چطور با خط هدایت شده تماس بگیریم

چگونه با شماره دیورت شده تماس بگیریم؟

به عنوان مثال، شماره شخصی که خط خود را تغییر داده است 09301416487 است و می خواهید مستقیماً با این شماره تماس بگیرید. در تلفن خود، به بخش تنظیمات انتقال تماس (Forwarding) بروید. در برخی از گوشی‌ها، این تنظیم در بخش Call Forwarding است. حالا شماره تلفن فرد مورد نظر را وارد کنید.

نحوه تماس با شماره منحرف شده – اردوی دانش

باید شماره خود را به شماره ای که می خواهید تماس بگیرید فوروارد کنید. سپس خط خود را از خط خود تماس بگیرید. همانطور که گفته شد ساده و پیچیده!..

می توانید مستقیماً با خط تغییر مسیر تماس بگیرید!

باید شماره خود را به شماره ای که می خواهید تماس بگیرید فوروارد کنید. سپس خط خود را از خط خود تماس بگیرید! همانطور که گفته شد ساده و پیچیده!..

نکته آموزش انحراف برای منحرف کردن خط.

برای لغو ارسال، باید از کد دستوری “square” استفاده شود. 21. “مربع” را وارد کنید سپس تماس بگیرید. به این ترتیب تمام انحرافات لغو خواهد شد. برای تغییر مسیر زمانی که خط مشغول است. کد سفارش باید “ستاره” باشد. 61. ستاره. شماره مورد نظر همراه با کد. “square” و سپس گزینه call را وارد کنید. 3. (135)..

همچنین بخوانید :عوارض مصرف زیاد سیر خامهمچنین بخوانید :کرم ضد آفتاب ایروکس کودکان

نحوه تماس با خط منحرف شده!

اما از آنجایی که هزینه اضافی زیادی وجود دارد، با این ترفند مستقیماً خط منحرف شده را فراخوانی می کنیم! قطعاً فردی که خط را ربوده است شگفت زده خواهد شد که چگونه توانسته اید این کار را انجام دهید.

آموزش: چگونه با شماره دیورت شده تماس بگیریم؟

در تلفن های همراه عملکردی به نام انتقال تماس وجود دارد، بنابراین می توانید شماره تلفن خود را به شماره دیگری تغییر دهید تا تماس های خطاب به شما به خط انتقال داده شده منتقل شوند، در این صورت هیچکس نمی تواند مستقیماً با شما تماس بگیرد، این ویژگی با . .

نحوه تماس با خط تلفن

در صورت امکان به فارسی ایمیل بزنید، چطور با شماره فوروارد شده تماس بگیریم؟ – YJC www. › اخبار › نحوه تماس با شماره دیورت شده 14 اردیبهشت 1393 – نحوه تماس با شماره منحرف شده..

چگونه می توان با خط منحرف تماس گرفت؟!؟.

16 · همانطور که می دانید قابلیتی به نام Call Forwarding یا Forwarding در تلفن های همراه وجود دارد. به این ترتیب وقتی خط خود را به یک شماره تغییر می دهید. از این پس هر تماسی با شما به صورت خودکار به شماره می رود.

همچنین بخوانید :تفاوت واژن زن چاق و لاغرهمچنین بخوانید :نوبت دهی دکتر ژاله بوستانی یاسوج

آموزش: چگونه با شماره دیورت شده تماس بگیریم؟

آموزش: چگونه با شماره دیورت شده تماس بگیریم؟ در تلفن‌های همراه، قابلیتی به نام انتقال تماس وجود دارد که به شما امکان می‌دهد شماره تلفن خود را به شماره دیگری فوروارد کنید تا تماس‌های ارسالی به شما از طریق خط ارسال شود.

فراخوانی خط منحرف :: ترفند خانه.

چگونه بفهمیم در تلگران هک شده ایم. ترفند این است که خطی را فراخوانی کنید که منحرف شده است. بنابراین، هیچ کس نمی تواند مستقیماً با خط شما تماس بگیرد و تلفن شما هرگز زنگ نخواهد خورد. بسیاری از افراد از این کار …

چگونه با شماره دیورت شده تماس بگیریم؟

در تلفن های همراه عملکردی به نام انتقال تماس وجود دارد، بنابراین می توانید شماره تلفن خود را به شماره دیگری تغییر دهید تا تماس های خطاب شده به شما به خط انتقال داده شده منتقل شود، در این صورت هیچکس نمی تواند مستقیماً با شما تماس بگیرد.

چگونه با شماره دیورت شده تماس بگیریم؟

در تلفن های همراه قابلیتی به نام انتقال تماس وجود دارد، بنابراین می توانید شماره تلفن خود را به شماره دیگری فوروارد کنید تا تماس های شما به خط فوروارد شده منتقل شود، در این صورت هیچ کس این کار را نخواهد کرد.

چگونه با شماره دیورت شده تماس بگیریم؟!

باید شماره خود را به شماره ای که می خواهید تماس بگیرید فوروارد کنید. سپس خط خود را از خط خود تماس بگیرید.

می توان با خط منحرف کرد. مستقیم تماس گرفتی؟ -ایسنا

یک کارشناس کامپیوتر مدعی شد با ارائه روش های خاصی می توان مستقیما با خط تلفن منحرف شده تماس گرفت.

چگونه با شماره دیورت شده تماس بگیریم؟!

چگونه با شماره دیورت شده تماس بگیریم؟! همانطور که می دانید در گوشی های موبایل (حتی نوکیا) عملکردی به نام Divert وجود دارد.

چگونه با شماره دیورت شده تماس بگیریم؟!

رونمایی از جزئیات جدید تصاویر گلکسی a52 و a72+ چگونه با شماره دایورت شده تماس بگیریم؟!..

چگونه با شماره دیورت شده تماس بگیریم؟ کل رسانه های خبری

در مقاله “چگونه با شماره دیورت شده تماس بگیریم؟” قصد داریم ترفندی را به شما آموزش دهیم تا از خط منحرف شده عبور کرده و مستقیماً با آن تماس بگیرید.

آموزش گام به گام تغییر مسیر شماره موبایل به شماره دیگری.

سلام وقت بخیر اگر خط را به خط دیگری تغییر دادم با خط خودم که شماره دایور شده را دارد تماس میگیرم.

مرتبط:  من چرا شب که میشه وقت قرصه از تتلو

چگونه بفهمیم که خط ما منحرف شده است.

چگونه با شماره دیورت شده تماس بگیریم؟ – YJC 4 مه 2014 – سلام. وقتی با شخصی تماس می گیرید و صحبت می کنید، می توانید همزمان گوشی را به شماره دیگری انتقال دهید تا نفر قبلی که پشت خط بوده صدای ما را نشنود.

می توانید مستقیماً با خط تغییر مسیر تماس بگیرید! سئو فاکس.

می توانید مستقیماً با خط تغییر مسیر تماس بگیرید! در نتیجه، هیچ کس نمی تواند مستقیماً با خط شما تماس بگیرد و تلفن شما هرگز زنگ نخواهد خورد. اجازه دهید به شما معرفی کنیم که با استفاده از آن می توانید…

.

چگونه برای همیشه از شر بوی بد دهان خلاص شویم. روغن درخت چای برای درمان بوی بد دهان. 1-2 قطره روغن درخت چای و یک لیوان آب گرم را مخلوط کنید. با این محلول به مدت 3-5 دقیقه غرغره کنید. می توانید چند قطره روغن درخت چای بریزید. روغن درخت چای را روی خمیر دندان خود قرار دهید و دندان های خود را با آن مسواک بزنید.

زیارت آچورا با صدای حاج مهدی سماواتی, زیارت آچورا با صدای حاج مهدی سماواتی. ، 25:5122012 زیارت عاشورا با صدای ملکوتی حاج مهدی سماواتی 55,293 بخشی زاده – تبریز 249 پیروان بخشی زاده – تبریز: 55 .. دعای زیارت عاشورا با صدای مهدی سماواتی + صوت. 1. . 18 · دعای زیارت آچورا با صدای مهدی سماواتی … ادامه …

هزینه جراحی بینی توسط دکتر فرزین سرکارات وب سایت رسمی دکتر فرزین سرکارات – وب سایت رسمی دکتر فرزین. مرکز تخصصی جراحی فک و صورت دکتر فرزین سرکارات در سال 1389 بازگشایی شد.این مرکز با ارائه خدمات جراحی زیبایی و فیشال سعی در ارتقای سطح کیفی خدمات خود داشته است.

آهنگ های بی کلام برای کار و مناسبت های مذهبی 2012 · عنوان موضوع آهنگ های بی کلام برای کار و مناسبت های مذهبی است. پس اگر با آن عنوان قضاوت شود. بهتر است آنچه را که مقید است رها کنیم. 5. بدون غزل مذهبی www.eheyat (16) بدون غزل مذهبی www.eheyat (17) مقدس گاهی پخش و پخش بخشی از … ادامه …

مدارک مورد نیاز جهت شکایت در دادگاه انتظامی قضات دادگاه انتظامی قضات جهت رسیدگی به تخلفات و نحوه شکایت. 123 · به طور کلی، سه راه برای طرح شکایت از قاضی متخلف در دادگاه انتظامی قضات وجود دارد. البته دقت ویژه ای داشته باشید که هرگز از قاضی بدون دلیل و شواهد شکایت انضباطی نکنید زیرا بدون دلیل و شواهدی برای اثبات ادعا. شکایت … ادامه …

نرم افزار بازیابی اطلاعات پس از تنظیم مجدد کارخانه، روش های بازیابی اطلاعات گوشی پس از تنظیم مجدد کارخانه. 2 با نرم افزار Android Data Recovery اطلاعات گوشی را پس از بازنشانی به تنظیمات کارخانه بازیابی کنید، اما اگر نسخه پشتیبان از گوشی ندارید و فایل ها و اطلاعاتی که می خواهید بازیابی کنید در حساب Google همگام سازی نشده اند. کدام راه حل پیش روی شماست… ادامه…

همچنین بخوانید :شربت دی سیکلومین برای چی خوبههمچنین بخوانید :خاکشیر و تیروئید پرکارهمچنین بخوانید :شانس برنده شدن در پیش فروش ایران خودروهمچنین بخوانید :بهترین دکتر جراح پلاستیک صورت در تهرانهمچنین بخوانید :ترمیم چوب ضربه خورده ؛ آموزش تصویری ترمیم چوبهمچنین بخوانید :خرید کتاب قدرت ضمیر ناخودآگاه شما ژوزف مورفیهمچنین بخوانید :تفاوت واژن زن چاق و لاغرهمچنین بخوانید :عوارض مصرف زیاد سیر خامهمچنین بخوانید :کرم ضد آفتاب ایروکس کودکانهمچنین بخوانید :خاکشیر و تیروئید پرکارهمچنین بخوانید :شربت دی سیکلومین برای چی خوبههمچنین بخوانید :بهترین دکتر جراح پلاستیک صورت در تهرانهمچنین بخوانید :ترمیم چوب ضربه خورده ؛ آموزش تصویری ترمیم چوبهمچنین بخوانید :شانس برنده شدن در پیش فروش ایران خودروهمچنین بخوانید :خرید کتاب قدرت ضمیر ناخودآگاه شما ژوزف مورفیهمچنین بخوانید :نوبت دهی دکتر ژاله بوستانی یاسوج

به دنبال راهی برای هدایت تماس های خود هستید؟ در واقع، ممکن است بخواهید تماس ها را به یک شماره ثانویه فوروارد کنید، که به دلایل مختلف می تواند مفید باشد، برای مثال، من هر بار که سفر می کنم از آن استفاده می کنم. راه‌اندازی انتقال تماس در Android می‌تواند به کاهش هزینه‌های رومینگ کمک کند زیرا می‌توانید تماس‌ها را به تلفن خانه یا یک شماره محلی هدایت کنید. برخی دیگر از افراد برای جلوگیری از تماس هایی که سفر را ناخوشایند می کند از آن استفاده می کنند.

انتقال تماس یکی از راه های جذاب برای کاهش هزینه ها یا حتی دورکاری است. استفاده از این گزینه می تواند بسیار مناسب و راحت باشد. اما استفاده از قابلیت فوروارد تماس همیشگی نیست و باید فوروارد تماس را نیز لغو کنیم.در این مقاله سعی کرده ایم نحوه فوروارد تماس در گوشی اندروید و لغو انتقال تماس را آموزش دهیم.

همچنین بخوانید : چگونه بفهمیم گوشی اندرویدی ما هک شده است و چگونه گوشی هک شده را ذخیره کنیم؟

فهرست موضوعات مقاله

نحوه فوروارد تماس در اندروید

به یاد داشته باشید که همه دستگاه ها منو و تنظیمات یکسانی برای مسیریابی تماس ندارند. Android از سازنده ای به سازنده دیگر متفاوت است، بنابراین مراحل ممکن است بسته به نوع تلفنی که استفاده می کنید متفاوت باشد. اما از نظر ایده، این نوع پارامتر یکسان است و مثلاً فوروارد کد لغو در گوشی سامسونگ مانند فوروارد کد لغو در گوشی شیائومی یا حتی تلفن ثابت است و تفاوتی با یکدیگر ندارند. دیگر. اما ممکن است در تنظیمات اندروید قابلیت دایرکت مکالمه از نظر ظاهری کمی جابجا شده باشد. آموزش در تمامی گوشی های اندرویدی یکسان است.

مرتبط:  چرا وقتی با اسنپ چت فیلم میگیرم صدا نداره

انتقال تماس در گوشی های اندرویدی

برنامه گوشی را باز کنید.

دکمه منو را به صورت 3 نقطه یا 3 خط فشار دهید.

به «تنظیمات» یا «تنظیمات تماس» بروید.

روی Call Forwarding ضربه بزنید.

چندین گزینه را مشاهده خواهید کرد، از جمله:

همیشه فوروارد: همه تماس ها به شماره ثانویه ارسال می شود.

انتقال تماس در صورت اشغال: هنگامی که با شماره دیگری در ارتباط هستید، تماس ها به شماره ثانویه مورد نظر شما ارسال می شود.

انتقال تماس در صورت عدم پاسخگویی: هنگامی که به تماس پاسخ نمی دهید، تماس به شماره ثانویه هدایت می شود.

فوروارد در صورت در دسترس نبودن: هنگامی که تلفن شما خاموش است، یا در حالت هواپیما است، یا حتی اگر سیگنال ندارید، تماس های شما به شماره ثانویه هدایت می شود.

پس از انتخاب هر یک از گزینه های ذکر شده، پیش بروید و شماره ثانویه خود را وارد کنید.

بسته به نوع گوشی، یکی از سه گزینه «فعال کردن»، «روشن کردن» یا «تأیید» را انتخاب کنید.

برای لغو فوروارد تماس در اندروید، کافی است به همین ترتیب به تنظیمات برگردید و در حالی که شماره ای را برای فوروارد تماس انتخاب می کنید، روی «غیرفعال کردن» ضربه بزنید.

انتقال تماس با استفاده از کدهای USSD

به طور خلاصه، می توانید تمام کارهای فوق را به روش قدیمی انجام دهید و از کدهای شماره گیری به صورت دستی استفاده کنید.

کدهای USSD برای ارسال یا لغو ارسال

ارسال تماس بدون قید و شرط: *21*

انتقال تماس مشغول، بدون پاسخ یا در دسترس نیست: *004*

Call Forwarding Busy: *67*

انتقال تماس بدون پاسخ: *61*

انتقال تماس در صورت در دسترس نبودن: *62*

نحوه استفاده از کدهای شماره گیری

برنامه گوشی را باز کنید.

کد و همچنین شماره ای را که می خواهید تماس ها به آن فوروارد شود را شماره گیری کنید و علامت # را در پایان بگذارید.

به عنوان مثال، *21*123-456-7890

“ارسال”، “تماس” یا هر دکمه عملی که توسط دستگاه شما استفاده می شود را فشار دهید.

آموزش لغو فوروارد تماس یا لغو فوروارد تماس در گوشی اندروید

اگر از نرم افزار گوشی خود برای فعال سازی فوروارد تماس استفاده کرده اید، می توانید به روش زیر آن را غیرفعال کنید و اگر از کدهای USSD استفاده کرده اید، باید کد لغو را وارد کنید.

نحوه غیرفعال کردن انتقال تماس

وارد اپلیکیشن تماس شوید

تنظیمات تماس را از طریق منوی سه نقطه وارد کنید.

ارسال تماس را در منوی تنظیمات پیدا کنید.

در این قسمت با استفاده از دکمه های موجود، فعالیتی را که می خواهید غیرفعال کنید غیرفعال کنید.

همچنین می توانید از کدهای #002# و |#21# برای لغو فوروارد استفاده کنید، این کد در واقع کد لغو فوروارد در گوشی اندرویدی است.

کد انصراف *#62# چیست؟

برای لغو کد *#62# که در واقع کد ارسال تماس در صورت عدم پاسخگویی است، کافیست شماره 62# را شماره گیری کنید تا غیرفعال شود.

و این تنها کاری است که برای فوروارد تماس ها در اندروید باید انجام دهید. امیدواریم این آموزش بتواند به شما کمک کند.

برای پشتیبان گیری از مخاطبین در گوشی های اندرویدی ما را در این لینک دنبال کنید.

حمل و نقل خط تلفن یکی از امکانات راحت انواع تلفن ثابت و موبایل است. بر اساس این قابلیت می توانید با وارد کردن یک کد ساده مشخص کنید که به جای گوشی شما شماره دیگری زنگ بخورد.

انحراف در هر دو تلفن ثابت و تلفن همراه قابل اجرا است. البته کد استفاده شده در هر دو دستگاه کاملاً یکسان است. از طرفی چه از تلفن ثابت استفاده کنید و چه یکی از مشترکین شرکت های ارائه دهنده سیم کارت موبایل، به راحتی می توانید خط تلفن خود را انتقال دهید.

از کجا بفهمیم که خط منحرف شده است تا بتوانیم از انحراف خارج شویم؟ این سوال ممکن است ذهن بسیاری از کاربران را درگیر کرده باشد. در این مقاله علاوه بر پاسخ به این سوال، قصد داریم به روش‌هایی برای فعال و غیرفعال کردن فوروارد خط تلفن نیز بپردازیم.

ربودن خط تلفن چیست؟

انتقال تماس قابلیتی است که وقتی شخصی با شماره تلفن شما تماس می گیرد، تلفنی که به عنوان شماره مقصد تعیین کرده اید زنگ می زند. انحراف خط تلفن می تواند در موارد زیر مفید باشد:

هنگام سفر می توانید خط ثابت خود را به موبایل خود تغییر دهید.

وقتی به تلفن همراه خود دسترسی ندارید، می توانید آن را به تلفن ثابت خود تغییر دهید.

زمانی که از محل کار دور هستید، می توانید خط تلفن را به تلفن همراه خود فوروارد کنید.

مرتبط:  چرا هواپیما نباید از بالای کعبه پرواز نمیکند

اینها تنها چند نمونه از مزایای ربودن گوشی است. البته باید توجه داشته باشید که هرگز خط تلفن خود را بدون درخواست اجازه به شماره شخص دیگری تغییر ندهید. زیرا این کار مصداق بی نظمی محسوب می شود.

چگونه تشخیص دهیم که خط تلفن منحرف شده است

هنگامی که با یک شماره فوروارد شده تماس می گیرید، پیامی با عنوان “انتقال و تغییر مسیر تماس گیرنده” را می شنوید. این پیام نشان می دهد که تماس شما فوروارد شده است.

حال اگر شما فردی هستید که شماره ای در خط خود دارید که دایرکت شده است، چگونه متوجه می شوید که کدام تماس ها به صورت مستقیم و کدام تماس مستقیم با شما تماس می گیرند؟

چگونه متوجه شویم که خط تلفن منحرف شده است؟

اگر از تلفن همراه استفاده می‌کنید، بهترین راه برای تشخیص تماس‌های مستقیم از تماس‌های فوروارد شده، نصب برنامه «اعلان تماس فوروارد شده» است. این برنامه به شما می گوید کدام تماس ها با شماره تلفن شما برقرار شده و کدام تماس ها از شماره دیگری فوروارد شده اند.

توجه: قبل از خرید این برنامه، لطفاً مطمئن شوید که روی تلفن همراه شما کار می کند.

نکته مهم: گوشی خود را تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد غریبه قرار ندهید. زیرا آنها می توانند تمام تماس های شما را در عرض چند ثانیه به خط خودشان فوروارد کنند. اگر به این مشکوک هستید و فکر می‌کنید کسی خط شما را ربوده است، بهترین گزینه این است که با شماره خود تماس بگیرید.

اگر تلفن شما زنگ می زند، این نشان می دهد که انتقال کامل نشده است. اما اگر متوجه شدید که دستگاه دیگری به جای تلفن خانه شما زنگ می زند، باید کد ارسال را در اسرع وقت لغو کنید.

کد حمل و نقل خط تلفن

اگر می خواهید خط تلفن خود را تغییر دهید، می توانید از کد زیر استفاده کنید:

شماره تلفن مقصد *21*

این کد برای خطوط تلفن ثابت و سیار رایج است. به عبارت دیگر فرقی نمی کند از کدام سیم کارت (همراه اول، ایرانسل یا رایتل) استفاده می کنید، اما برای ربودن خط تلفن خود باید از کد بالا استفاده کنید.

کد حمل و نقل خط تلفن

برای فعال کردن ارسال خط تلفن، مراحل زیر را دنبال کنید:

ابتدا گوشی را بردارید و کلید * را فشار دهید.

عدد 21 را وارد کرده و دوباره کلید * را فشار دهید.

شماره ای را که می خواهید خط خود را به آن انتقال دهید وارد کنید.

در نهایت کلید یا دکمه # را فشار دهید.

پس از انجام مراحل فوق خط تلفن شما تغییر مسیر داده و تمامی تماس های شما به شماره ای که وارد کرده اید فوروارد می شود.

کد بالا تمام تماس های شما را منحرف می کند. با این حال، ممکن است ترجیح دهید تماس‌هایتان فقط در شرایط خاصی (مثلاً وقتی تلفن خاموش است) فوروارد شود. با استفاده از کدهای زیر می توانید این کار را انجام دهید:

حمل و نقل خط اشغال: شماره دلخواه*61*

ارسال خط در صورت عدم پاسخگویی: شماره دلخواه*62*

لغو ارسال خط تلفن

هنگامی که کد ارسال را برای یک شماره خاص وارد می کنید، آن خط تا زمانی که فرمان فوروارد را غیرفعال نکنید، در آن حالت باقی می ماند. طبیعی است که پس از مدتی به غیرفعال کردن فوروارد خط خود فکر کنید. در این شرایط باید کد زیر را در گوشی خود وارد کنید:

#21#

این کد انتقال تماس شما را غیرفعال می کند و از این پس تلفن شما دوباره زنگ می زند.

لغو ارسال خط تلفن

اگر از کدهای فوروارد استفاده کرده اید، برای غیرفعال کردن آنها باید کدهای زیر را وارد کنید:

غیرفعال کردن حمل و نقل خط مشغول: #61#

غیرفعال کردن ارسال خط بدون پاسخ: #62#

ربودن خط تلفن از طریق تلفن همراه

اگر از تلفن های هوشمند استفاده می کنید، می توانید خط تلفن خود را با استفاده از تنظیمات دستگاه تلفن همراه تغییر دهید. این کار در تلفن های همراه اندروید به صورت زیر انجام می شود:

ابتدا به صفحه تلفن بروید.

در گوشه سمت راست بالا، روی More ضربه بزنید.

تنظیمات و سپس تنظیمات بیشتر را انتخاب کنید.

سپس Call Forwarding را انتخاب کنید. روی تماس صوتی و سپس گزینه Always Forward ضربه بزنید.

در گوشی های موبایل آیفون، فوروارد خط تلفن در مراحل زیر انجام می شود:

روی نماد تنظیمات ضربه بزنید.

سپس به Phone and Call Forwarding بروید

گزینه Call Forwarding را فعال کنید.

آخرین کلمه در مورد ربودن خط تلفن

ربودن خط تلفن یکی از ویژگی هایی است که در بسیاری از موارد می تواند مفید باشد. امروز مفاهیم مربوط به ارسال تماس در خطوط تلفن ثابت و سیار را به تفصیل بررسی کردیم. اکنون می توانید به راحتی انواع خطوط تلفن را ربوده یا انتقال تماس آنها را خاموش کنید.

امیدواریم این مقاله که توسط مجله فناوری ایده آل تک تهیه و در اختیار شما قرار گرفته است توانسته باشد نظر مثبت شما را جلب کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا