چطور با خدا ارتباط برقرار کنم

یکی از وسایلی که انسان از طریق آن به آرامش می رسد ارتباط با خداست. ارتباط با خدا اصلا سخت و پیچیده نیست و می توانید هر روز با رعایت چند نکته در زندگی روزمره این ارتباط را تقویت کنید. ستاره این نکات کوچک را برای شما دسته بندی کرده است. همچنین اگر همچنان در مورد فواید ارتباط با خدا و زمان این ارتباط شک دارید، حتما با ما همراه باشید.

پیشنهاد ستاره

20 راه ساده برای برقراری ارتباط با خدا و صلح

1. هنگام انجام کارهای روزانه ذکر خدا را بگویید.

2. هر روز چند دقیقه به چیزهایی که دارید فکر کنید و خدا را شکر کنید.

3. در انجام کارهایی که در انجام آنها مردد هستید از خداوند صبر بخواهید.

4. برای هر آنچه می دانید از خدا چیزهای خوب بخواهید.

5. از خدا بخواهید که به شما کمک کند روابط خود را با دیگران بهبود بخشد.

6. هنگام چت با دوستان و آشنایان خود به یاد خدا باشید و از او تشکر کنید.

7. اگر در گذشته اتفاق بدی برای شما افتاد، سپاسگزار باشید که توانستید بر آن غلبه کنید و خداوند شما را تنها نگذاشت.

8. بدی ها و اشتباهات خود را روی کاغذ بنویسید و برای همه آنها از خداوند طلب آمرزش کنید.

9. خداوند هر روز با نعمت هایش شما را غافلگیر می کند، پس هر روز به گونه ای با خدا روبرو شوید که بداند شما قدردان این شگفتی شیرین هستید.

ده حتی اگر تا الان زندگی برات سخت بوده خدا رو شکر که همیشه آینده ای برای داشتن یه زندگی شیرین هست.

11. اگر اتفاقاً عاشق دیگری غیر از خدا شدید و امیدوارید که او گرهی از کار شما بگشاید، از خداوند طلب آمرزش کنید.

12. افراد پرحرف زمان کمی برای صحبت با خدا پیدا می کنند، پس سعی کنید کمتر صحبت کنید.

13. خداوند بدون هیچ چشم داشتی نعمت های خود را به شما عطا کرده است، هر چند شما بارها از دستورات او سرپیچی کرده اید و دوست خوبی برای او نبوده اید. بنابراین گاهی اوقات بدون هیچ چشمداشتی به کسانی که دوستشان ندارید هدیه می دهید.

14. حتی زمانی که بیمار هستید و از درد آن رنج می برید، خدا را شکر کنید که این بیماری دائمی نیست و خداوند سلامتی را به شما باز می گرداند.

15. خداوند بر خلاف مقامات عالیه روی زمین، تنها مقام عالی است که برای ملاقات او سلسله مراتبی در نظر نگرفته است. پس از این فرصت استفاده کنید و همیشه با او دعا کنید.

16. زمان خواب خود را طوری برنامه ریزی کنید که خواب شما نیز به شما اجازه دهد تا با خدا ارتباط برقرار کنید. قبل از خواب سوره های حمد، ناس و فلق را بخوانید و هنگام وضو رو به قبله بخوابید.

17. وقتی می خوابید فقط به خوبی ها و نکات مثبت دیگران فکر کنید و به خودتان فقط چیزهای مثبتی را که در زندگی خود دارید در نظر بگیرید و سپاسگزار باشید.

18. هرگاه یکی از نزدیکان شما کاری برای شما انجام داد، همیشه به خاطر داشته باشید که خدای عزیزتر پشت سر او ایستاده و همیشه از شما مراقبت خواهد کرد.

19. از خدا بخواهید که ذهن و زبان شما را از چیزهای بیهوده و بیهوده پاک کند.

20. از خدا اراده و استقامت بخواهید تا به جای گناه و توبه، اصلاً به سمت گناه نروید.

فواید ارتباط با خدا

ارتباط با خالق هستی ضروری ترین نیاز هر موجودی است; رابطه ای که قرار است فقط به درد شما بخورد. به طور کلی مهمترین فواید ارتباط با خدا را می توان به صورت زیر خلاصه کرد:

1. رسیدن به صلح

دنیا پر از حوادث تلخ و تلخ است که تنها راه نجات و امید در برابر آنها وصل شدن به خداست.

2. جلوی شورش انسان را بگیرید

هر گاه احساس کردید که موقعیت شما ممکن است باعث افتخار و مغرور شما شود، خود را در پیشگاه خداوند متعال ببینید و به کوچکی خود در برابر ذات اقدس الهی پی ببرید. ارتباط با خدا به شما کمک می کند که از این غرور کاذب دوری کنید.

3. تقرب به خدا

انسان همیشه چیزی در خود کم دارد و هر چه جلوتر می رود می خواهد به کمال نزدیکتر شود. این کمال چیزی جز خداوند متعال نیست. همیشه با خدا زمزمه کن تا راه کمال به رویت باز شود.

مرتبط:  چرا وقتی عاشق میشیم دل درد میگیریم

زمان ارتباط با خدا فرا رسیده است

ارتباط با خدا محدود به زمان و مکان خاصی نیست; اما اوقات خاصی مانند نیمه شب یا بعد از اقامه نماز یا روزه بهترین زمان برای ارتباط با خدا محسوب می شود. اما مطمئن باشید که خداوند در هر زمانی از شبانه روز جواب شما را خواهد داد.

سوال

پاسخ

برای درک ماهیت رابطه خدا با ما و ما با خدا، باید با چند اصل کلیدی شروع کنیم. اول اینکه خدا فقط راست می گوید. او هرگز دروغ نمی گوید و فریبکار نیست. ایوب فصل 34 آیه 12 می گوید: «خدای متعال نه بدی می کند و نه ظلمی. » اصل دوم این است که کتاب مقدس همان کلام خداست. کلمه یونانی graphe که معادل کلمه “انجیل” یا “کتاب مقدس” است، 51 بار در عهد جدید به کار رفته و به نوشته های عهد عتیق اشاره دارد. پولس در دوم تیموتائوس 3: 16 اعلام می کند که این کلمات “نفخه خدا” هستند. کلمه نمودار نیز در ارتباط با عهد جدید استفاده می شود و ما آن را در دوم پطرس باب 3 آیه 16 می بینیم که شامل رسالات (نامه های) پولس به عنوان بخشی از کتاب مقدس است و همچنین در اول تیموتائوس فصل 5 آیه 18. ، سخنان عیسی در لوقا به فصل 10: 7 استناد می کند و آن را بخشی از کتاب مقدس می داند. بنابراین، وقتی نوشته‌های عهد جدید را در زمره «انجیل» قرار می‌دهیم، درست است که دوم تیموتائوس 3: 16 را به نوشته‌های عهد جدید تطبیق دهیم و بگوییم که این نوشته‌ها نیز همان ویژگی‌هایی را دارند که از نوشته‌های عهد جدید آمده است. پل. به «تمام نوشته‌های کتاب مقدس» که «نفخه خداست» و کلمات آن سخنان خدا هستند، نسبت می‌دهد.

ارتباط این اطلاعات با نماز چگونه است؟ اکنون که ما ثابت کرده‌ایم که خدا فقط حقیقت را می‌گوید و کتاب مقدس کلام خداست، می‌توانیم به طور منطقی در مورد رابطه خود با خدا دو نتیجه بگیریم. اول، از آنجایی که کتاب مقدس می گوید که خدا صدای انسان را می شنود (مزمور 17:6؛ اشعیا 77:1؛ اشعیا 38:5)، انسان می تواند اعتماد کند که رابطه درستی با خدا دارد. اگر با خدا صحبت کند، خداوند او را می شنود. صدای او. دوم، از آنجایی که کتاب مقدس کلام خداست، انسان می تواند مطمئن باشد که وقتی با خدا رابطه درستی داشته باشد و کتاب مقدس را بخواند، کلام خدا را می شنود. رابطه صحيح با خدا كه لازمه رابطه سالم ميان خدا و انسان است، به سه صورت خود را نشان مي دهد. روش اول دور شدن از گناه یا توبه است. به عنوان مثال، مزامیر فصل 27، آیه 9، التماس داوود از خدا است که خدا صدای او را بشنود و با عصبانیت از او روی نگرداند. از این آیه می فهمیم که خداوند از گناه انسان دور می شود و گناه مانع ارتباط خدا و انسان می شود. مثال دیگر را می توان در اشعیا باب 59 آیه 2 دید، جایی که اشعیا به مردم گفت: «اما گناهان شما باعث شده که او رابطه خود را با شما قطع کند و دعای شما را مستجاب نکند. » پس وقتی گناهان اعتراف نشده در زندگی ما وجود دارد، مانع ارتباط ما با خدا می شود.

همچنین برای ارتباط با خدا به قلب متواضع نیاز است. خداوند در اشعیا فصل 66 آیه 2 این کلمات را بیان می کند: «دست من همه این وجود را آفریده است. من با کسی زندگی خواهم کرد که متواضع و متواضع است و از سخنان من می ترسد. موضوع سوم زندگی پاک و خداپسندانه است. این جنبه مثبت رویگردانی از گناه است و به ویژه در دعای مأثور نمود پیدا می کند. یعقوب فصل 5، آیه 16 می گوید: “گناهان خود را نزد یکدیگر اعتراف کنید و برای یکدیگر دعا کنید تا شفا پیدا کنید.” » دعای خالصانه انسان صالح قدرت و تأثیر شگفت انگیزی دارد.

گفتگوی ما با خدا می تواند شفاهی، در افکارمان یا نوشتاری باشد. ما می توانیم مطمئن باشیم که او ما را می شنود و روح القدس به ما کمک می کند تا آنچه را که نیاز داریم دعا کنیم. رومیان فصل 8 آیه 26 می گوید: «به این وسیله است، یعنی از طریق ایمان ما، که روح خدا ما را در مشکلات زندگی و در دعاهایمان یاری می دهد، زیرا ما حتی نمی دانیم چگونه و برای چه چیزی داریم. باید دعا کند اما روح خدا با احساسی چنان عمیق برای ما دعا می کند که توصیف آن با کلمات غیر ممکن است. وقتی صحبت از نحوه ارتباط خدا با ما می شود، اول از همه باید انتظار داشته باشیم که خدا از طریق کتاب مقدس با ما صحبت کند، نه اینکه همیشه افکار را مستقیماً در ذهن ما قرار دهد تا ما را به سمت اعمال یا تصمیمات خاص هدایت کند. به دلیل توانایی ما در فریب دادن خود، عاقلانه نیست که این باور را بپذیریم که هر فکری که به ذهن ما می رسد از جانب خدا می آید. گاهی اوقات خدا به طور مستقیم از طریق کتاب مقدس در مورد مسائل خاصی در زندگی ما با ما صحبت نمی کند، و این می تواند وسوسه ای به ظاهر مشروع برای جستجوی مکاشفه های خارج از کتاب مقدس در مورد این موضوعات باشد. اما در چنین مواردی عاقلانه‌ترین کار این است – اجتناب از قرار دادن کلمات در دهان خدا یا قرار دادن خود در معرض فریب – یافتن پاسخ با مراجعه به اصول کتاب مقدس که خدا به ما داده است.

مرتبط:  چرا حس میکنم یکی نگام میکنه

همچنین توصیه می شود که صمیمانه برای حکمت مورد نیاز برای رسیدن به نتایج صحیح دعا کنید، زیرا او وعده داده است که به همه کسانی که آن را می خواهند، حکمت بدهد. «اما اگر یکی از شما برای درک اراده و اراده خدا به دنبال حکمت و فهم است، دعا کند و از خدا بخواهد، زیرا خداوند به هر که از او بخواهد، سخاوتمندانه حکمت می دهد، بدون اینکه او را ملامت کند» (یعقوب فصل 1 آیه 5). دعا چگونه با خدا ارتباط برقرار می کند دعا گفتگوی قلبی ما با پدر آسمانی ما است و به نوبه خود، خدا از طریق کلام خود با ما صحبت می کند و ما را از طریق روح القدس خود راهنمایی می کند.

انگلیسی

بازگشت به خانۀ فارسی

چگونه دعا با خدا ارتباط برقرار می کند؟

بشریت از قدیم الایام همواره به موجودات نیکوکار الهی ایمان داشته است که در شرایط سخت به آنها کمک می کنند و آنها را در مسیر پر پیچ و خم زندگی راهنمایی و یاری می کنند. برای آشنایی بیشتر با تاریخچه اعتقاد به فرشتگان در افسانه ها، ادیان، فلسفه و تجربیات پس از مرگ به مقاله زیر مراجعه کنید.

فرشتگان – ملاقات با راهنمایان معنوی انسان ها، نگهبانان و رسولان

با افزایش علاقه عموم مردم ایران به کمک گرفتن از فرشتگان، ما در راستمرد تصمیم گرفتیم مجموعه ای منسجم از مراقبه ها برای برقراری ارتباط با فرشتگان و همچنین توانایی ها و قدرت های هر کدام را به شما ارائه دهیم. امیدوارم این مراقبه ها مرجع ارزشمندی برای برقراری ارتباط و بهبود زندگی شما در همه سطوح باشد.

پیش نیازها:

تلاش برای برقراری ارتباط با فرشتگان بدون کار بر روی قدرت تمرکز و مراقبه مانند تلاش برای ساختن یک دیوار آجری بدون ملات است. بنابراین کسانی که قصد انجام چنین کاری را دارند باید قبل از مدیتیشن اصلی در مراقبه و تمرکز مهارت کافی داشته باشند. اگر در این زمینه تخصص ندارید، توصیه می شود ابتدا با کمک دوره های مدیتیشن و تمرکز یا دوره های مشابه، توانایی تمرکز خود را ارتقا دهید و سپس به مراقبه های ارائه شده در این قسمت گوش دهید.

فرشتگان در چه زمینه هایی به من کمک می کنند:

فرشتگان بسته به ویژگی‌ها، روز و سیاره‌ای که با آن در ارتباط هستند، در طیف وسیعی از زمینه‌ها و در همه زمینه‌ها به شما کمک می‌کنند، اما کمک آنها تا حدودی با کمکی که به فرشتگان امروزی نسبت داده می‌شود متفاوت است. تمرکز اصلی فرشتگان روی رشد و تکامل درونی شماست تا به نقطه ای برسید که بتوانید به آنچه می خواهید برسید. به عنوان مثال، اگر از فرشته خاصی تقاضای فراوانی، ثروت و پول کنید، به جای اینکه مستقیماً این چیزها را به شما بدهد، ویژگی ها و صفاتی را در شما یا اطرافیانتان ایجاد می کند که می توانید از آنها برای جذب ثروت استفاده کنید. به این ترتیب کمک آنها دائمی و تغییر درونی شما همیشگی خواهد بود.

بنابراین، هنگامی که می خواهید با یک فرشته ارتباط برقرار کنید، به یاد داشته باشید که با یک معلم معنوی ارتباط برقرار می کنید که هدفش رشد و ارتقای درک و آگاهی شماست، نه فقط ارضای خواسته ها و خواسته های مادی شما.

آیا هر وقت زنگ می زنم فرشته ای به سراغم می آید؟ بهترین راه برای ارتباط با فرشتگان چیست؟

برخی از افراد از نامه نگاری و برخی دیگر از مدیتیشن برای برقراری ارتباط با فرشتگان استفاده می کنند. در متون دینی دعاهایی به این مضمون وجود دارد. در حالی که هیچ یک از این مسیرها قابل انکار نیست، اما هر چه کار شما با جزئیات بیشتری انجام شود و انرژی بیشتری برای آن صرف کنید، نیت شما در چشم فرشته جدی تر است و احتمال بیشتری برای دریافت پاسخ خواهید داشت. ارتباط با فرشتگان معمولاً به چهار روش انجام می شود: 1. خواب و رویا 2. روشن بینی و تجسم فعال (این روش ها را می توانید در دوره های ارتباط با استاد درون و دوره یونگ یاد بگیرید) 3. مراقبه های خاص 4. رویدادها چیزهای خاص. در زندگی.

مرتبط:  چرا ردمی نوت ۹ هنگ میکند

در زمان برقراری ارتباط، ممکن است خود فرشته حضور داشته باشد یا یکی از زیردستان خود را که در همان سطح ارتعاشات شما است بفرستد تا به درخواست شما گوش دهد. ارتباط را می توان به روش های مختلفی انجام داد:

نور عظیمی را ببینید

عطر خوشبو را استشمام کنید

تغییرات در فضا و ارتعاشات اطراف

صدا را بشنو

دیدن تصاویر مبهم یا واضح از یک فرشته

درک حضور فرشته به صورت درونی و شهودی

اما مواردی وجود دارد که به درخواست شما پاسخی داده نمی شود. در این موارد باید بررسی کنید که مشکل از کجاست. آیا نیت درستی داشتید؟ آیا موضوع را به اندازه کافی جدی گرفتید؟ به همین ترتیب، در زمان های قدیم، قبل از مراقبه های فرشتگان، معمولاً فرد برای چند روز ارتباط بیرونی خود را کاهش می داد و به خوردن غذاهای ساده گیاهی و دعا و مراقبه اکتفا می کرد تا از نظر ذهنی و روحی در سطح مناسبی قرار گیرد. . ارتباط.گرفتن

فهرست فرشتگان – ویژگی ها و دامنه توانایی های هر یک:

برای دریافت فایل صوتی مدیتیشن رایگان روی نام هر فرشته کلیک کنید.

اسم

فرشته

روز
عدد
رنگ
شمع
عود
گیاه
فلز یا

کریستال

توانایی ها و حیطه کمک رسانی

Michael

میکائیل

یکشنبه
۶
زرد

طلایی

زرد
صندل سرخ
کندر/

زعفران

طلا

سنگ های عقیق و زرد

قدرت- تقویت توانایی ها- موفقیت- حفاظت- شهامت- غلبه بر ترس ها

Gabriel

جبرئیل

دوشنبه
۹
نقره ای
سفید/

پول/

رنگ بنفش

یاسمن/

گلهای معطر

یاس
نقره

مروارید

کوارتز آمیتیست شفاف

باروری- نیروی جنسی- پرورش فرزندان خوب- تقویت شهود و نیروهای درونی- رویابینی- خلاقیت-وضوح برای تصمیم گیری

Raphael

رافائل

چهارشنبه
۸
نارنجی
نارنجی
دارچین
ارکیده
عقیق و سنگهای نارنجی
شفابخشی و درمان- اعتیاد- خرد- زبان و ارتباطات- تحصیل- سفر- تجارت

Sachiel

کیف

پنجشنبه
۴
آبی
آبی
زعفران
زعفران
لاجورد و سنگهای آبی
عفو و بخشش- ثروت و فراوانی- کار و شغل- سرمایه گذاری- شهرت- بهبود و پیشرفت

Samael

سامائل

سه شنبه
۵
قرمز
قرمز
صندل سرخ
فلفل
یاقوت و سنگهای قرمز
ازدواج- ورزش و کارهای بدنی- قوای بدنی- مبارزه و پیروزی در رقابتها- دور کردن انرژیهای منفی

Anael

آنیل

جمعه
۷
سبز
سبز
نعنا
رز
زمرد و سنگهای سبز
عشق- دوستی- هنر- خلاقیت- امنیت- لذت

Cassiel

کاسیل

شنبه
۳
قرمز تیره
قهوه ای
سرو/

درختان جنگلی

زیره
یاقوت کبود/کهربا

عقیق

تسویه بدهی و کارما- کشاورزی- قضاوت وکارهای حقوقی- نظم- ثبات

Uriel

اوریل

هرروز
۱۰
زیتونی خاکی
زیتونی

کرم رنگ

هر عود خوشبو
زنبق
انواع سنگها و کریستالها
صلح و آرامش- طبیعت- حل مشکلات دنیوی- کنترل احساسات منفی و استرس

برای برقراری ارتباط موفقیت آمیز با فرشتگان، پیشنهاد می کنیم در روز خاص هر فرشته مراقبه کنید (توانایی های هر فرشته در روز حکومتشان قوی تر است)، با استفاده از اعداد، رنگ ها، فلزات یا کریستال ها و گیاهان خاص. علاوه بر این، به عنوان هدیه و پیشکش هر روز به فرشته، پیشنهاد می شود که شمع و بخور مخصوص او را در حین مراقبه روشن کنید.

7 روز هفته در اینجا به مراقبه های ویژه رایگان با فرشتگان الهی گوش دهید.

مقالات بیشتر را بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا