چطور از باقیمانده بسته ایرانسل مطلع شویم

انقضای مدت اعتبار بسته اینترنت قبل از حجم آن و استفاده رایگان از اینترنت اتفاق خوشایندی نیست. بنابراین با استعلام اینترنت از ایرانسل می توانید از بروز چنین مشکلی جلوگیری کنید. مشترکین این اپراتور می توانند به راحتی و به روش های مختلف مثلا با شماره گیری کد از حجم و زمان باقی مانده اینترنت خود مطلع شوند.

روش های مختلفی برای اطلاع از بسته اینترنت ایرانسل وجود دارد. یکی از این راه ها اطلاع رسانی پیامکی است که با پایان یافتن مدت زمان حجم یا اعتبار بسته های اینترنت همراه، پیامکی برای مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری این اپراتور ارسال و از آن اطلاع رسانی می شود.

این پیامک دو بار برای مردم ارسال شد تا از اطلاع رسانی مطمئن شوند. همچنین ابتدای محاسبه تعرفه خدمات اینترنت مشترکین سیم کارت های دائمی بر اساس «تعرفه استفاده رایگان» برای این دسته از مشترکان پیامکی ارسال می شود. اگر نمی خواهید از اینترنت با تعرفه رایگان استفاده کنید، به راحتی می توانید آن را غیرفعال کنید.

کد باقیمانده اینترنت ایرانسل

استفاده از کد درخواست اینترنت ایرانسل یکی از ساده ترین راه ها برای اطلاع از حجم و مدت زمان باقی مانده بسته است.

اگر مشترک سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری ایرانسل هستید، با شماره‌گیری کد #1*4*1*555 می‌توانید در هر زمان از مدت زمان و میزان اعتبار بسته‌های اینترنت همراه ایرانسل خود مطلع شوید.

همچنین *10*141* به عنوان کد موجودی اینترنت ایرانسل برای مشترکین سیم کارت اعتباری ایرانسل موجود است. با شماره گیری آن می توانید وضعیت اینترنت خود را جویا شوید.

بقیه اینترنت را از طریق ایرانسل من استعلام کنید

یکی دیگر از راه های استعلام بسته اینترنت ایرانسل مراجعه به «ایرانسل من» است. این پلتفرم در دو نسخه تحت وب و اپلیکیشن موجود است و همراه با مزیت های مختلفی از جمله ارائه بسته اینترنت رایگان، امکان آگاهی مشترکین این اپراتور از باقیمانده اعتبار بسته های اینترنتی را فراهم کرده است.

پس از مراجعه به نسخه تحت وب یا اپلیکیشن من ایرانسل، در صورت فعال بودن طرح اینترنت، حجم و زمان باقی مانده برای استفاده نمایش داده می شود.

لازم به ذکر است کنترل مصرف و صورتحساب حساب، اصلاح طرح تعرفه، دریافت و پرداخت فاکتور، فعال سازی بسته های اضافی، ثبت و بررسی رویدادها از دیگر کاربری های ایرانسل من می باشد.

سوالات متداول کاربر

چگونه با خط غیرایرانسل از باقیمانده اینترنت خود آگاه شویم؟

برای این کار فقط با شماره 09370000000 تماس بگیرید سپس باید شماره خط ایرانسل مورد نظر را برای استعلام وارد کرده و به منوی مربوط به اکانت دسترسی پیدا کنید.

موجودی اینترنت ایرانسل و استعلام میزان باقی مانده اینترنت ایرانسل یکی از چالش های همیشگی کاربران این اپراتور است. در واقع رشد روزافزون استفاده از اینترنت در سال های اخیر نیاز به خرید و فعال سازی اینترنت را برای کاربران فضای مجازی دوچندان کرده است. اما از آنجایی که بسته‌های اینترنت دارای محدودیت زمانی و حجمی هستند، برای مدیریت بهتر حجم اینترنت ایرانسل، به روش‌هایی نیاز دارید که هر زمان که بخواهید، موجودی اینترنت خود را استعلام کنید. خوشبختانه اپراتور ایرانسل به فکر این مشکل افتاد و پس از فعال سازی اینترنت ایرانسل، روش های مختلفی را برای اطلاع از موجودی اینترنت ایرانسل ارائه کرد که با استفاده از آنها می توانید حجم اینترنت خود را به راحتی مشاهده و مدیریت کنید. برای استعلام حجم باقی مانده اینترنت راه های مختلفی وجود دارد، مانند استفاده از کد اینترنت ایرانسل باقی مانده یا استعلام اینترنت ایرانسل از طریق برنامه ایرانسل من و روش های دیگر که هر کدام ترفندهای خاص خود را دارند. پس اگر می خواهید بدانید چگونه از حجم باقی مانده اینترنت ایرانسل مطلع شوید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. زیرا در این مقاله میزبان فا مگ قصد داریم تمامی روش های موجود برای نظرسنجی از بقیه اینترنت ایرانسل را مرور کنیم. 🙂

موضوعاتی که در این مقاله به آنها پرداخته خواهد شد عبارتند از:

موجودی اینترنت ایرانسل و نحوه اطلاع از آن

ایرانسل یکی از محبوب ترین اپراتورها در بین کاربران ایرانی است. بسیاری از مردم سیم کارت ایرانسل را فقط برای استفاده از اینترنت آن می خرند. نکته قابل تامل این است که بسته های اینترنت ایرانسل دارای محدودیت حجمی و زمانی هستند و در صورت عدم استفاده مدیریت شده حجم بسته به سرعت به پایان می رسد و یا به دلیل اتمام بازه زمانی آن بدون استفاده از بین می رود. به همین دلیل کاربران این اپراتور باید بتوانند از موجودی اینترنت ایرانسل خود مطلع شده و با روش های مناسب آن را مدیریت کنند. در ادامه به بررسی تمامی روش های پرس و جوی باقی مانده اینترنت ایرانسل می پردازیم. 🙂

مرتبط:  چرا جهان اجتماعی را جهان فرهنگی می نامند تحلیل فرهنگی

روش های پرس و جو باقیمانده حجم اینترنت ایرانسل

با توجه به نقش مهم استعلام موجودی اینترنت ایرانسل در مدیریت مالی حساب های کاربری سیم کارت دائمی یا اعتباری ایرانسل، این اپراتور 4 روش مناسب برای استعلام موجودی اینترنت ایرانسل در نظر گرفته است که شامل کد سفارش، برنامه من ایرانسل، تلفن گویا و سامانه ایرانسل من می باشد. . به این ترتیب هر یک از کاربران این اپراتور می توانند با استفاده از یکی از روش های ارائه شده، حجم اینترنت باقی مانده ایرانسل را با توجه به نیاز خود استعلام کرده و حساب کاربری خود را مدیریت کنند. روش های پیشنهادی عبارتند از:

در ادامه قدم به قدم به شما آموزش می دهیم که چگونه با 4 روش ذکر شده بقیه اینترنت ایرانسل را کشف کنید.

1. استعلام موجودی اینترنت ایرانسل با کد دستوری ussd

اولین روشی که باید به آن اشاره کنیم استفاده از کد باقیمانده اینترنت ایرانسل است. در واقع یکی از ساده ترین راه ها برای درخواست موجودی اینترنت ایرانسل استفاده از کدهای سفارشی USSD ارائه شده توسط این اپراتور است. برای درخواست موجودی اینترنت از ایرانسل می توانید از 2 کد سفارش مختلف استفاده کنید که عبارتند از:

کد سفارش #4*1*555* مشترکین دائمی و اعتباری

کد سفارش #10*141 برای مشترکین اعتباری

در ادامه نحوه استفاده از هر یک از آنها را خواهیم دید.

همانطور که قبلا ذکر شد، با استفاده از کد دستوری #4*1*555، اطلاع از وضعیت طرح اینترنت ایرانسل برای مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری در هر لحظه امکان پذیر است. برای این کار باید مراحل زیر را دنبال کنید:

ابتدا لازم است کد دستوری #4*1*555 را در شماره گیر تلفن همراه خود وارد کرده و سپس مطابق تصویر زیر دکمه تماس را لمس کنید.

سپس در مرحله بعد برای استعلام باقی مانده اینترنت ایرانسل باید عدد 1 را وارد کرده و سپس گزینه ارسال را لمس کنید.

در نهایت پیامی به شما نمایش داده می شود که از طریق آن می توانید موجودی حجم اینترنت ایرانسل خود و تاریخ انقضای آن را مشاهده کنید.

علاوه بر کد دستوری 555*1*#4، این امکان به مشتریان اعتباری ایرانسل ارائه می شود تا با استفاده از کد دستوری 141*10*# از موجودی اینترنت سیم کارت ایرانسل خود مطلع شوند. از طریق این کد اینترنت ایرانسل باقیمانده، افراد می توانند کل بسته های اینترنت اضافی و ترکیبی را مشاهده کنند. در این رابطه باید:

کد #141*10 را در شماره گیر تلفن همراه خود وارد کنید، سپس دکمه تماس را فشار دهید.

در نهایت گزارش کاملی از حجم باقی مانده اینترنت ایرانسل خود را مشاهده خواهید کرد.

🔴⚫ توجه: در حال حاضر به مشترکان دائمی ایرانسل و سیم کارت های اعتباری از پایان اعتبار حجمی یا زمانی بسته اینترنتی خریداری شده پیامک اطلاع داده می شود.

2. مشاوره موجودی اینترنت ایرانسل با اپلیکیشن ایرانسل من

روش دومی که برای استعلام میزان باقیمانده اینترنت ایرانسل می خواهیم ذکر کنیم، استفاده از برنامه ایرانسل من است. اپلیکیشن ایرانسل من برای تسهیل استفاده از خدمات ویژه مشترکین اعتباری دائمی و سیم کارت ایرانسل طراحی شده است. امکان استعلام موجودی اینترنت ایرانسل در هر زمان از اپلیکیشن موبایل من برای مشترکین دائمی و طلبکاران ایرانسل وجود دارد. برای مشاهده حجم اینترنت باقی مانده قهوه اس ایرانسل مراحل زیر را دنبال کنید:

ابتدا باید برنامه مرد ایرانسل را مجددا دانلود کرده و روی گوشی موبایل خود نصب کنید.

سپس وارد آن شده و در صفحه اصلی و به کمک قسمت نشان داده شده در تصویر، حجم باقی مانده اینترنت ایرانسل خود را مشاهده کنید.

برای مشاهده جزئیات بیشتر در مورد موجودی اینترنت ایرانسل و بررسی عملکرد خود می توانید گزینه مشخص شده را لمس کرده و اطلاعات دقیق تری را مشاهده کنید.

3. تلفن گویا ایرانسل برای استعلام باقیمانده طرح اینترنت

اگر به دلایلی نمی توانید از 2 روش قبلی یعنی باقی ماندن کد اینترنت ایرانسل یا نصب برنامه من ایرانسل روی گوشی خود استفاده کنید و یا اینترنت ندارید، می توانید از طریق تلفن گویا نسبت به باقی ماندن اینترنت ایرانسل استعلام بگیرید. برای این کار 700 را شماره گیری کنید.

مرتبط:  چرا در روز نسیم از دریا به خشکی است؟

🔴⚫ توجه: اگر در حال حاضر سیم کارت ایرانسل خود را ندارید می توانید از خطوط دیگر با شماره 09377000000 تماس بگیرید.

در نظر داشته باشید که می توانید علاوه بر استعلام بقیه اینترنت ایرانسل خود از تلفن گویا ایرانسل برای انجام عملیاتی مانند شارژ انتقال، پیکربندی تلفن، ثبت نام مودم و بسیاری از خدمات دیگر و یا تماس با پشتیبانی این اپراتور استفاده کنید.

🔴⚫ توجه: لازم به ذکر است در روش استعلام بقیه طرح اینترنت با تلفن گویا نیازی به اتصال به اینترنت و داشتن شارژ سیم کارت ندارید.

4. اطلاعات موجودی اینترنت ایرانسل از طریق سامانه ایرانسل من

در نهایت آخرین روشی که قصد داریم در رابطه با استعلام موجودی اینترنت ایرانسل به شما معرفی کنیم، استفاده از سامانه ایرانسل من است. این روش برای استعلام اینترنت ایرانسل از طریق کامپیوتر بسیار مناسب است و معمولا می توانید از آن برای بررسی اطلاعات بسته اینترنت دیگران استفاده کنید. برای این منظور لازم است مراحل زیر را طی کنید:

ابتدا باید وارد سامانه ایرانسل من شوید.

سپس مانند تصویر زیر روی دکمه نسخه وب کلیک کنید.

اکنون صفحه ای مانند تصویر زیر مشاهده می کنید، در این مرحله از فرآیند درخواست تراز اینترنت ایرانسل باید شماره خود را در قسمت مشخص شده وارد کرده و سپس بر روی دکمه ورود کلیک کنید.

حالا یک کد 4 رقمی به شماره ثبت شده ارسال می شود که باید آن را در قسمت مشخص شده وارد کنید و سپس دکمه Continue را بزنید.

اکنون مراحل ورود به سامانه ایرانسل شما با موفقیت انجام شده و می توانید گزارش کاملی از عملکرد خود را مشاهده کنید. برای مشاهده موجودی اینترنت ایرانسل خود کافیست روی تب اینترنت کلیک کنید و اطلاعات میزان مصرف اینترنت و میزان اینترنت باقیمانده روی سیم کارت ایرانسل خود را مشاهده کنید.

مهم ترین سوالات شما در مورد استعلام موجودی اینترنت ایرانسل پاسخ داده شد

آیا امکان استعلام باقی مانده اینترنت ایرانسل با استفاده از خط غیرایرانسلی وجود دارد؟
بله. می توانید با شماره 09377000000 تماس بگیرید و سپس با انتخاب گزینه مربوطه حجم اینترنت خود را بررسی کنید.

آیا امکان استعلام موجودی اینترنت ایرانسل برای مشترکین سیم کارت دائمی وجود دارد؟
بله. تمامی روش ها به جز کد دستوری *141*#10 برای مشترکین سیم کارت های دائمی نیز قابل استفاده است.

اگر از بسته های اینترنتی افزایشی و ترکیبی استفاده می کردیم، چگونه از موجودی آنها مطلع می شوید؟با کد دستوری 141*10*#
می توانید حجم کل بسته های اینترنتی افزایشی و ترکیبی خود را بررسی کنید.

آیا برای استفاده از کد سفارش استعلام باقیمانده اینترنت ایرانسل، اتصال به اینترنت ضروری است؟
شماره برای استعلام از طریق کد سفارش نیازی به اتصال به اینترنت نیست و فقط خط ایران سلطان باید فعال باشد.

آیا هر بار که وارد سیستم ایرانسل می شوم باید شماره تماس و کد تایید را وارد کنم؟
شماره شما می توانید یک بار از طریق مرورگر موبایل یا کامپیوتر خود مراحل ورود را طی کنید و برای ورود از طریق همان مرورگر نیازی به دریافت مجدد کد تایید نیست.

پس از اتمام تاریخ انقضای بسته اینترنت با استعلام موجودی اینترنت ایرانسل چه اتفاقی می افتد؟
در چنین شرایطی پیامی مبنی بر نداشتن پلن فعال دریافت می کنید که نشان می دهد باید طرح خرید اینترنتی را خریداری و فعال کنید.

موجودی اینترنت ایرانسل و اطلاع از آن یکی از مهم ترین موارد برای مشترکین این اپراتور محسوب می شود. زیرا به طور کلی بسته های اینترنتی حجم محدودی دارند و پس از مدت زمان تعریف شده به پایان می رسند. به همین دلیل، مشترکین باید بتوانند موجودی اینترنت ایرانسل خود را به درستی بدانند و آن را به درستی مدیریت کنند. در این مقاله میزبان وب فامگ سعی شده تا روش های پرس و جوی باقی مانده اینترنت ایرانسل را شرح دهیم. استفاده از کد سفارش موجودی اینترنت ایرانسل را می‌توان ساده‌ترین و رایج‌ترین روشی دانست که به مشترکین دائمی یا اعتباری ایرانسل اجازه می‌دهد تا به صورت رایگان و بدون نیاز به شارژ یا اینترنت، فرآیند درخواست موجودی اینترنت ایرانسل خود را طی کنند. . روش های دیگری مانند استفاده از برنامه من ایرانسل برای استعلام موجودی اینترنت ایرانسل یا ورود به سیستم ایرانسل من و نسخه وب آن یا حتی استفاده از تلفن گویا ایرانسل از دیگر راه های استعلام موجودی اینترنت است که در این مقاله به تفصیل به ازای هر یک از آنها پرداخت شده است. از آنها اگر در مورد آموزش ارائه شده سوال یا ابهامی دارید می توانید از طریق قسمت نظرات همین مقاله با ما در تماس باشید.

مرتبط:  چرا در حرم امام رضا نقاره می زنند

ستاره سرویس فناوری – اگر مشترک ایرانسل هستید حتما از بسته های اینترنتی این اپراتور تلفن همراه استفاده کرده اید. بسته هایی که باید مدیریت شوند تا تا پایان دوره مربوطه قابل استفاده باشند. بنابراین لازم است برای هر مشترک ایرانسلی که مصرف زیادی دارد، مانده اینترنت ایرانسل باقی مانده باشد. شرکت ایرانسل برای راحتی مشترکان خود کد طلایی #555* را قرار داده است تا همه بتوانند حساب های خود را مدیریت کنند، اما چگونه از مانده اینترنت ایرانسل مطلع شویم؟

پیشنهاد ستاره:

کد باقیمانده اینترنت ایرانسل برای مشترکین سیم کارت اعتباری

(USSD) کد دستوری
عملکرد

۴#*۱*۵۵۵*
اطلاع از باقیمانده بسته اینترنت همراه

۵#*۵*۵۵۵*
بسته ترکیبی من

توصیه:

مشاهده موجودی اعتبار حجمی تمامی بسته های اینترنتی اضافی و ترکیبی با شماره گیری کد دستوری *141*#10 برای مشترکین سیم کارت اعتباری امکان پذیر است.

مشترکین سیم کارت دائمی ایرانسل

(USSD) کد دستوری
تلفن گویا (IVR)
عملکرد

۴#*۱*۵۵۵*

اطلاع از باقیمانده بسته اینترنت همراه

۱#*۵۵۵*
۷۰۰-۱
منوی اطلاعات حساب

کاربران وایمکس

(USSD) کد دستوری
عملکرد

*1*707*2#

بقیه بسته اضافی

توجه:

نکته قابل توجه این است که از طریق نرم افزار کاربردی ایرانسل، مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری می توانند حجم و اعتبار زمانی باقی مانده بسته های اینترنت همراه ایرانسل را مشاهده کنند.

در حال حاضر پایان اعتبار حجمی یا زمانی بسته های اینترنت همراه با پیامک به مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری اعلام می شود. بنابراین در صورت اتمام بسته های اینترنت همراه ایرانسل برای کاربران نسل دوم، سوم و چهارم خدمات اینترنت همراه، به مشترکان از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

علاوه بر این، کنترل مصرف و صورتحساب حساب، اصلاح طرح تعرفه، دریافت و پرداخت فاکتورها، فعال سازی بسته های اضافی و ثبت و بررسی رویدادها از دیگر عملکردهای سرویس ایرانسل من برای کاربران گوشی های دارای اندروید، جاوا و iOS است. سیستم های. .

اطلاعات بیشتر در مورد خدمات و تنظیمات مورد نیاز برای استفاده از بستر اینترنت همراه نسل 2، 3 و 4، نرخ ها و طرح های اضافی اینترنت همراه، بررسی قابلیت های 3G و 4G گوشی، مناطق تحت پوشش و مودم های ایرانسل از طریق وب سایت irancell.ir/internet می باشد. قابل رویت.

در افسردگی، غم و اندوه به لایه های عمیق زندگی نفوذ می کند و در احساسات و رفتار شما اختلال ایجاد می کند. اگر احساس افسردگی می کنید حتما با کمک روانشناس ریشه مشکل را پیدا کنید و راه حلی برای آن پیدا کنید. برای تماس با متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.


آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

بله خیر

بر اساس رای 3 بازدید کننده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا