چرا یهو میپره تو تلگرام

اگر مشکل خروج تلگرام حل نشد

اگر مشکل خروج تلگرام حل نشد

موضوعات اصلی این مقاله:

معرفی

گاهی پیش می آید که در هنگام استفاده از تلگرام با مشکل خروج از تلگرام مواجه می شویم. در چنین مواقعی دوباره سعی می کنیم به تلگرام دسترسی پیدا کنیم اما باز هم نمی توانیم و این سوال پیش می آید که دلیل خروج از تلگرام چیست؟ برخی از افراد سعی می کنند این مشکل را با روشن و خاموش کردن اینترنت یا تنظیم مجدد دستگاه برطرف کنند، اما نمی توانند این کار را انجام دهند.

پیش از این با انتشار مطالبی از جمله حذف اکانت تلگرام طلایی، حذف پیام از تلگرام به واتس اپ، حذف تمامی مخاطبین تلگرام، آموزش کلمه دوم پاس تلگرام و … در مورد شبکه اجتماعی تلگرام همراه شما بودیم.

امروز ما در گروه مشاوره هایواتک تصمیم گرفتیم مقاله ای برای بررسی علت ترک تلگرام تهیه کنیم.

پریدن از تلگرام به دلیل هک

حال که با موضوع مقاله در مقدمه آشنا شدیم، می خواهیم بدانیم آیا امکان خروج از تلگرام به دلیل هک وجود دارد یا خیر؟ واقعیت این است که هک به معنای واقعی بدون توجه کاربر در تلگرام امکان پذیر نیست.

1. اما گاهی اوقات تلفن همراه خود را به مراکز تعمیرات ناشناس ارسال می کنیم و در آن صورت مورد سوء استفاده قرار می گیرد زیرا شخصی به راحتی می تواند شماره شما را در دستگاه دیگری فعال کند و کد فعال سازی نیز پس از دریافت آن را از روی گوشی شما پاک می کند. البته این مشکل به همه مراکز قابل تعمیم نیست و تنها یک احتمال است.

2. حالت دیگر این است که برنامه های خاصی را روی گوشی شما نصب می کنند که ظاهر فریبنده ای دارند مثلا یکی از آنها با نام Setting در دستگاه ذخیره می شود که این قابلیت را دارد که تمام اطلاعات گوشی شما را از طریق ایمیل ارسال کند. در برنامه تعریف شده است. و به همین دلیل تلگرام شما هک خواهد شد.

3. همچنین گاهی اوقات هنگام کار با تلگرام پیامی برای شما ارسال می شود که محتوای آن این است که شرکت تلگرام از شما می خواهد که در همان پیام کد فعال سازی خود را برای آنها ارسال کنید در غیر این صورت اکانت شما غیرفعال می شود و کد را ارسال می کنید.

4. گاهی اوقات اگر هکرها به تلگرام شما دسترسی پیدا کنند، یک کد امنیتی قرار می دهند و در نتیجه شما دیگر نمی توانید به اکانت خود دسترسی داشته باشید و آن شخص به راحتی می تواند در محل شما با دوستان و گروهی چت کند.

5. حالت دیگر این است که قبل از حذف اکانت، سیم کارت خود را بفروشید و اجازه دهید دیگران به راحتی به تلگرام شما دسترسی داشته باشند.

اما نگران نباشید همانطور که در ابتدا به شما گفتیم امکان هک واقعی تلگرام وجود ندارد.

خروج از تلگرام به دلیل حذف جلسه فعال

همانطور که می دانید مشکل چرایی ترک تلگرام موضوع مقاله امروز است و همچنین راه های هک تلگرام را بررسی کردیم. در ادامه می خواهیم به موضوع خروج تلگرام به دلیل حذف جلسات فعال بپردازیم.

بیایید در مورد جلسات با جزئیات بیشتر صحبت کنیم، اگر حساب خود را در دستگاه های مختلف فعال کرده اید، به عنوان مثال در رایانه شخصی یا لپ تاپ، در یک دستگاه اندروید یا آیفون دیگر و غیره، یک جلسه فعال ایجاد کرده اید. برای مشاهده جلسات اکانت خود مسیر زیر را طی کنید:

تنظیمات > حریم خصوصی و امنیت > جلسات فعال

با حذف جلسات فعال ممکن است پس از ورود به تلگرام با این مشکل مواجه شوید زیرا جلسات حذف شده است.

در ادامه پیشنهاد می شود مقاله نحوه خروج از برنامه در اندروید را مطالعه کنید.

از خروج از تلگرام خودداری کنید

همانطور که در قسمت خروج از تلگرام به دلیل هک اشاره کردیم، هک تلگرام بدون اطلاع کاربر امکان پذیر نیست زیرا می توانید به راحتی جلسات فعال را بررسی کرده و آنها را حذف کنید یا نرم افزارهایی که به نظر گمراه کننده به نظر می رسند و اطلاعات خود را حذف کنید. با دیگران، از تایید دو مرحله ای استفاده کنید و قبل از فروش سیم کارت خود، اکانت تلگرام خود را حذف کنید تا از هک شدن تلگرام جلوگیری کنید یا امنیت آن را افزایش دهید تا مورد سوء استفاده قرار نگیرد.

حذف جلسه فعال

برای حذف جلسات ایجاد شده همانطور که در قسمت قبل گفتیم مسیر زیر را دنبال کنید:

Settings > Privacy & Security > Active Sessions > End All Other Sessions

به این ترتیب تمام جلسات فعال شما حذف و غیرفعال می شود و پس از حذف آن ها اکانت شما از سایر دستگاه ها قطع می شود و در نتیجه دیگر به اطلاعات شما دسترسی نخواهد داشت.

تایید دو مرحله ای تلگرام

این قابلیت برای افزایش امنیت تلگرام شما ایجاد شده است و در هنگام ورود به نرم افزار در اختیار کاربران قرار می گیرد و باعث می شود در صورتی که بخواهید اکانت خود را در دستگاه دیگری فعال کنید از شما کد درخواست می شود.

مرتبط:  چرا در مقابل تغییر مقاومت می کنیم

برای فعال سازی تایید دو مرحله ای پیشنهاد می کنیم مقاله افزایش امنیت تلگرام را مطالعه کنید.

حذف اکانت تلگرام

همانطور که گفته شد، گاهی اوقات افراد فراموش می کنند اکانت تلگرام خود را حذف کنند و سپس سیم کارت خود را بفروشند و به دیگران اجازه دهند به راحتی به اکانت خود دسترسی داشته باشند. یکی از مزایای حذف یک حساب کاربری این است که می‌تواند رویدادهای خاصی را که در حساب شما اتفاق افتاده است را نیز حذف کند. برای حذف اکانت تلگرام مراحل زیر را دنبال کنید.

برای حذف اکانت خود ابتدا لینک داده شده را وارد کنید https://my.telegram.org/auth?to=deactivate

سپس شماره تلفن خود را وارد کرده و روی Next کلیک کنید. کدی که برای شما ارسال می شود را وارد کنید و در نهایت روی پیامی که از شما می پرسد می خواهید اکانت خود را حذف کنید یا خیر؟ برای حذف اکانت خود روی دکمه تایید کلیک کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حذف اکانت، مقاله حذف اکانت تلگرام و اگر از کاربران تلگرام طلایی هستید، مقاله حذف اکانت تلگرام طلایی را مطالعه کنید.

اکانت هک شده را بازیابی کنید

اگر تلگرام شما هک شده است و به حساب کاربری خود دسترسی ندارید، مراحل زیر را برای بازیابی اکانت تلگرام هک شده خود دنبال کنید:

به www.telegram.org/support مراجعه کرده و وارد قسمت مکاتبات شوید.

در صفحه باز شده سه کادر مشاهده می کنید، اطلاعات درخواستی را در این قسمت پر کنید، سپس تلگرام بعد از 24 ساعت درخواست شما را تایید می کند و با مکاتبه اطلاعات دقیق تری را از شما می خواهد تا حساب شما بازگردانی شود. لطفا توجه داشته باشید که پاسخ های شما باید به زبان انگلیسی و صحیح باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازگردانی اکانت هک شده مقاله نحوه دسترسی به اکانت تلگرام هک شده را مطالعه کنید.

پسورد در تلگرام

یکی دیگر از راه های افزایش امنیت و جلوگیری از هک شدن تلگرام، گذاشتن رمز عبور در تلگرام است. اگر می خواهید دسکتاپ تلگرام را رمزگذاری کنید، مراحل زیر را دنبال کنید:

1. مسیر زیر را دنبال کنید

تنظیمات > حریم خصوصی و امنیت > فعال کردن رمز عبور محلی

حالا رمز مورد نظر را دو بار وارد کرده و ذخیره کنید. در نهایت بازه زمانی مورد نظر را تنظیم کنید تا پس از این مدت و غیر فعال بودن تلگرام به صورت خودکار قفل شود و افراد دیگر نتوانند به حساب شما دسترسی داشته باشند. اگر در این مورد سوالی دارید، مقاله نحوه تنظیم رمز عبور تلگرام در کامپیوتر را مطالعه کنید.

سوالات متداول

1- دلایل پریدن بیرون از تلگرام چیست ؟

به دلیل هک شدن    و     حذف Session فعال

2- برای جلوگیری از بیرون پریدن از تلگرام چه کارهایی باید انجام داد؟

حذف سشن فعال   –   تایید دو مرحله ای تلگرام   –  دیلیت اکانت تلگرام   –   بازیابی اکانت هک شده   – رمز گذاشتن روی تلگرام

3- چطور برای جلوگیری از بیرون پریدن از تلگرام سشن فعال را حذف کنم ؟

مسیر زیر را دنبال کنید :  Setting > Privacy and Security > Active Sessions  > Terminate all other Sessions
به این ترتیب همه شسن های فعال شما حذف و غیر فعال می شود ، پس از حذف آنها اکانت تان از دیگر دستگاه ها Log out شده و در نتجه دیگر به اطلاعات شما دسترسی نخواهد داشت.

اگر مشکل خروج تلگرام حل نشد

اگر مشکل خروج تلگرام حل نشد

با پیشرفت تکنولوژی و گسترش شبکه های اجتماعی، ارتباط با دوستان، خانواده و همکاران از طریق اینترنت و اپلیکیشن های مختلف مانند تلگرام به راحتی امکان پذیر است.

اما متاسفانه گاهی اوقات کاربران با مشکلاتی مانند خروج ناگهانی اکانت تلگرام مواجه می شوند که این موضوع مانع از دسترسی افراد به اطلاعات، چت ها و فایل های مهم کاربران می شود.

برای رفع مشکل خروج رایگان از تلگرام ویدیو مربوطه را مشاهده کنید.

با توجه به اهمیت این موضوع سعی شده است در این مقاله تمامی دلایل خروج شما از تلگرام و همچنین روش های جلوگیری از این اتفاق را بیان کنیم تا بتوانیم پاسخ مناسبی به سوالات شما بدهیم.

اگر پس از مطالعه این مقاله نتوانستید مشکل خود را حل کنید، می توانید با کارشناسان مرکز ما تماس بگیرید.

برای تماس با کارشناسان پشتیبانی اینستاگرام در ایران و رفع تمامی مشکلات اینستاگرام خود به صورت آنی و تلفنی می توانید با شماره زیر از سراسر کشور تماس حاصل فرمایید:

این سرویس حتی در دوره های فیلتر اینستاگرام نیز قابل انجام است

9099072958

از هر نقطه از کشور، شماره فوق را بدون کد منطقه و صفر فقط از تلفن ثابت آینا بگیرید

کارشناسان پشتیبانی اینستاگرام در ایران همه روزه (حتی جمعه ها و روزهای تعطیل) از ساعت 8 صبح تا 1 بامداد آماده پاسخگویی به سوالات شما و رفع تمامی مشکلات اینستاگرام شما هستند.

دلیل ترک تلگرام چه بود؟

1- عدم قطعیت در مورد هویت کاربر: تلگرام یک سیستم پیام رسانی پایدار است و از سیاست های خاصی برای حفظ امنیت کاربر پیروی می کند. به همین دلیل، اگر تلگرام از هویت کاربر مطمئن نباشد، ممکن است بلافاصله اکانت کاربر را حذف کند.

مرتبط:  چرا باید برای ظهور دعا کنیم

2- فعالیت های مشکوک یا نقض قوانین تلگرام: اگر شما به عنوان کاربر فعالیت هایی خارج از محدوده قوانین تلگرام انجام دهید، حساب کاربری شما مسدود می شود.

3- نصب و استفاده از برنامه های نامعتبر و خطرناک: برخی از برنامه های غیررسمی تلگرام که افراد زیادی از آنها استفاده می کنند، می توانند برای جمع آوری اطلاعات و یا نفوذ به حساب کاربری افراد برنامه ریزی شوند و در صورت استفاده، دسترسی شما را به تلگرام محدود می کنند.

4- اتصال به شبکه های عمومی و رایگان: اتصال به شبکه های عمومی و رایگان مانند وای فای رایگان می تواند باعث افت کیفیت و مشکلات ارتباطی با سرورهای تلگرام شود که در نهایت منجر به بسته شدن حساب کاربری شما می شود.

5- محدودیت های داخلی و خارجی کشور: در برخی کشورها ممکن است به دلیل محدودیت های داخلی و خارجی، دسترسی افراد به این پلتفرم محدود شود.

6_ به روز نبودن نسخه تلگرام: در صورت عدم به روز رسانی، مسائل امنیتی و ناسازگاری با سیستم عامل، دسترسی شما به تلگرام محدود خواهد شد.

7_ استفاده از تلگرام در دستگاه های مختلف: استفاده از یک حساب کاربری در چندین دستگاه و ورود همزمان باعث خروج شما از تلگرام به دلیل تداخل می شود.

8_ نقص در امنیت حساب کاربری: اگر شخصی به رمز عبور یا شماره تلفن شما دسترسی پیدا کند، می تواند شما را از حساب تلگرام شما بیرون کند.

9_ خطا در وارد کردن اطلاعات کاربری: وارد کردن شماره تلفن یا رمز عبور نادرست یکی از دلایلی است که باعث از دست دادن دسترسی شما به اکانت تلگرام می شود.

10_ تنظیمات پیشرفته تلگرام: برخی از تنظیمات پیشرفته تلگرام مانند تنظیمات امنیتی، تنظیمات ورود دو مرحله ای و غیره را فعال کنید.

11_ تغییرات در قوانین و مقررات: شرکت تلگرام در صورت تغییر قوانین و مقررات ممکن است کاربران را از حساب کاربری خود حذف کند. به عنوان مثال، در سال 2019، حساب های بسیاری از افراد به دلیل تصویب قانون جدید حذف شد.

12_ نقض شرایط سرویس: در صورت نقض شرایط سرویس تلگرام از جمله ایجاد حساب کاربری با شماره تلفن شخص دیگری، ارسال اطلاعات نادرست در مورد خود و غیره، شرکت ممکن است اکانت خود را حذف کند.

رفع مشکل خروج از تلگرام

1_ آپدیت تلگرام: اول از همه مطمئن شوید که نسخه جدید تلگرام را نصب کرده اید.

2- حذف کش تلگرام و داده های ذخیره شده: برای این کار به قسمت «حافظه و ذخیره سازی» تنظیمات تلگرام رفته سپس گزینه های «حذف کش» و «حذف داده های ذخیره شده» را انتخاب کنید.

3- حذف و نصب مجدد تلگرام: با هدف قرار دادن و نصب مجدد این برنامه ممکن است مشکل شما حل شود.

4- بررسی دقیق دسترسی اعطا شده به برنامه: برخی از برنامه های جعلی از طریق دسترسی غیرمجاز به تلگرام امکان دسترسی به حساب کاربری شما و انجام عملیات نامناسب را دارند.

5_ استفاده از نسخه رسمی تلگرام: برای محافظت از اکانت تلگرام خود بهتر است از نسخه رسمی تلگرام استفاده کنید و اپلیکیشن های غیر رسمی را دانلود نکنید.

6_ استفاده از شماره تلفن دوم: اگر کاربران می خواهند از حساب تلگرام خود محافظت کنند، پیشنهاد می شود از شماره تلفن دوم به عنوان شماره تلفن اصلی خود استفاده کنند. با استفاده از این روش، اگر مشکلی پیش آمد، می توانید با استفاده از شماره تلفن دوم، دسترسی به حساب خود را بازیابی کنید.

7_ تماس با پشتیبانی تلگرام: اگر مشکل شما پابرجا بود، بهتر است با پشتیبانی تلگرام تماس بگیرید و مشکل را به آنها گزارش دهید.

شماره تلفن: 9099072958

تماس از تلفن ثابت بدون کد و صفر

برای ارتباط با کارشناسان پشتیبانی اینستاگرام در ایران و رفع تمامی مشکلات اینستاگرام خود به صورت آنی و تلفنی می توانید با شماره زیر از سراسر کشور تماس حاصل فرمایید:

این سرویس حتی در دوره های فیلتر اینستاگرام نیز قابل انجام است

9099072958

از هر نقطه از کشور، شماره فوق را بدون کد منطقه و صفر فقط از تلفن ثابت آینا بگیرید

کارشناسان پشتیبانی اینستاگرام در ایران همه روزه (حتی جمعه ها و روزهای تعطیل) از ساعت 8 صبح تا 1 بامداد آماده پاسخگویی به سوالات شما و رفع تمامی مشکلات اینستاگرام شما هستند.

به طور کلی برای جلوگیری از حذف اکانت تلگرام خود باید تمامی فعالیت های خود را طبق قوانین و مقررات تلگرام انجام دهید و نکات زیر را رعایت کنید تا از حذف یا مسدود شدن اکانت تلگرام خود جلوگیری کنید.

شماره موبایل ثبت شده در حساب کاربری شما باید فعال و در دسترس شما باشد.

از ارسال مطالب غیر قانونی و تبلیغاتی خودداری کنید و در عوض مطالب مفید و قانونی ارسال کنید.

از ربات های ناشناس استفاده نکنید.

به مواردی مانند سرعت ارسال پیام، فعالیت زیاد، استفاده از کلمات نامناسب و … توجه کنید تا به عنوان ربات شناخته نشوید.

از احراز هویت دو مرحله ای در تلگرام استفاده کنید.

پریدن از تلگرام به دلیل هک

مرتبط:  چرا زندگی به سفر تشبیه شده است

آیا امکان خروج از Taglaram به دلیل هک شدن حساب وجود دارد؟

نکته اصلی این مشکل این است که امکان هک به معنای واقعی کلمه و بدون توجه کاربر در تلگرام وجود ندارد، مگر در مواقعی که شخصی تلفن همراه خود را به تعمیرگاه ناشناخته و در این مورد می آورد. مورد سوء استفاده قرار می گیرد. (البته احتمالش هست)

در صورت نیاز می توانید مقاله، آموزش نحوه بازگشت یا بازیابی اکانت هک شده تلگرام را مطالعه کنید.

آخرین کلمه

قطع ناگهانی اکانت تلگرام ممکن است به دلایل مختلفی از جمله ورود به حساب کاربری از دستگاه های مختلف، استفاده از نسخه های قدیمی برنامه، مشکلات امنیتی و غیره رخ دهد.

همانطور که خواندید، با انجام کارهایی مانند: می توانید با به روز رسانی برنامه، استفاده از رمز عبور قوی، تغییر منظم رمز عبور، استفاده از تایید دو مرحله ای و غیره از این مشکل جلوگیری کنید.

علاوه بر این، اگر با این مشکل مواجه شدید، می‌توانید با پیروی از روش‌های توضیح داده شده در این مقاله، حساب خود را بازیابی کنید و از داده‌ها و فایل‌های خود محافظت کنید.

اگر نتوانستید مشکل خود را حل کنید، می توانید برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان Elo Computer تماس بگیرید.

برای ارتباط با کارشناسان پشتیبانی اینستاگرام در ایران و رفع تمامی مشکلات اینستاگرام خود به صورت آنی و تلفنی می توانید با شماره زیر از سراسر کشور تماس حاصل فرمایید:

این سرویس حتی در دوره های فیلتر اینستاگرام نیز قابل انجام است

9099072958

از هر نقطه از کشور، شماره فوق را بدون کد منطقه و صفر فقط از تلفن ثابت آینا بگیرید

کارشناسان پشتیبانی اینستاگرام در ایران همه روزه (حتی جمعه ها و روزهای تعطیل) از ساعت 8 صبح تا 1 بامداد آماده پاسخگویی به سوالات شما و رفع تمامی مشکلات اینستاگرام شما هستند.

سوالات متداول

دلیل ترک تلگرام چه بود؟

این مشکل ممکن است به دلایل مختلفی ایجاد شود که در متن مقاله به توضیح همه آنها پرداخته ایم.

برای جلوگیری از مشکل خروج از تلگرام چه اقداماتی را باید انجام دهیم؟

برای جلوگیری از این اتفاق می‌توانید تأیید دو مرحله‌ای را فعال کنید یا از راه‌حل‌های پیشنهادی در متن مقاله استفاده کنید.

این امکان وجود دارد که شما با تلگرام کار می کنید یا سعی کرده اید وارد شوید، صفحه ثبت نام ظاهر شده و حساب شما ناپدید شده است، چرا این اتفاق افتاده است؟ و آیا اکانت من از دست رفت؟ قطع اکانت دو دلیل دارد: در حالت اول همان قطع شدن است که مشکلی ایجاد نمی کند و در حالت دوم که خطر بن شدن است نظارت بیشتر لازم است.

رفع مشکل خروج از تلگرام (حالت اول)

فقط باید با تلگرام اصلی یا تلگرام ایکس این کار را انجام دهید پس اگر نصب غیر رسمی دارید آن را حذف کنید و سپس دو نسخه ای که گفتم را دانلود و نصب کنید. پس از آن شماره خود را وارد کنید و اگر وارد اکانت شد اکانت شما سالم است و ممکن است دلیل خروج از اکانت خطای نسخه قبلی یا هک شدن اکانت شما باشد.

برای اطمینان به تنظیمات و سپس Privacy & Security رفته و Active Sessions را اینجا پیدا کرده و وارد آن شوید. در بخش جلسات فعال، مطمئن شوید که افراد دیگری به جز تلفن و دستگاه‌های شما در آنجا حضور ندارند.

اگر فردی را دیدید که تلفن مشکوکی دارد، آن را دور بیندازید، برای انجام این کار، روی End All Other Sessions کلیک کنید تا همه به جز شما بیرون رانده شوند. اگر نمی توانید، باید 24 ساعت صبر کنید.

پرش از تلگرام به دلیل محرومیت (حالت دوم)

ممکن است اصلا خطای هک یا نرم افزاری نباشد، دلیل ممنوعیت شماره شما این است که این اتفاق برای شما افتاده است. اگر شماره تلفن خود را وارد کردید و پیام ممنوعیت دریافت کردید، بدانید که کار اشتباهی انجام داده اید و حساب شما مسدود شده است. در 99٪ موارد شماره شما به دلیل یکی از عوامل زیر ممنوع است.

از پیام ذخیره شده، موارد دلخواه و نام تلگرام برای حساب کاربری خود استفاده کنید

از شماره +42777 در بیو استفاده کنید

از لوگوی تلگرام برای حساب کاربری خود استفاده کنید

استفاده از تلگرام های خطرناک و غیر رسمی که اسپمر هستند

حساب کاربری را به صورت متوالی و در فواصل زمانی کوتاه حذف کنید

ارسال هرزنامه انبوه در گروه یا ارسال رگبار پیام های تبلیغاتی

با یک IP و یک دستگاه بیش از 5 شماره در روز ذخیره کنید.

شماره خود را قرار دهید

توسط افراد زیادی گزارش شده است

در این صورت باید آموزش رفع انسداد تلگرام را کامل کنید.

نکات مهم برای جلوگیری از این وضعیت

موارد ممنوعه تلگرام را حتما بخوانید تا در آینده این کار را نکنید

همیشه امنیت حساب خود را جدی بگیرید. حتما با “فعال کردن تایید دو مرحله ای” اکانت خود را هک کنید و از نفوذ افراد سودجو جلوگیری کنید تا در آینده دچار چنین مشکلی نشوید. اگر می دانید اکانت شما به سرقت رفته است و نمی توانید آن را بازیابی کنید، آموزش بازیابی اکانت هک شده را مطالعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا