چرا جانگ هوا با جانگ بوگو ازدواج نکرد

آقا من دیگه نمیکشم

این همه قسمت 51 است. حالا که به آنجا رسیدم دیگر نمی توانم قسمت 40 را ببینم

لامسب همش غمگین و غمگینه بابا.

چرا این بدبخت ها را زدند و کشتند؟؟؟

کارگردان و فیلمنامه نویس اجازه می دهید همسرتان باردار شود؟

چرا این جانگ بوگو مرده وسط پیشانی یوم جانگ گرم ماند و زنده ماند؟؟ پس اسکول چه می شود؟؟؟ البته اگر من یومجانگ بودم اولین فرصت را به او می دادم.

راستی کی اومده به بازیگر نقش جومونگ نقش منفی بده؟

چرا جانگ بوگو گائوو با این دختر جانگ هوا که دوستش داشت ازدواج نکرد؟؟

این فیلم فقط تو را افسرده می کند، بابا، و من می دانم که این 11 قسمت بدتر می شود، من دیگر نمی خواهم آنها را ببینم.

خبر داغ

بیوگرافی جانگ بوگو + عکس

جانگ بوگو (کره ای (هانجا): 張保皐) یا گونگبوک (کره ای (هانجا): 弓福) (درگذشته ۸۴۶ پس از میلاد) ملوان، فرمانده جنگ، استاد هنرهای رزمی و یکی از قدرتمندترین پادشاهی سیلا در کره بود. . . برای چندین دهه بر دریای زرد و آب های بین سواحل جنوب غربی کره و شبه جزیره شاندونگ چین تسلط داشت. مرکز ناوگان دریایی آن در جزیره Wando در Changhaejin (استان Jolla در کره جنوبی) در دریای جنوب غربی بود. وی از طرف دربار سیلا سمت رسمی فرماندار نیروی دریایی چانقاجین را برعهده داشت.

زادروز: 787 (میلادی)

درگذشت: 846 (میلادی)

ملیت: کره ای

نقش های برجسته: ملوان، فرمانده جنگ، استاد هنرهای رزمی

زندگی خصوصی

اطلاعات زیادی از زندگی او در دست نیست. در کتاب سامگوک ساگی (تاریخ سه پادشاه) که در قرن دوازدهم نوشته شده است، زندگی نامه کوتاهی از جانگ بوگو آمده است. او از مهارت های هنرهای رزمی و سفر خود با برادر ناتنی اش یون جانگ (정년鄭年) به چین (در آن زمان تانگ نامیده می شد) در جوانی اشاره می کند. آنها به دلیل مهارت در اسب سواری و شمشیرزنی وارد ارتش تانگ شدند و فرماندهان نظامی منطقه وانینگ (جیانگسو فعلی) شدند.

به قدرت برسد

در قرن نهم، هزاران شیلای در تانگ زندگی می‌کردند و بیشتر آنها در سواحل شاندونگ و یانگژو به تجارت مشغول بودند. جامعه یانگژو شیلای استقلال زیادی در امور خود داشت و مشکلات شیلای معمولاً به تنهایی حل می شد.

ژانگ از وضعیت غم انگیز هموطنانش خشمگین شد. افول حاکمان تانگ به رونق دزدان دریایی منجر شده بود و شیلای های ساکن در تانگ هدف مناسبی برای دزدان دریایی بودند که آنها را برای فروش در بازار دستگیر می کردند. در سال 823 پس از میلاد، امپراتور تانگ فرمان لغو برده داری را صادر کرد و دستور داد تمام بردگان شیلای به سیلا بازگردند.

در سال 825 پس از میلاد، جانگ بوگو شروع به ساخت یک کارخانه کشتی‌سازی کرد و از امپراتور هیونگ‌دوک (826 تا 836) خواست تا یک پادگان نظامی در واندو برای حمایت از بازرگانان شیلای و امنیت دریای زرد بسازد. در سال 828، با موافقت امپراتور، یک پادگان نظامی در واندو افتتاح شد. بقایای پادگان چانگهای هنوز در سواحل جنوبی واندو باقی مانده است.

او با افتتاح پایگاه چانگه به ​​اوج قدرت رسید. بسیاری از جنگ سالاران به حمایت جانگ بوگو متکی بودند. ارتش او اگرچه رسماً متعلق به شاه بود، اما در واقع توسط او رهبری می شد. قدرت ارتش جنگ در این دوره به قدری قوی بود که او توانست حکومت را ساقط کند. البته بسیاری از اعضای خانواده سلطنتی به دلیل قدرت برتر و طبقه اجتماعی از او متنفر بودند.

خط مشی

در سال 839، جانگ با سرنگونی پادشاه مینایی، نقش کلیدی در به قدرت رسیدن پادشاه سینمو ایفا کرد. کیم ووجینگ (شاه سینمو) برای سرنگونی پادشاه غاصب که با کشتن پدرش به قدرت رسیده بود از او کمک خواست. جانگ بوگو پاسخ داد: “اگر حقیقت را می بینی و به آن عمل نمی کنی، ترسو بیش نیستی.” حتی اگر توان مالی آن را نداشته باشم، از دستورات شما پیروی خواهم کرد. ارتش 5000 نفری جانگ بو بو به رهبری یون جانگ پایتخت را تسخیر کرد، کیم ووجینگ بر تخت نشست و جانگ نخست وزیر شد.

مرتبط:  چرا جهان اجتماعی را جهان فرهنگی می نامند تحلیل فرهنگی

مرگ

جانگبو-گو در زمان ازدواج دخترش با پسر شاه مونسانگ درگذشت. اشراف که ورود دختر جانگ (که از یک خانواده معمولی بود) را به دربار نپذیرفتند، برای کشتن او نقشه کشیدند.

در سامگوک یوسا، یکی دیگر از کتاب های تاریخی قرن سیزدهم، اشاره شده است که پادشاه تسلیم دسیسه های اشراف شد و ازدواج پسرش با دختر جانگ را رد کرد. در نتیجه، دشمنی او و جانگ بوگو فوران کرد. مشخص نیست که چه کسی جانگ بوگو (پادشاه یا اشراف) را ترور کرد، اما هر دو کتاب بیان می کنند که در سال 846، جانگ بوگو توسط یام جانگ (閻長)، فرستاده دربار شیلا، در حالی که چاقویی را به داخل خانه می کوبید، ترور شد. قلب. او با ادعای فرار از پایتخت و قتل او در حین نوشیدن شراب، اعتماد ژانگ بوگو را به دست آورد. البته در کتاب تاریخ ژاپن، شوکو نیهون کوکی (續日本後紀)، مرگ جانگ بوگو در سال 841 ثبت شده است.

پادگان Changhei در سال 851 بسته شد.

به این بررسی امتیاز دهید

14.4 هزار بازدید

14.4 هزار بازدید

دنبال کردن

پس از حمله گسترده جانگ بوگو به اردوگاه یی سادو، یام مون با جانگ هوا فرار می کند…

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. این مقاله واقعا جالب بود، خیلی خوشحالم که خوندمش. به نظرم جانگ هوا و جانگ بوگو دو نفر خیلی باهوش بودن که می‌تونستن با هم ارتباط برقرار کنن ولی این ارتباط به شکل عاطفی نبود. امیدوارم که همیشه به خوشی زندگی کنن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا