چرا مجموعه از سرنوشت ۴ پخش نمیشود

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سریال، همزمان با ایام شب های قدر و مراسم عزاداری شهادت امیرالمومنین امام علی علیه السلام از پخش سریال «سرنوشت» سریال 4 اینچی به مدت پنج شب متوقف می شود و بقیه قسمت ها بعد از شب های قدر ادامه خواهد داشت.
تاکنون. 17 قسمت از فصل چهارم سریال سرنوشت 4 پخش شده است و قسمت های بعدی این سریال از دوشنبه 14 اردیبهشت پخش می شود. این سریال بعد از شب قدر هر شب ساعت 21:15 روی آنتن می رود.
سریال «از سرنوشت 4» به کارگردانی محمدرضا خردمندان و تهیه کنندگی اکبر تداریان یک ملودرام عاشقانه است که در فصل چهارم خود از مقوله های مهم دانش است. تولید و تلاش نخبگان کشور برای خودکفایی علمی آن را دستمایه سریال سازی قرار داده است.رضا بنفسه خواه، شاهو رستمی، مسعود داخلی و محمدصادق ملک بازیگران این فصل از سریال هستند. همچنین در فصل چهارم 3 بازیگر جدید مهران میری، فرهنگ زرگرباشی و متین طاهری نیا معرفی شدند، مدیر صحنه: مجتبی برهانی زاده، مدیر تصویر: خسرو دادگرم، عکاس: متین تداردیان، صحنه نگار: آبتین برقی، صدابردار: حمید یارندپور. ، میکاپ آرتیست: خطیره خشایی، آهنگساز: آرش بادپا، صدابردار: محمود موسوی نژاد، روابط عمومی: مطهره کشاورز محمدیان، مشاور رسانه ای: پدرام ابدان، دستیار تهیه کننده و مدیر برنامه ریزی: نوید احمدزاده برجسته چلانتری و …

انتهای پیام

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، همزمان با ایام شب های قدر و مراسم عزاداری شهادت امیرالمومنین امام علی (ع) پخش مجموعه تلویزیونی «از تقدیر 4» پنج شب توقف کنید و سریال بعد از شب های قدر در مهمانسرای هموطنان ادامه خواهد داشت.
تاکنون 17 قسمت از فصل چهارم سریال سرنوشت 4 پخش شده است و قسمت های بعدی این سریال از دوشنبه 14 اردیبهشت پخش می شود، این سریال هر شب ساعت 21:15 پخش می شود.
سریال «از سرنوشت 4» به کارگردانی محمدرضا خرمدانان و تهیه کنندگی اکبر تداردیان، ملودرامی عاشقانه است که در چهارمین فصل خود از مقوله مهم تولید دانش و تلاش نخبگان کشور برای خودکفایی علمی مبنای سریال سازی قرار گرفت. .
دارا حیایی، کیسان دیباج، فاطمه بهارمست، مونا کرمی و مهدیس توکلی به همراه مجید واشقانی، حسین پاکدل، لیلا بلوکات، رضا داودنژاد، ساناز سعیدی، سیدمهرداد ضیایی، نگین صدقانی، شهد شهد، مجدس توکلی. زیری و محمدصادق ملک بازیگران این فصل از سریال هستند. همچنین در فصل چهارم 3 بازیگر جدید مهران میری، فرهنگ زرگرباشی و متین طاهری نیا معرفی شدند.
از دیگر عوامل این کتاب نیز می توان به نویسندگان: محمد محمود سلطانی، روح الله صدیقی و آرزو صدیقی، ویراستار: شوکا زندباف، مدیر تولید: مجتبی برهانی زاده، فیلمبردار: خسرو دادگرم، عکاس: متین تدارقی، صدابردار، صدابردار، متین تدارقی، صدابردار: آبادیان، اشاره کرد. حمید یارندپور، طراح گریم: خطیره خشایی، آهنگساز: آرش بادپا، صدابردار: محمود موسوی نژاد، روابط عمومی: مطهره کشاورز محمدیان، مشاور رسانه ای: پدرام ابدان، دستیار تهیه کننده و مدیر برنامه ریزی: نوید احمدزاده چالونتری و …

زمان دقیق پخش سریال سرنوشت 4 (فصل 4) با شروع زمستان و دی ماه 1400 و تاریخ دقیق پخش و همچنین عکس های جدید سریال سرنوشت فصل 4 و 5 و بازیگران جدید آن را در این قسمت مشاهده می کنید. از مجله حرف تاشه.

سریال «از سرنوشت 4» از 24 فروردین 1401 هر شب ساعت 21:15 از شبکه دو سیما پخش می شود و بازپخش آن در ساعت های 5:30 و 9:20 خواهد بود.

پخش: شنبه تا چهارشنبه ساعت 21:30

🔸پنجشنبه پخش خواهد شد

بازپخش: 1:45 بامداد، 9:45 و 16:15

سریال سرنوشت تاکنون سه فصل را به پایان رسانده و با استقبال چشمگیر مخاطبان روبرو شده است و آنها خواستار ساخت فصل چهارم و سوم این سریال هستند. بازیگران سریال سرنوشت هم اکنون مشغول فیلمبرداری و کارگردانی فصل چهارم سریال سرنوشت هستند و قرار است از 24 فروردین ماه 1401 در ماه مبارک رمضان از شبکه دو سیما پخش شود.

مرتبط:  چرا نباید از آب های زیرزمینی زیاد استفاده کرد

زمان پخش دقیق و بازپخش سریال Destiny 4 (فصل 4) 1401+ ساعت بازپخش

Fate 4 زمان پخش و پخش مجدد

پخش: شنبه تا چهارشنبه ساعت 21:30

🔸پنجشنبه پخش خواهد شد

بازپخش: 1:45 بامداد، 9:45 و 16:15

حسین پاکدل، دارا حیایی، کیسان دیباج، فاطمه بهارمست، مجید واشقانی، لیلا بلوکات، ساناز سعیدی، سولماز غنی، نگین صدک گویا، سید مهرداد ضیایی و مائده طهماسبی در این فصل حضور خواهند داشت.

داستان سرنوشت درباره هاشم با بازی دارا حیایی و کیسان دیباج، دو کودکی است که در خانه خورشید زندگی می کردند و بینندگان این سریال همواره علاقه مند هستند که فصل های بعدی آن را دنبال کنند.

تهیه کننده این سریال با بیان اینکه در حال حاضر به ادامه این سریال فکر می کنم که اگر با سازمان پخش به توافق برسم، فصل چهارم و پنجم این سریال را نیز تولید خواهیم کرد، گفت:

در کنار داستان جذاب سریال، بازی خوب بازیگران به ویژه کیسان دیباج و دارا حیایی باعث محبوبیت این سریال شد. در حالی که در ابتدا عده ای از شباهت این سریال به سریال «بشاء المهندش» انتقاد می کردند، اما مشخص شد که هر کدام از این سریال ها داستان های خاص خود را دارند.

فصل سوم آن در 12 دسامبر 2019 به پایان رسید و اکنون بازیگران و تهیه کنندگان این مجموعه تلویزیونی آخرین بار اعلام کرده اند که فصل چهارم سرنوشت تولید خود را آغاز کرده و به احتمال زیاد فصل پنجم آن در راه است.

همچنین ببینید: Destiny Season 4 Biographies Cast with Story Summary

تصویربرداری سریال «از سرنوشت» به کارگردانی محمدرضا خردمندان در لوکیشینی خیابان هرمزن تهران ادامه دارد و تاکنون بیش از 50 درصد از کار جلوی دوربین رفته است. بیشتر کار در تهران تصویربرداری می شود اما گروه برای تصویربرداری سکانس هایی به ارومیه و قزوین هم سفر می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا