیز هستیم.

رفقا اگر انتقادی دارید در نظرات بنویسید تا در ویدیوی بعدی اصلاح کنم. ************************* به اینستاگرام من سر بزنید 👇👇 https://www.instagram.com/ehsan._.enk/ Come on Discord Let’s ما را خوش بگذرانید👇👇 https://discord.gg/cuVdgKuaKN از مجالس من دیدن کنید👇👇 https://www.aparat. com/Ehsan_ENK برای تماشای ویدیوهای بیشتر روی این لینک کلیک کنید 👇😎 https://www .youtube.com/channel/UCdlHsmCAwTjheu6Xt9_hK4A?sub_confirmation=1 سلام من احسان هستم و در کانالم مطالب خنده دار و بازی میسازم پس اگر شما لایک مطالب کانالم فراموش نشه عضو کانالم بشید , زره کمیاب, پیدا کردن نادر, پیدا کردن زباله های باستانی, آموزش, ندریت با سرعت کامل در ماین کرافت, چگونه ندریت را پیدا کنیم؟, آموزش بقای ماین کرافت, زره ندریتی, چگونه در 10 دقیقه قهرمان شویم آیا می توانی چیز کمیاب پیدا کنی؟ در این ویدیو یاد گرفتم که چگونه minecraft netherite را پیدا کنم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا