چطور از همراه اول شارژ رایگان بگیریم

اگر جزو اولین مشترکین سیم کارت اعتباری موبایل هستید حتما برای شما هم پیش آمده که در زمان نیاز به تماس اعتبار سیم کارت شما تمام شده است و در آن زمان نمی توانید شارژ خریداری کنید. دقیقا در این شرایط است که سرویس شارژ اضطراری همراه اول به کارتان می آید.

سرویسی که با افزایش اعتبار، امکان آسودگی خاطر در چنین شرایط ضروری را به شما می دهد. سرویسی که قبلا فقط از طریق پورت شماره 1* ارائه می شد اما هم اکنون همراه اول پورت جدیدی را برای این بسته معرفی کرده است.

بدین منظور از تاریخ 1392/08/12 این سرویس از طریق کد شارژ اضطراری همراه اول #10* نیز قابل ارائه می باشد.

همه کدهای برنامه اول هستند

سرویس شارژ اضطراری همراه اول چیست؟

سرویس اعتبار اضطراری به کاربران واجد شرایطی که برای دریافت اعتبار اقدام می کنند، مبلغ 600 تومان به عنوان اعتبار اضطراری یک ماهه اختصاص می دهد و پس از اولین شارژ توسط مشترک، مبلغ مذکور به اضافه 40 تومان شارژ از حساب مشترک کسر می شود. .

ناگفته نماند که این شارژ اضطراری همراه اول تا یک ماه پس از فعال سازی سرویس اعتبار دارد.

الزامات استفاده از خدمات اعتباری اضطراری همراه اول

استفاده از شارژ اول همراه مستلزم داشتن شرایطی است که به شما اعلام کرده ایم:

این سرویس برای مشترکین اعتباری محفوظ است زیرا برای مشترکین اول سیم کارت دائمی تلفن همراه قابل اجرا نمی باشد.

حداقل سه ماه از فعال شدن این خط می گذرد.

اعتبار فعلی آنها کمتر از 200 ریال باشد

روش درخواست شارژ اضطراری با همراه اول چیست؟

برای فعال کردن یا مشاهده وضعیت خود می توانید از دو روش استفاده کنید: روش اول استفاده از برنامه “همراه من” و روش دوم استفاده از “کد شارژ اضطراری همراه اول”.

برای استفاده از کد شارژ اضطراری گوشی همراه اول خود می توانید از دو پورت *10* و #1* استفاده کنید.

کد شارژ اضطراری همراه اول از پورت 10*:

نمایش وضعیت: #250*10*

فعال سازی سرویس: 10*#251

راهنما: 10*#259

ترفند انتقال شارژ از همراه اول به همراه اول و ایرانسل

کد شارژ اضطراری همراه اول از پورت 1*:

نمایش وضعیت: #170*1*

فعال سازی سرویس: 1*171*#

راهنما: 1*179*#

خدمات چتر اضطراری همراه اول (تماس اضطراری و شارژ)

شرکت ارتباطات سیار ایران در راستای شعار «هیچکس تنها نیست» در زمان اتمام شارژ، خدمات چتر اضطراری را برای پشتیبانی از مشترکین سیم کارت اعتباری همراه اول ارائه کرد.

برای استفاده از سرویس چتر اضطراری می توانید کد دستوری 10*26 را شماره گیری کرده و از کلیه خدمات چتر اضطراری مطلع شوید.

این خدمات عبارتند از:

درخواست تماس همراه اول

وقتی شارژ کافی ندارید، می توانید با ارسال کد USSD با دوستان همراه اول خود تماس بگیرید. در مواقع ضروری کد 10*261 را شماره گیری نمایید. شماره مشترک مورد نظر را وارد کرده و تماس همراه اول را از او بخواهید.

درخواست تماس شما از طریق پیامک برای مشترک مورد نظر ارسال می شود.

چگونه می توانم شارژ اضطراری Retel دریافت کنم؟ + روش های مختلف خرید شارژ

شارژ اضطراری همراه اول را فعال کنید

هنگامی که شارژ کافی ندارید، می توانید با شماره گیری کد USSD، از دوستان در شبکه خود درخواست شارژ کنید تا برای شما انتقال دهند.

در شرایط خاص با ارسال کد درخواست شارژ همراه اول 262*10* و وارد کردن شماره مشترک مورد نظر، از سایر مشترکین بجز ایرانسل و رایتل درخواست شارژ نمایید.

روش‌های تماس رایگان با پشتیبانی اول همراه؛ سیستم 9990 سیم خان

مبلغ این شارژ 1000 تومان می باشد. درخواست شارژ از طریق پیامک برای مشترک مورد نظر ارسال می شود و به مشترک این امکان را می دهد که با ارسال شماره 1 انتقال شارژ را تایید و یا با ارسال شماره 2 درخواست را رد کند.

در صورت تایید انتقال دهنده شارژ، مبلغ مورد نظر به حساب وی واریز و پس از کسر 40 تومان به عنوان کارمزد حواله، اعتبار مشترک متقاضی واریز می شود.

قوانین خدمات چتر اضطراری

هر دو سرویس «درخواست تماس» و «درخواست پرداخت» ویژه مشترکین اعتباری است.

سرویس «تماس اضطراری» از همه سرویس‌ها حذف شده است.

شرایط عمومی و محدودیت های سرویس (شرایط بهره مندی از خدمات درخواست تماس و صورتحساب) به شرح زیر است:

1. مشترکین فعال با اعتبار کمتر از 20 تومان

2. مشترکین با شرایط پایان یک طرفه

3. مشترکین با شرایط قطع دو طرفه

محدودیت در استفاده از سرویس چتر اضطراری همراه اول

حداکثر 5 درخواست در بازه زمانی دو افزایش اعتبار ارسال کنید

معرفی طرح های مکالمه ارزان همراه اول + روش لغو طرح

خدمات چتر اضطراری همراه اول

بهره برداری از خدمات چتر اضطراری همراه اول در اسفند ماه سال 90 آغاز شد. شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) با شعار معروف خود هیچکس تنها نیست، با ارائه مجموعه ای خدمات چتر اضطراری

کد دستوری استفاده از این سرویس 111*#26 است و مشترکین اعتباری می توانند از آن برای برقراری تماس اضطراری، درخواست تماس و یا درخواست صورتحساب استفاده کنند.

در سرویس «تماس اضطراری»، مشترکانی که شارژ کافی ندارند، می توانند از اپراتور اول بخواهند تا پنج دقیقه مکالمه رایگان درون شبکه برایشان فراهم کند. در مواقع ضروری (پایان شارژ) با ارسال کد 111*#261 از همراه اول، 5 دقیقه مکالمه رایگان با شماره همراه اول و تلفن ثابت قابل دریافت است. مدت زمان استفاده از این «پنج دقیقه» حداکثر یک روز خواهد بود.

با خرید بسته اس ام اس همراه اول کمی هوا در جیبتان داشته باشید

به لطف سرویس «درخواست تماس»، مشترکینی که شارژ کافی ندارند، می توانند از دیگر مشترکان همراه اول بخواهند با آنها تماس بگیرند. در مواقع ضروری با ارسال کد ۲۶۲*۱۱۱ و اعلام شماره مشترک مورد نظر می توانید از سایر مشترکین همراه اول درخواست تماس بگیرید. این درخواست از طریق پیامک برای مشترک ارسال می شود.

با سرویس «درخواست شارژ» مشترکینی که شارژ کافی ندارند می توانند از دیگر مشترکین همراه اول بخواهند که شارژ را برایشان انتقال دهند. در مواقع ضروری با ارسال کد ۲۶۳*#۱۱۱ و اعلام شماره مشترک مورد نظر می توانید از سایر مشترکین همراه اول درخواست شارژ نمایید.

مبلغ این شارژ 1000 تومان خواهد بود. درخواست شارژ از طریق پیامک از شماره همراه اول (همراه وال) برای مشترک ارسال می شود و به مشترک این امکان را می دهد که با ارسال شماره 1 و انتقال 1000 تومان شارژ را تایید کند و یا با ارسال شماره 2 درخواست را رد کند. انتقال دهنده مبلغ 1000 تومان به حساب وی واریز و پس از کسر 40 تومان به عنوان کارمزد حواله مبلغ 960 تومان به اعتبار متقاضی واریز می شود.

مرتبط:  چرا وقتی عرق می کنیم سرما میخوریم

منتشر شده در تاریخ 1400/02/22. به روز رسانی 1400/02/22 17:47. 142295 بازدید

اپراتور همراه اول برای مشترکین اعتباری و دائمی خود طرح اینترنت رایگان با زمان و حجم مطلوب را در نظر می گرفت. انواع طرح اینترنت عبارتند از: طرح بلند مدت، برنامه کوتاه مدت، طرح نامحدود همراه اول. بهتر است از کد تخفیف برای مدیریت هزینه های خود استفاده کنید. با موبایل اول به راحتی می توانید از شارژ و اینترنت رایگان لذت ببرید.

خرید سیم کارت همراه اول = شارژ رایگان و اینترنت همراه اول

با خرید سیم کارت با 40 درصد تخفیف می توانید 30 گیگابایت اینترنت رایگان و 6 ماه مکالمه اینترنتی نیم بها و 100 پیامک رایگان در ماه هدیه بگیرید. همراه اول با این پیشنهاد باورنکردنی مشترکین خود را شگفت زده کرد.

اینترنت هدیه30 گیگا بایتمکالمه6 ماه (نیم بها)پیامک100

10% اینترنت رایگان با همراه اول (ذخیره شماره دوستان)

جالب اینجاست که مشترکینی که به تازگی سیم کارت اعتباری خریداری کرده اند می توانند تا 30 روز پس از فعال سازی شماره (شماره دوست) را ثبت کنند. از این طرح از طریق کد (Star 10 Star 341#) لذت ببرید. شماره تلفن ثبت شده می تواند از اینترنت رایگان همراه اول 10 درصد به مدت یک سال بهره مند شود. هر بار شارژ اینترنت و سیم کارت وارد می شود (دوست سیم کارت) برای خرید. از مزایای بی نظیری بهره مند خواهید شد. این طرح اجازه نمی دهد بار به دیگران منتقل شود.

کد دستوریفعالیت ها#3411*10*ثبت معرف#3415*10*حذف معرف#3410*10*استعلام#3419*10*راهنما

اینترنت رایگان خوب برای دانش آموزان

اپراتور پیشرو تلفن همراه امسال طرح اینترنت رایگان اپلیکیشن شاد را در شرایط کنونی کرونا معرفی کرد. این طرح ترافیک برای استفاده از اپلیکیشن شاد کاملا رایگان است. برای داشتن اینترنت سالم برای دانش آموزان این طرح را فعال کنید.

اینترنت رایگان برای 15 گیگابایت اول اعتبار مشترک

شما می توانید سیم کارت خود را به نسل 4 و 5 تغییر دهید و از اینترنت رایگان همراه اول 15 گیگابایت اینترنت این بسته بهره مند شوید.

اینترنت هدیه15 گیگا بایتکد دستوریکد پستی 10 رقمی به 8962

20 گیگابایت اینترنت رایگان برای مشترکین دائمی

مشترکین دائمی که هنوز سیم کارت خود را به نسل 4 و 5 تغییر نداده اند می توانند با تعویض سیم کارت خود از 20 گیگابایت اینترنت رایگان برخوردار شوند. برای فعال سازی این بسته کافیست کد پستی 10 رقمی خود را به 8962 پیامک کنید و از این طرح شگفت انگیز لذت ببرید.

اینترنت هدیه20 گیگا بایتکد دستوریکد پستی 10 رقمی به 8962

اینترنت رایگان 2 گیگابایت همراه اول

اپراتور همراه اول 2 گیگابایت اینترنت رایگان به مشتریان خود ارائه می دهد. برای فعال سازی این طرح کافیست کد سفارش (1000 ستاره، 21 ستاره مربع) را شماره گیری کنید. اگر شارژ صفر نوشته شده باشد دریافت می کنید و اگر شارژ خود را وارد کنید متاسفانه این سیم کارت هدیه داده نمی شود.

نکته مهم بعد از استفاده از این طرح 100 ستاره 8 مربع و اینترنت حذف خودکار. تا زمانی که بسته کامل نشود هزینه ای از شما دریافت نمی شود.

اینترنت هدیه2 گیگا بایتکد دستوری#21*1000*حذف خودکار#8*100*

یک گیگابایت اینترنت رایگان برای مشترکین دائمی

برای استفاده از یک گیگ اینترنتی رایگان با همراه اول به شماره 990009 ایمیل بزنید سپس ایمیل خود را چک کنید و شناسه دریافتی را به شماره 990009 ارسال کنید این طرح برای مشترکین عادی قابل استفاده است. برای سیم کارت های مختلف ایمیل جداگانه تنظیم کنید. و همچنین به یاد داشته باشید که ایمیل شما در سامانه همراه اول ثبت نشده است. تأیید این ایمیل کمی طول می کشد. می توانید اسپم خود را بررسی کنید. و زمانی که ایمیل تایید برای شما ارسال شد. اینترنت با یک کد دستوری (ستاره 10 ستاره 131 ستاره 123 مربع) برای شما پیامک خواهد کرد. اگر طرح اینترنتی دیگری دارید، با فعال سازی این هدیه، طرح اینترنت تا دو روز دیگر قابل استفاده خواهد بود. پس از دریافت این طرح، تمدید خودکار را با شماره گیری خاموش کنید (ستاره 100 ستاره 8 مربع). برای تبدیل سیم کارت اعتباری به کارت دائمی کلیک کنید.

اینترنت هدیه1 گیگا بایتکد دستوری990009حذف خودکار#8*100*

24 گیگابایت اینترنت رایگان به مدت 6 ماه

این هدیه 24 گیگابایت در ماه و 4 گیگابایت به مدت 6 ماه برای مشترکینی که به تازگی سیم کارت خریداری کرده اند می باشد. و مدت زمان استفاده از این هدیه 7 روز می باشد.

این هدیه 6 ماه قابل استفاده است. می توانید بسته های دیگر را همزمان خریداری کنید. برای مشاهده بسته خود کد سفارش (ستاره 100 ستاره 10 مربع) یا (ستاره 100 ستاره 0 مربع) را شماره گیری کنید.

اینترنت هدیه24 گیگا بایتکد دستوری اول#10*100*کد دستوری دوم#0*100*

هدیه همراه اول برای فعال سازی سیم کارت های غیرفعال شده بعد از 3 ماه

اپراتور همراه اول به مشترکینی که سیم کارت غیرفعال خود را فعال می کنند، هدیه می دهد. این هدیه برای کلیه مشترکین سیم کارت اعتباری است که خط آنها بیش از 3 ماه است که قطع شده است و با روشن کردن سیم کارت خود با اولین گوشی هدیه دریافت می کنند. برای فعال کردن این بسته کافی است پس از روشن کردن سیم کارت با اعتبار، کد (10 ستاره، 332 باکس) را شماره گیری کنید.

نکته مهم: سیم‌کارت‌های اعتباری که بیش از ۳ ماه است در صورتی که مشترکین قصد روشن کردن مجدد آن‌ها را نداشته باشند، خاموش شده‌اند. امتیاز این خط از آنها گرفته می شود.

اینترنت هدیه-کد دستوری#332*10*

30% رایگان برای همراه اول مخصوصا بانوان

این اولین طرح هدیه از یک اپراتور تلفن همراه است که به طور خاص زنان را هدف قرار می دهد. اکثر مشترکین به دنبال راهی برای کاهش هزینه های ارتباطی خود هستند. بسیاری از ما هر روز پول زیادی را صرف ارتباطات تجاری یا خانوادگی می کنیم. و خرید اینترنتی گران است. همراه اول برای جلب رضایت مشترکین خود اقدام به ارائه شارژ رایگان یا بسته های اینترنتی با تخفیف یا کوپن تخفیف کرد. این ویژگی های موبایل در ابتدا کاربران خود را شگفت زده کرد. این طرح با استقبال خوب مشترکین مواجه شد. روش اول: برای فعال کردن هدیه زنانه کافیست کد سفارش (10 ستاره، 123 جعبه) #10*123 را شماره گیری کنید. روش دوم: فعال سازی با کد سفارش (1 ستاره، 14 ستاره مربع) #14 *1* و پس از پرداخت با کارت اعتباری، 30% شارژ رایگان ویژه بانوان هدیه بگیرید.

مرتبط:  چرا گوشی با بلوتوث به لپ تاپ وصل نمیشه

شارژ هدیه30%کد دستوری اول#123*10*کد دستوری دوم#14*1*

شارژ و اینترنت 70 درصد رایگان با همراه اول

اپراتور همراه اول هدیه ای ویژه برای مشترکین اعتباری در نظر گرفت. برای فعال کردن این طرح کافیست کد دستوری (ستاره مربع 1000) #1000 را شماره گیری کنید. و 70% اینترنت رایگان از همراه اول هدیه بگیرید.

شارژ هدیه70%کد دستوری اول#1000*

1 گیگابایت اینترنت رایگان

مشترکین می توانند با نصب و به روز رسانی اپلیکیشن موبایل ابتدا یک کنسرت اینترنتی رایگان دریافت کنند. برای فعال کردن این طرح هدیه، کافی است وارد اپلیکیشن موبایل من شوید و کنسرت اینترنتی نوترینو را به عنوان جایزه دریافت کنید. تمامی مشترکین می توانند از این طرح استفاده کنند. برای فعال کردن این هدیه، وارد برنامه موبایل من شوید و آموزش هدایا را بررسی کنید. و یک هدیه رایگان اینترنت همراه به عنوان جایزه دریافت کنید. برای نصب برنامه می توانید به وب سایت موبایل من بروید. و اپلیکیشن را دانلود و نصب کنید.

اولین اینترنت همراه رایگان برای مشترکین دائمی

به همراه اول کلیه مشترکین دائمی که قبض پایان دوره خود را پرداخت کرده اند به صورت غیرحضوری هدیه تعلق می گیرد. اپراتور همراه اول امکان مکالمه رایگان درون شبکه و 2 گیگابایت اینترنت رایگان را برای این مشترکین فراهم کرد. برای فعال کردن این طرح کافیست کد دستوری (10 ستاره، 115 ستاره مربع) #10*115 را شماره گیری کنید.

اینترنت هدیه2 گیگا بایتکد دستوری#115*10*

اینترنت رایگان با همراه اول (فیروزه ای)

اپراتور همراه اول در بسته فیروزه ای خود برای مشترکین دائمی و اعتباری، اهدای مکالمه و اینترنت رایگان موبایل اول را به صورت ساعتی و کوتاه مدت در نظر گرفته بود. برای فعال کردن این طرح کافیست کد دستوری (ستاره 121 مربع) #121 را شماره گیری کنید یا وارد اپلیکیشن فیروزه شوید.

جالب است بدانید که این هدایا محدودیتی ندارند و می توانید پس از پایان برنامه خود هدیه دیگری دریافت کنید. می توانید تماس رایگان و هدیه اینترنتی را همزمان دریافت کنید.

اپراتور همراه اول برای کسانی که قصد خرید سیم کارت همراه اول را دارند. یعنی مکالمه در اینترنت و اینترانت.

اینترنت هدیه-کد دستوری#121*

چت رایگان با موبایل اول برای دانش آموزان

اپراتور تلفن همراه اول تماس رایگان برای دانشجویان در نظر گرفت. مشترکین دارای سیم کارت دانشجویی 100 درصد تماس های درون شبکه را به عنوان هدیه دریافت خواهند کرد. و همچنین در روزهای جمعه از تماس اینترانت + تلفن ثابت استفاده می کنند. برای فعال کردن این طرح کافیست کد سفارش (ستاره 10 ستاره 44 باکس) #44*10* را شماره گیری کنید.

مکالمه رایگان100%کد دستوری#44*10*

اولین اینترنت همراه رایگان برای دانشجویان (انارستان)

اپراتور همراه اول سیم کارت انارستان را به دانش آموزان 6 تا 18 ساله هدیه می دهد. سیم کارت های انارستان دارای فضای امن و دسترسی به اینترنت پرسرعت می باشد. جالب است بدانید با فعال سازی این سیم کارت به اینترنت پاداش داده می شود. مدت اعتبار 6 ماه است و هر ماه 4 گیگ هدیه و در اولین تراکنش 3 گیگ اینترنت یک ماهه و 100 دقیقه مکالمه شبکه هدیه می گیرید. برای فعال سازی این طرح کافیست عدد 220 را به شماره 30006860 پیامک کنید و از این هدیه بهره ببرید.

اینترنت هدیه4گیگا بایتمدت اعتبار6تراکنش بعدی  اینترنت هدیه3 گیگابایتمکالمه100 دقیقهکد دستوری220 را به 30006860

اولین اینترنت موبایل رایگان برای جوانان زیر 20 سال

اپراتور همراه اول هدیه ای ویژه برای مشترکین جوان در نظر گرفت. اینترنت 300 مگ با بار 5000 تومان، 1 گیگ اینترنت با 10000 تومان، 3 گیگ اینترنت 20000 تومان و 8 گیگ اینترنت با 50 تومان می توانید تهیه کنید. به سادگی کد سفارش (ستاره 1 ستاره 15 مربع) #15*1* را شماره گیری کنید.

اینترنت هدیه-کد دستوری#15*1*

شارژ رایگان تلفن همراه اول (اورژانسی)

مشترکین همراه اول در مواقع ضروری می توانند شارژ رایگان به عنوان هدیه دریافت کنند. به سادگی کد سفارش (ستاره 1 ستاره 17 مربع) #17*1* را شماره گیری کنید. و 600 تومان هدیه بگیرید این طرح به مدت یک ماه اعتبار دارد.

شارژهدیه (اضطراری)600 تومانکد دستوری#17*1*

ابتدا مکالمه نامحدود با موبایل

اپراتور همراه اول از ساعت 23 تا 7 صبح، هدیه تماس نامحدود را در نظر داشت. این برنامه رایگان در قالب برنامه های روزانه، برنامه های هفتگی و برنامه های ماهانه ارائه می شود. برای فعال کردن این طرح کافیست کد دستوری (10 ستاره، 333 باکس) #333*10* را شماره گیری کنید. طرح شب های روشن برای تماس نامحدود برای همه مشترکین دائمی و اعتباری است.

مکالمه نامحدود -ساعت23شب تا 7 صبحکد دستوری#333*10*

نظرات مشترکین در مورد شارژ مجدد و اینترنت رایگان در موبایل اول

فواید این رژیم:

همه مشترکین از دریافت شارژ رایگان و اینترنت خوشحال شدند و از شرکت اول تشکر کردند.

سرعت اینترنت خوبه

تنوع خدمات مختلف

پشتیبانی 24 ساعته

معایب:

برخی از طرح ها محدودیت زمانی برای شارژ و اینترنت داشتند

معرفی اپراتور همراه اول

یکی از بزرگترین شرکت های مخابراتی ایران، اپراتور همراه اول LR-MCL است. که در سال 1373 فعالیت خود را در زمینه سیم کارت همراه اول آغاز کرد. همراه اول با خدمات و امکانات بی نظیر خود توانسته است مشترکین زیادی را به خود جذب کند. نکات مهم اپراتور همراه اول عبارتند از: اینترنت رایگان، وای فای همراه اول، نرم افزار موبایل من دارای نسخه اندروید و آی او اس، اینترنت نسل 22، 23، G4، 5G، سیم کارت دانشجویی، گفتگو با چند نفر (گروهی). کاربران اعتباری و دائمی می توانند از خدمات و امکانات جذاب در اپلیکیشن همراه اول استفاده کنند. اولین وب سایت همراه دارای چندین دسته کاربردی است. هر زیرمجموعه دسته بندی های مناسب خود را دارد. دسته بندی در وب سایت در قالب محصولات، خدمات مناسب، طرح های تشویقی جذاب، برندگان، سولات مختلف و موارد دیگر ارائه می شود.

مرتبط:  چطور سپر ایمنی گوگل پلی را غیر فعال کنیم

تاریخ انتشار 1399/12/13. به روز رسانی 13/12/13 10:31 7868 بازدید

اپراتور همراه اول اولین اپراتور تلفن همراه کشور است که برای تحقق شعار معروف خود هیچکس تنها نیست، تلاش می کند بهترین خدمات را به مشترکین خود ارائه دهد. این اپراتور به منظور افزایش رضایت طلبکار و مشترکین دائمی خود اقدام به راه اندازی خدمات مختلفی از جمله فعال سازی شارژ اضطراری، خرید بسته های اینترنتی، خرید شارژ مجدد و … نموده است. بسته های ترکیبی اختیاری بخشی از خدمات ارائه شده به مشترکین است.

این بسته ها 30 روز اعتبار دارند و شامل اینترنت، مکالمه و پیامک می باشند. که حجم آن با توجه به مصرف و نیاز هر مشترک قابل انتخاب است. به این ترتیب تمامی مشترکین بستانکار و دائمی می توانند با ایجاد و انتخاب بسته مورد نظر خود، هزینه های جاری خود را بهتر مدیریت کنند.

برای اطلاع از شرایط و نحوه فعال سازی این سرویس دو راه دارید. این کار را از طریق سایت موبایل یا اپلیکیشن موبایل من انجام دهید. در مورد فعال سازی و شرایط خدمات بسته های ترکیبی مورد نظر نکات مهمی وجود دارد. می توانید این نکات را در زیر بخوانید:

این بسته‌ها شامل بسته رزرو پیش‌فرض نمی‌شوند.

مکالمه و ارسال پیامک در بسته ترکیبی مورد نظر مخصوص ارتباط درون شبکه است. بر این اساس هزینه تماس و پیامک برون شبکه ای با نرخ عادی محاسبه می شود.

امکان فعال سازی بسته های ترکیبی مورد نظر با سایر بسته ها به صورت همزمان وجود ندارد.

در صورتی که حجم هر قسمت از اینترنت، پیامک و مکالمه زودتر از سایر قسمت ها و یا زودتر از موعد مقرر به پایان برسد، در صورتی که طرح فعال دیگری نداشته باشید، تمامی هزینه های شما با نرخ عادی محاسبه می شود.

در این مقاله قصد داریم در مورد یکی از خدمات متنوع همراه اول که ویژه مشترکین اعتباری می باشد صحبت کنیم. به این سرویس خدمات اعتباری اضطراری می گویند.

حتما برای شما هم پیش آمده که سیم کارت شما منقضی شده باشد. این وضعیت زمانی جدی تر می شود که بخواهید با شخصی تماس بگیرید اما موجودی حساب بانکی شما خالی است. به نظر شما این مشکل چگونه قابل حل است؟

خدمات اعتباری اضطراری همراه اول چیست؟

مشترکینی که اعتبار سیم کارتشان تمام شده است می توانند با استفاده از سرویس اعتبار اضطراری سیم کارت خود را شارژ کنند. جزئیات خدمات شارژ اضطراری به شرح زیر است:

همزمان با راه اندازی این سرویس، 600 تومان اعتبار اضطراری به مشترکان سیم کارت اعتباری تعلق می گیرد. مدت زمان استفاده از این اعتبار حداکثر یک ماه می باشد.

شما می توانید در زمان فعال سازی بدون پرداخت هزینه از این سرویس استفاده کنید. اما پس از اولین شارژ هزینه این سرویس به اضافه 40 تومان کارمزد از حساب شما کسر می شود.

البته برای فعال سازی این سرویس باید توجه داشته باشید که حداقل 90 روز از فعال شدن سیم کارت شما گذشته است. همچنین اعتبار فعلی خط شما باید کمتر از 20 تومان باشد.

کدهای سفارش ویژه این سرویس را در جدول زیر مشاهده می کنید:

کد دستوری #1*کد دستوری #10*عنوان170#*1*250#*10*وضعیت سرویس171#*1*251#*10*فعالسازی سرویس179#*1*259#*10*راهنمای سرویس

سرویس چتر اضطراری راه دوم دریافت شارژ اضطراری

اگر سیم کارت شما اعتباری نداشته باشد، راه دیگری برای شارژ اضطراری وجود دارد. می توانید این افزایش اعتبار را با کمک سرویس دیگری از اولین حامل، یعنی خدمات چتر اضطراری انجام دهید.

در این طرح می توانید از اپراتور بخواهید تا 24 ساعت آینده خط شما را شارژ کند. البته می توانید از دوستان همراه اول خود بخواهید که برای شما شارژ ارسال کنند یا با شما تماس بگیرند.

نحوه کار با سرویس چتر اضطراری و دریافت شارژ اضطراری با تلفن همراه اول:

کد دستوری ویژه این سرویس 10*#26 است. مجموعه خدمات این طرح به شرح زیر است:

1. درخواست تماس: اگر شارژ اعتبار شما کافی نیست، می توانید یک کد USSD ارسال کنید و از سایر مشترکین همراه اول بخواهید که با شما تماس بگیرند.

*در مواقع اضطراری کد 10*261* را شماره گیری کرده و به مشترک اعلام کنید که می خواهید تماس بگیرید.

* درخواست تماس شما از طریق پیامک به شخص اطلاع داده می شود.

2. درخواست شارژ: اگر اعتبار شما کافی نیست یا تمام شده است، می توانید یک کد USSD برای مشترک مورد نظر ارسال کنید تا برای شما شارژ ارسال کند.

* در مواقع اضطراری و اضطراری با شماره گیری کد 10*262 و سپس اعلام شماره مورد نظر از سایر دوستان همراه اول خود بخواهید که برای شما دایرکت بدهند.

* درخواست شارژ از طریق پیامک به اطلاع فرد می رسد. مبلغ این شارژ 1000 تومان می باشد. فرد مورد نظر می تواند با ارسال شماره 1 انتقال این مبلغ را تایید و یا با ارسال شماره 2 از آن خودداری کند.

قوانین خدمات چتر اضطراری چیست؟

خدمات «درخواست تماس» و «درخواست پرداخت» فقط برای مشترکینی که ابتدا اعتبار تلفن همراه دارند قابل استفاده است.

قبلاً سرویسی به نام Emergency Talk در چتر اضطراری گنجانده شده بود. در حال حاضر این سرویس از لیست این طرح حذف شده است.

اگر قصد فعال کردن خدمات استعلام تماس و استعلام صورت‌حساب را دارید، باید شرایط زیر را داشته باشید:

مشترک فعال باشید و اعتبار شما کمتر از 20 تومان باشد.

یکی از مشترکین با شرایط قطع و وصل دو طرفه باشید.

در فاصله زمانی دو افزایش اعتبار، می توانید تا 5 تماس یا درخواست شارژ داشته باشید.

چگونه سرویس چتر اضطراری را فعال کنم؟

برای فعال کردن این سرویس می توانید از کدهای دستوری زیر مخصوص این سرویس استفاده کنید:

کد دستورینام سرویس261#*10*درخواست تماس262#*10*درخواست شارژ

اگر تا به حال با مشکل کمبود یا کمبود اعتبار مواجه شده اید، بهتر است موارد بالا را با دقت مطالعه کنید و کدهای دستوری مهم را به خاطر بسپارید. در این صورت می توانید در مواقع نیاز با شماره گیری این کدها شارژ اضطراری از همراه اول دریافت کنید.

آیا تا به حال در این شرایط قرار گرفته اید؟ مشکل کمبود اعتبار را چگونه حل کردید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا