چطور بدانیم در واتساپ بلاک شدیم

WhatsApp یک برنامه چت، تماس و اشتراک گذاری عکس است که توسط صدها میلیون نفر در سراسر جهان استفاده می شود. جای تعجب نیست که واتس اپ به شما این امکان را می دهد که کاربرانی را که دیگر نمی خواهید با آنها بشنوید مسدود کنید.

بهترین راه برای جلوگیری از تماس یا ارسال پیام توسط کسی این است که او را بلاک کنید. اما اگر شما کسی هستید که گیر کرده اید، چگونه می توانید بگویید؟

در مقاله نحوه جلوگیری از هک شدن واتس اپ و اینکه آیا به واتس اپ گوش داده می شود شما را از موارد مهمی مطلع کرده ایم. در این مقاله زومیت راه های تشخیص مسدود شدن در واتس اپ را به شما خواهیم گفت. اگر فکر می کنید شخصی شما را در واتس اپ بلاک کرده است، مقاله زیر را بررسی کنید تا ببینید حدس شما درست است یا خیر.

در این مقاله خواهید خواند:

چگونه بفهمیم در واتس اپ بلاک شده ایم یا خیر؟

واتس اپ دارای یک ویژگی حفظ حریم خصوصی است که به کاربران اجازه می دهد مخاطبین مورد نظر خود را مسدود کنند. اگر به هر دلیلی نمی خواهید با مخاطبی صحبت کنید، می توانید آنها را مسدود کنید. خوشبختانه یا متأسفانه هیچ راه مستقیمی برای فهمیدن اینکه آیا در واتس اپ بلاک شده اید یا خیر وجود ندارد. اما چند ترفند وجود دارد که می توانید برای فهمیدن این موضوع استفاده کنید.

روش های تشخیص مسدود شدن در واتس اپ

اگرچه تشخیص بلوک در واتس اپ آسان نیست، اما اگر بخواهیم بدانیم چگونه در واتس اپ بلاک شده ایم، می توانیم برخی از علائم را بررسی کنیم. اگر کسی شما را در واتس اپ بلاک کرد:

اگر او آخرین بار قبلاً دیده نشده باشد، نمی توانید حضور آنلاین او (آخرین حضور) را در صفحه بحث ببینید.

عکس نمایه یا به‌روزرسانی‌های آن‌ها را نخواهید دید.

اگر او بیو داشته باشد، بیوگرافی او به شما نشان داده نمی شود.

هر پیامی که ارسال می کنید همیشه یک علامت تیک (پیام ارسال شده) و هرگز علامت دوم (پیام تحویل شده) نشان داده نمی شود.

امکان تماس با این مخاطب وجود ندارد.

شما نمی توانید این شخص را به گروهی که ایجاد کرده اید اضافه کنید.

اگر همه علائم بالا را برای یک مخاطب مشاهده کردید، ممکن است به این معنی باشد که کاربر شما را مسدود کرده است. با این حال، احتمالات دیگری نیز وجود دارد. واتس اپ ادعا می کند که به عمد این تشخیص را پنهان کرده است تا از حریم خصوصی شما هنگام مسدود کردن شخصی محافظت کند. بنابراین، ما نمی توانیم به شما بگوییم که آیا توسط شخص دیگری بلاک شده اید یا خیر.

آیا امکان رفع بلاک در واتس اپ وجود دارد؟

اگر متوجه شدید که شخصی شما را در واتس اپ بلاک کرده است، بهترین راه حل این است که او را به حال خود رها کنید. تلاش مکرر برای تماس با فردی که شما را مسدود کرده است، آزار و اذیت تلقی می شود. با این حال، اگر فکر می کنید این اتفاق به اشتباه رخ داده است یا باید با فردی که شما را از طریق واتس اپ مسدود کرده است تماس بگیرید، دو راه وجود دارد.

ایجاد یک گروه

در روش اول می توانید از یک دوست بخواهید که یک گروه ایجاد کند و هر دوی شما را به آن اضافه کند. اگرچه هنوز نمی‌توانید اطلاعات فردی را که شما را در گروه مسدود کرده است ببینید، می‌توانید با پیام‌هایی که در گروه ارسال می‌کنید، او را متقاعد کنید که شما را رفع انسداد کند. به دلایل حفظ حریم خصوصی (اگرچه همه این موارد نقض حریم خصوصی مخاطبی است که شما را مسدود کرده است مگر اینکه دلیل موجهی داشته باشید)، می توانید از دوست مشترک خود بخواهید گروه را ترک کند تا مانند یک چت خصوصی برای شما و شما که شما را رنجیده است تبدیل کند. . مخاطب. به یاد داشته باشید که شخصی که شما را مسدود کرده است می تواند در هر زمان از گروه خارج شود و حتی افرادی را که شما را به چت گروهی اضافه کرده اند بکشد یا مسدود کند.

حذف اکانت (کاربر

برای جلوگیری از درخواست کمک از کسی، تنها راه این است که حساب WhatsApp را حذف کنید. زیرا پس از ایجاد مجدد اکانت واتس اپ می توانید با فرد مذکور تماس بگیرید. معلوم می شود که شخصی که شما را مسدود کرده است می تواند دوباره حساب جدید شما را مسدود کند.

برنامه ضد بلاک واتس اپ را دانلود کنید

شاید دوست دارید برنامه ای وجود داشته باشد که شما را از لیست مخاطبین مسدود شده حذف کند، یا شاید بخواهید باور کنید که برنامه های ضد بلاک واتس اپ واقعی هستند. متاسفانه اینطور نیست. در واقع، همه برنامه های شخص ثالثی که ادعا می کنند شما را رفع انسداد می کنند، ایمن نیستند، حتی اگر بتوانند. در تمام مقالات مرتبط با حریم خصوصی و امنیت شبکه های اجتماعی، ما اکیداً توصیه می کنیم که اطلاعات حساب شخصی خود را در هیچ برنامه ای غیر از برنامه اصلی وارد نکنید، زیرا ممکن است به شما آسیب برساند.

این واقعیت که یک برنامه می تواند شما را از لیست مخاطبین مسدود شده حذف کند، خلاف قوانین است و حریم خصوصی کاربری را که تصمیم به بلاک کردن شما گرفته است، نقض می کند. بنابراین پیشنهاد می کنیم با چشمانی باز به این موضوع بپردازید.

تفاوت گزارش و بلاک کردن در واتس اپ

می‌توانید با مسدود کردن مخاطبین خاص، دریافت پیام‌ها، تماس‌ها و به‌روزرسانی‌های وضعیت WhatsApp را متوقف کنید. علاوه بر این، اگر احساس می کنید که پست های شخصی برای شما تهدید کننده و آزاردهنده است، می توانید آنها را گزارش دهید.

وقتی کسی را بلاک می کنید:

آخرین بازدید، وضعیت آنلاین، به‌روزرسانی‌های وضعیت و هرگونه تغییر در تصویر نمایه شما دیگر برای مخاطبینی که مسدود کرده‌اید قابل مشاهده نخواهد بود.

پیام‌ها، تماس‌ها و به‌روزرسانی‌های وضعیت ارسال شده توسط مخاطب در تلفن شما نمایش داده نمی‌شوند و برای شما ارسال نمی‌شوند.

مرتبط:  چرا بصل النخاع گره حیات می گویند

مسدود کردن یک مخاطب باعث حذف آنها از لیست مخاطبین شما و همچنین حذف شما از لیست تلفن مخاطب نمی شود. برای حذف یک مخاطب، باید مخاطب را از مخاطبین تلفن خود حذف کنید.

شماره های مسدود شده در قسمت Blocked or Blocked Contacts در تنظیمات قابل مشاهده خواهند بود.

می توانید با فشار دادن طولانی یک پیام از نماد سه نقطه، گزارش حساب را انتخاب کنید. وقتی به کسی گزارش می دهید:

WhatsApp پنج پیام آخر ارسال شده توسط کاربر یا گروه گزارش شده به شما را دریافت خواهد کرد. ضمناً به فرد گزارش شده اطلاع داده نمی شود. WhatsApp همچنین گروه یا شناسه کاربری گزارش شده، اطلاعات مربوط به زمان ارسال پیام و نوع پیام ارسال شده (تصویر، ویدئو، متن و غیره) را دریافت می کند.

اگر واتس اپ متوجه شود که فعالیت حساب کاربری شرایط خدمات آن را نقض می کند، ممکن است حساب را مسدود کند. بسته به شرایط خدمات، واتس اپ ممکن است این حق را برای خود محفوظ نگه دارد که بدون اطلاع قبلی یک کاربر را مسدود کند.

لطفاً توجه داشته باشید که گزارش رفتار کاربر بر خلاف شرایط استفاده، لزوماً منجر به ممنوعیت کاربر یا انجام هرگونه اقدام دیگری علیه کاربر نخواهد شد.

سوالات متداول

چگونه بفهمیم کسی ما را در واتس اپ بلاک کرده است یا خیر؟

هیچ راه مستقیمی برای دانستن وجود ندارد. با خواندن این مقاله، می توانید تمام روش هایی را که نشان دهنده مسدود شدن مخاطب در واتس اپ است، کشف کنید.

آیا تیک زدن پیام های واتس اپ نشانه مسدود شدن است؟

علامت خاکستری روی پیام به این معنی است که پیام با موفقیت از تلفن شما ارسال شده است، اما هنوز به گیرنده تحویل داده نشده است. اکنون مخاطب ممکن است به اینترنت یا واتس اپ دسترسی نداشته باشد یا شما را مسدود کرده باشد.

آیا راهی برای رفع انسداد واتس اپ وجود دارد؟

ما در این مقاله به این روش ها اشاره کرده ایم. با مطالعه مقاله می توانید روش های رفع انسداد را بیاموزید.

اگر کسی ما را در واتس اپ بلاک کند، دیگر استوری او را نخواهیم دید؟

بله، اگر شخصی شما را در واتس اپ بلاک کند، نمی توانید هیچ یک از فعالیت های او را ببینید.

ممکن است اتفاقاً توسط حساب دیگری در واتس اپ مسدود شده باشید و این مشکل هرگز از طریق واتس اپ به شما گزارش نمی شود و باید راهی را طی کنید تا متوجه آن شوید. در این مقاله سعی داریم به سوالاتی مانند “تفاوت گزارش و بلاک کردن در واتس اپ” و “برنامه درک بلاک شدن در واتس اپ” و “چگونه بفهمیم چه کسی ما را در واتس اپ بلاک کرده است” و “رفع بلاک در واتساپ” پاسخ دهیم. پس با تکنولایف همراه باشید.

لیست امروز پرفروش های بازار موبایل را ببنید: قیمت گوشی

آموزش تصویری فرآیند تشخیص بلاک در واتس اپ

در ابتدا بد نیست آموزش تصویری فرآیند تشخیص بلاک در واتس اپ را مشاهده کنید.

چگونه بفهمیم چه کسی ما را در واتس اپ بلاک کرده است؟

چگونه متوجه شویم که در تلفن و برنامه هایی مانند واتس اپ بلاک شده ایم؟ باید بگویم که هیچ راه دقیقی برای اطلاع از بلاک شدن شما در واتس اپ وجود ندارد، اما برخی از علائم هشداردهنده وجود دارد که باید به آنها توجه کنید، از جمله این که نمی توانید با مخاطبی که می خواهید تماس بگیرید و او نمی تواند آن را ببیند. آی تی. پیام های شما. WhatsApp یک برنامه چت، تلفن و اشتراک گذاری عکس است که توسط صدها میلیون نفر در سراسر جهان استفاده می شود. بنابراین تعجبی ندارد که واتس اپ به شما امکان می دهد کاربرانی را که دیگر نمی خواهید با آنها بشنوید مسدود کنید. بلاک کردن شخصی در واتس اپ بهترین راه برای جلوگیری از تماس یا ارسال پیام با شماست. اما اگر شما کسی هستید که بلاک شده اید، ممکن است از خود بپرسید: “از کجا بفهمم چه کسی ما را در واتس اپ بلاک کرده است؟” متأسفانه هیچ راه مستقیمی برای اطلاع از بلاک شدن شما در واتس اپ وجود ندارد. اما چند ترفند وجود دارد که می توانید برای فهمیدن این موضوع استفاده کنید. اگر فکر می کنید شخصی شما را در واتس اپ بلاک کرده است، چک لیست زیر را بررسی کنید تا ببینید حدس شما درست است یا خیر.

1: شما نمی توانید وضعیت “آخرین بازدید” یک مخاطب را ببینید

اولین کاری که باید انجام دهید این است که وضعیت “آخرین بازدید” کاربر را بررسی کنید. این پیامی است که هر بار که کاربر واتس اپ را باز می کند به روز می شود و به شما می گوید آخرین باری که از برنامه استفاده کرده است. اگر آخرین بازدید شخصی را نمی بینید، ممکن است مسدود شوید، حتی اگر کاربر این ویژگی را در حساب خود خاموش کرده باشد.

2: عکس نمایه مخاطب را نمی بینید

اگر شخصی شما را بلاک کند، نمی توانید عکس نمایه او را ببینید و صفحه نمایه او سفید می شود. البته گاهی این فرد اصلاً عکس پروفایل ندارد یا آن را حذف کرده است، پس مراقب علائم دیگر نیز باشید.

3: پیام های شما فقط یک علامت را نشان می دهد

در واتس اپ، یک علامت در کنار پیام شما به معنای ارسال آن است، در حالی که دو علامت به معنای دریافت آن است. هنگامی که برای شخصی که شما را مسدود کرده است پیام ارسال می کنید، این نماد دوم هرگز ظاهر نمی شود. اگر به اینترنت متصل هستید و پیام شما هنوز تحویل داده نشده است، ممکن است مسدود شوید.

4: تماس های شما ناموفق خواهد بود

به همین ترتیب، نمی توانید با فردی که شما را مسدود کرده است تماس بگیرید. وقتی تلاش می کنید تماس با شکست مواجه می شود. یکی از نشانه های واضح مسدود کردن، پیام رسانی فوری است.

5: نمی توانید مخاطب را به گروه WhatsApp اضافه کنید

در نهایت، سعی کنید مخاطب را در یک گروه WhatsApp قرار دهید. اگر پیامی دریافت کردید که می‌گوید اجازه ندارید آنها را به گروه خود اضافه کنید، این مطمئن‌ترین نشانه مسدود شدن شماست.

مرتبط:  چرا با منقبض شدن ماهیچه استخوان همراه آن حرکت می کند علوم هشتم

نکته دیگر این است که تمام مراحل بالا را با یک حساب دیگر امتحان کنید تا مطمئن شوید مخاطب شما را مسدود کرده است یا خیر.

تفاوت گزارش و بلاک کردن در واتس اپ

شاید برای بسیاری از شما این سوال پیش بیاید که تفاوت گزارش و بلاک در واتس اپ چیست، اگر گزینه “گزارش و بلاک” را انتخاب کنید، آن شخص نمی تواند برای شما پیام جدیدی ارسال کند. از سوی دیگر، اگر هنگام گزارش یک مخاطب، «گزارش» را انتخاب کنید، ممکن است آن شخص همچنان صندوق ورودی شما را با متون، فایل‌های رسانه‌ای یا یادداشت‌های صوتی بمباران کند. هنگام گزارش، گزارشی در مورد آن کاربر به سایت رسانه اجتماعی ارسال می شود. شما هنوز هم می توانید محتوای همه را ببینید، این همان مسدود کردن نیست!

برنامه درک مسدود کردن در واتس اپ

شاید خیلی ها به دنبال این باشند که از کجا دانلود کنند و اسم برنامه چیست تا بفهمند در واتس اپ بلاک شده اید یا خیر، باید به شما بگویم که چنین برنامه ای وجود ندارد و برنامه هایی که با این عنوان وجود دارند. در واقع هیچ چیز رسمی به شما گفته نمی شود که بدانید بلاک شده اید، فقط باید با علائم بدانید که آیا مسدود شده اید یا خیر.

برنامه ضد بلاک واتس اپ را دانلود کنید

همانطور که در بالا ذکر شد، باید گفت که چنین برنامه ای وجود ندارد و اگر شخصی بخواهد شما را بدون محدودیت بلاک کند و تا زمانی که این شخص شما را رفع بلاک نکند، شما هیچ راهی برای خروج از انسداد ندارید.

رفع بلاک در واتس اپ

اولین قدم برای رفع انسداد واتس اپ با حذف اکانت شما شروع می شود. پیام‌رسانی WhatsApp را در تلفن هوشمند خود باز کنید. بخش تنظیمات برنامه را در گوشه سمت راست بالا پیدا کنید. روی گزینه Settings ضربه بزنید و سپس به بخش Account برنامه بروید. درست در کنار نماد آچار زیر نمایه شما قرار دارد. برای اینکه بدانید چگونه خود را در واتس اپ رفع انسداد کنید، ادامه دهید و روی گزینه Delete my account ضربه بزنید. اکنون یک پاپ آپ ظاهر می شود که به شما می گوید از تمام گروه های WhatsApp حذف خواهید شد. علاوه بر این، سابقه پیام شما حذف خواهد شد، بنابراین این روش به شدت توصیه نمی شود. باید کشوری را انتخاب کنید که شماره تلفن شما با حساب شما مرتبط است. سپس روی دکمه نارنجی «حذف حساب من» در پایین صفحه ضربه بزنید. این عمل در صفحه بعدی برنامه تایید می شود. هنگامی که حساب خود را حذف کردید، برنامه مسنجر واتس اپ را حذف نصب کنید و دستگاه را مجددا راه اندازی کنید. این اقدام تمام فایل های کش را از دستگاه شما حذف می کند، اگرچه این یک مرحله اجباری نیست، خوب است که ایمن بمانید تا مطمئن شوید که ترفند شما بدون مشکل کار می کند. پس از انجام مراحل بالا، می توانید فروشگاه گوگل پلی را باز کرده و اپلیکیشن پیام رسان واتس اپ را جستجو کنید. لیست برنامه را باز کنید و روی دکمه Install کلیک کنید تا نصب شروع شود. پس از اتمام دانلود، روی دکمه Open ضربه بزنید تا پیام رسان واتس اپ در صفحه تنظیمات باز شود. شما باید با شرایط و ضوابط واتس اپ موافقت کنید. در اینجا می توانید شروع به ایجاد یک حساب کاربری جدید کنید. پس از تکمیل فیلدهای مورد نیاز، باید شماره تلفن خود را از طریق یک OTP ارسال شده به عنوان پیام متنی تأیید کنید. سپس حساب جدید شما از تمام مخاطبینی که قبلاً شما را در واتس اپ مسدود کرده اند، رفع انسداد می شود.

اگرچه راه حل ذکر شده در بالا برای اکثر کاربران بسیار ساده است و مشکل را حل می کند، اکثر کاربران ممکن است نخواهند کل حساب خود را به خطر بیاندازند تا بتوانند فقط با یک نفر صحبت کنند. در حالی که روش فوق با اطمینان بالایی کار می کند. مهم است بدانید که استفاده از روش حذف حساب شما را از هر گروه شرکت کننده در واتس اپ حذف می کند. شما باید از یک سرپرست در هر گروه بخواهید که پس از حذف به صورت دستی شما را دوباره به گروه اضافه کند.

در پایان پیشنهاد می کنیم مقاله ارسال پیام های گروهی در واتس اپ را نیز مطالعه کنید.

سوالات متداول

وقتی کسی من را در واتس اپ مسدود می کند چگونه می توانم چت کنم؟

می توانید از یک دوست مشترک بخواهید که با شما و کاربری که شما را بلاک کرده گروهی ایجاد کند. پس از ایجاد این گروه، دوست واسطه شما در این شرایط می تواند گروه را ترک کند. این به شما و کاربر دیگر امکان می‌دهد حتی پس از مسدود شدن مکالمه داشته باشید. این همچنان از تماس شما با کاربر دیگر جلوگیری می کند، اما حداقل یک وسیله ارتباطی را فراهم می کند.

آیا می توانم با کسی که مرا در واتس اپ بلاک کرده است در یک گروه باشم؟

اگر گروه شما از قبل وجود داشته باشد، مشکلی وجود ندارد و می توانید در همان گروه باشید، اما اگر بخواهید خودتان یک گروه تشکیل دهید و این فرد آنجا باشد، غیرممکن است. اما اگر با شخص ثالث حزب تشکیل دهید، فرقی نمی کند و می توانید با آن شخص وارد حزب شوید.

آیا تیک زدن پیام نشانه انسداد است؟

خیر، ممکن است فرد آفلاین باشد، در این صورت پیام شما بررسی نمی شود و یا گاهی اوقات فردی تنظیمات واتس اپ را به گونه ای تنظیم می کند که پیام هایش بررسی نشود، اگر آن پیام را دیده باشد.

من نمی توانم دوستم را آنلاین ببینم، آیا او من را بلاک کرده است؟

نه لزوما، تنظیمات آن ممکن است به گونه ای باشد که هیچ کس متوجه آخرین باری که وجود داشته باشد. برای اینکه بدانید کسی شما را مسدود کرده است یا خیر، باید علائم دیگر را بررسی کنید.

مرتبط:  چرا پریود به تعویق می افتد

تفاوت Xiaomi 13 ultra و s23 ultra را در این مقاله خواهید دید.

مقایسه گوشی شیائومی 13 اولترا با S23 ultra

بلاک شدن در واتس اپ برای هیچکس خوشایند نیست و حتی گاهی فکر می کنیم که آیا واقعا بلاک شده ایم یا نه؟ این می تواند ساعت ها یا حتی روزها ذهن برخی افراد را به خود مشغول کند، اما چگونه بفهمیم که در واتس اپ بلاک شده ایم؟ در ادامه به روش هایی اشاره می کنیم که به این سوال پاسخ می دهند که آیا ما در واتس اپ بلاک شده ایم یا خیر. با فروشگاه اینترنتی 19 محصول همراه باشید.

چگونه بفهمیم در واتس اپ بلاک شده ایم؟

آیا برای برخی افراد مهم است که بدانند مسدود شده اند یا خیر؟ برای درک بلاک کردن در واتس اپ می توانید از روش های توضیح داده شده در زیر کمک بگیرید. اگر هر یک از علائم مسدود شدن را در واتس اپ نشان دادید، به این معنی است که در واتس اپ بلاک شده اید.

بلاک شدن در واتس اپ به چه معناست؟

مسدود بودن به این معنی است که تمام پل های ارتباطی شما با طرف مقابل قطع می شود و دیگر نمی توانید از طریق واتس اپ به آن مخاطب پیام دهید، با آنها تماس بگیرید و حتی وضعیت آنها را مشاهده کنید. البته واتس اپ تمام الزامات حفظ حریم خصوصی را برآورده می کند. به خودتان احترام بگذارید و اگر در نهایت بلاک شدید به هیچ وجه به شما اطلاع نمی دهد. سپس برای پاسخ به این سوال، چگونه بفهمم که در واتس اپ بلاک شده ام؟ روش هایی وجود دارد و می توانید از طریق روش های زیر مشکل را پیگیری کنید.

1. آیا می بینید که مخاطب آنلاین است؟

اگرچه برخی از افراد “آخرین حضور” خود را از عموم پنهان می کنند، اما اگر آنلاین هستند می توانید گزینه آنلاین را در بالای حساب خود مشاهده کنید، بنابراین می توان نتیجه گرفت که اگر آنها را برای مدت طولانی آنلاین نمی بینید، احتمالاً گیر کرده اید. . برخی هستند.

نکته: گاهی اوقات این که یک فرد برای مدت طولانی آنلاین نیست ممکن است به دلیل عدم فعالیت وی در واتس اپ باشد، بنابراین نمی توان با قاطعیت گفت که این روش همیشه صحیح است.

2. چگونه بفهمم که در واتس اپ بلاک شده ام؟ آیا عکس نمایه مخاطب را می بینید؟

وقتی شخصی شما را در واتس اپ بلاک می کند، دیگر نمی توانید عکس پروفایل او را ببینید، اگرچه گاهی اوقات ممکن است کاربر تصویری در پروفایل خود نداشته باشد، بنابراین نداشتن عکس پروفایل همیشه به این معنی نیست که او بلاک شده است!

جایزه ویژه: 22,919,000 تومان

گوشی شیائومی F5 پرو دارای ظرفیت 512 گیگابایت رم و 12 گیگابایت است

قیمت ویژه: 12,859,000 تومان

سامسونگ گلکسی A34 دارای ظرفیت 256 رم و 8 گیگابایت است

جایزه ویژه: 6,299,000 تومان

گوشی شیائومی پوکو M5 دارای ظرفیت 128 رم و 6 گیگابایت است

جایزه ویژه: 8,799,000 تومان

سامسونگ گلکسی A24 دارای ظرفیت 128 رم و 8 گیگابایت است

جایزه ویژه: 9,999,000 تومان

گوشی شیائومی ردمی نوت 12 پرو 4G با 256 رم و 8 گیگابایت ظرفیت

قیمت ویژه: 17,499,000 تومان

گوشی شیائومی پوکو اف 5 دارای ظرفیت 256 رم و 12 گیگابایت است

3. پیام های شما چند تیک به دست شخص مورد نظر می رسد؟

وقتی در واتس اپ بلاک می شوید، پیام های ارسالی شما یک تیک دریافت می کنند و این بدان معناست که پیام ها به گیرنده نمی رسد. علامت چک وجود خواهد داشت و اگر این اتفاق نیفتد ممکن است گیر کرده باشید.

4. آیا می توانید با مخاطبان هدف تماس بگیرید؟

امکان تماس با فردی که ما را مسدود کرده است وجود ندارد. اگر تلاش شما برای تماس بی پاسخ بماند، برای مثال اگر تماس قطع شود یا صدای بوق تماس را نشنیدید، ممکن است مسدود شوید.

5. آیا می توانید مخاطب مورد نظر را به گروه واتس اپ اضافه کنید؟

راه دیگری برای پاسخ به این سوال که آیا من در واتس اپ بلاک شده ام این است که اگر بخواهید فردی را که شما را بلاک کرده است به گروه اضافه کنید، واتس اپ پیامی با این مضمون ارسال می کند که “شما مجاز به انجام این کار نیستید” و این پیام می تواند چراغ سبز برای مسدود کردن شماست.

چگونه از بلاک واتس اپ خارج شویم؟

متأسفانه هیچ روش مطمئنی جز تماس برای رفع انسداد وجود ندارد و بهتر است به دنبال راه هایی مانند نرم افزار رفع انسداد واتس اپ یا ربات مسدودکننده واتس اپ نباشید، زیرا هیچ کدام از این روش ها کار نمی کند و ایمن است و همیشه با محدودیت ها و مشکلاتی همراه است. .داشتن.

امیدوارم با خواندن این مقاله به این سوال پاسخ دهم که چگونه بفهمم در واتس اپ بلاک شده ام؟ ما پاسخ داده ایم، منتظر نظرات شما در بخش نظرات هستیم.

سوالات متداول

چگونه بفهمیم کسی ما را در واتس اپ بلاک کرده است؟

✔️ اگر شخصی شما را در واتس اپ بلاک کرده باشد، اول از همه شما عکس پروفایل او را نمی بینید، اما نبود عکس پروفایل همیشه به این معنی نیست که شما بلاک شده اید و حتما باید روش های دیگر از جمله ما در مورد آن صحبت کردیم را امتحان کنید. مقاله.

آیا می توانیم فردی را که ما را بلاک کرده است به گروه WhatsApp اضافه کنیم؟

✔️ خیر، اگر بخواهید فردی را که شما را بلاک کرده است به گروه اضافه کنید، واتس اپ پیامی با این مضمون ارسال می کند که «اجازه ندارید این کار را انجام دهید».

چگونه از بلاک واتس اپ خارج شویم؟

✔️ متأسفانه هیچ روش مطمئنی جز تماس برای رفع انسداد وجود ندارد و بهتر است به دنبال راه هایی مانند نرم افزار مسدود کننده واتس اپ یا ربات مسدود کننده واتس اپ نباشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا