چرا تو جی تی ای وی مرحله نمیاد

کلیک- معمولاً بسیاری از بازیکنان از خطاهای GTA V شکایت دارند که یک بازی ویدیویی اکشن ماجراجویی و جهان باز است که توسط Rockstar Net ساخته شده و توسط Rockstar Games منتشر شده است. اگر شما هم با این خطاها مواجه شدید، می توانید با دنبال کردن دستورالعمل های زیر، آنها را برطرف کنید.

توجه: قبل از انجام بازی (در حالت آفلاین)، بازی را در لیست فایروال قرار دهید تا از اتصال آن به سرورهای Rockstar جلوگیری شود. همچنین آنتی ویروس شما کرک بازی را ویروسی تشخیص می دهد به همین دلیل پوشه بازی باید مورد اعتماد آنتی ویروس باشد.

1- چگونه می توان از کرک 3dm به Reloaded سوئیچ کرد؟

برای این کار ابتدا کرک نسخه 3dm را از محل نصب بازی حذف کنید سپس Social Club را از طریق Run as administrator نصب کنید، پس از این مرحله محتویات پوشه آپدیت را در محل بازی کپی کنید سپس محتویات GTAV.Retail را کپی کنید. پوشه .to.Steam را در محل بازی قرار دهید در انتها محتویات پوشه Crack را در محل بازی کپی کنید.

2- چگونه سیو بازی را از 3dm به Reloaded منتقل کنیم؟

فایل های پشتیبان خود (در ویندوز 1) را که در مسیر زیر قرار دارند کپی کنید.

C:UsersUsernameDocumentsRockstar GamesGTA VProfilesDFE3B7FD

به مسیر زیر بروید و پوشه 271590 را ایجاد کنید.

C:ProgramDataSocialclubRLD!271590

سپس فایل های پشتیبان را در این مکان کپی کنید.

3- چگونه کلاب اجتماعی را نصب کنیم؟ آپدیت ها و کرک ها چطوره؟

برای این کار، قبل از راه اندازی بازی، ابتدا آپدیت ها را به ترتیب کپی کنید (بعضی از آنها نصب شده اند). سپس کرک را در سایت بازی کپی کنید.

ابتدا محتویات پوشه Update را در مسیر بازی کپی کنید.(کلیه آپدیت ها باید دانلود و در سایت بازی کپی شوند.)

برنامه Social Club را از پوشه Installers نصب کنید.

همیشه آخرین نسخه کرک را دانلود کرده و در محل بازی کپی کنید.

4- مشکل توقف کار را حل کنید

اگر شما هم مشکل توقف کار در برخی مراحل را دارید، راه حل ساده ای برای عبور از این مشکل وجود دارد یا هر جا که گیر کرده اید، فقط سه بار خود را وارد مرحله (ماموریت ناموفق) کنید، برای این کار لازم است که قهرمان بازی خودکشی می کند، بنابراین پیام Skip ظاهر می شود. باید این عملیات را علامت بزنید و به مرحله بعد بروید.

5- زبان بازی GTA V چینی است

روش اول: فایل 3ini را باز کنید. زبان را بگذارید. Language=en-US

روش دوم: از منوی Start Run را تایپ کنید و regedit را تایپ کنید. به مسیر زیر بروید:

HKEY_LOCAL_MACHINEOpen SoftwareOpen Wow6432nodeOpen Rockstar GamesSelect Grand Theft Auto V

روی Language در سمت راست کلیک کنید و مقدار را روی en-US قرار دهید.

6- حل مشکل پوشش (خراش بعد از لمس Q)

با استفاده از آپدیت ۲ و کرک ۳

با استفاده از آپدیت 3 و کرک 1

با استفاده از آپدیت 3 و کرک 4

با استفاده از آپدیت ۱ و کرک ۴

7- صفحه نمایش تمام صفحه نیست

برای رفع این مشکل، Ctrl + Enter را فشار دهید و سپس آن را برای همیشه از بازی روی صفحه تمام صفحه تنظیم کنید.

8- چگونه پیغام خطای Activation require را برطرف کنیم؟

تاریخ سیستم را به چند روز قبل برگردانید، مثلاً 1394/04/15 و مطمئن شوید که اتصال اینترنت شما قطع شده است. برای حفظ امنیت، بازی را در فایروال قرار دهید.

9- چگونه پیغام خطای «باشگاه اجتماعی متصل نیست» را حل کنیم؟

پوشه Rockstar Games را از My Documents حذف کنید و Social Club را مجدداً نصب کنید (اجرا به عنوان سرپرست)

10- چگونه پیام خطای ERR_GFX_D3D_INIT را (با فشردن دکمه Escape) حل کنیم؟

در مسیر DocumentsRockstar GamesGTA V روی فایل settings.xml کلیک راست کرده و Edit را بزنید، مقدار DX_Version را روی 0 قرار دهید. برای اینکه مقدار را تغییر ندهید، این فایل را روی فقط خواندنی قرار دهید.

11- چگونه مشکلات خروجی بازی را حل کنیم؟

اگر در هنگام تیراندازی از داخل ماشین هنگام خروج از بازی (Crash) هم مشکل داشتید، باید User Access را روی Full برای بازی قرار دهید.

روی پوشه نصب بازی کلیک راست کرده و روی آخرین گزینه Properties و در تب Security کلیک کنید و سپس روی Modify کلیک کنید. اکنون نام سیستم خود را در قسمت Group and user names پیدا کرده و روی آن کلیک کنید. روی علامت کنترل کامل کمی پایین تر کلیک کنید و همه پنجره ها را OK کنید.

12- چگونه در مرحله Strangers and Freaks بمانیم؟

نسخه فشرده یک یا دو مرحله ای را حذف کنید، بعدا می توانید این دو مرحله را جداگانه دانلود کنید. پس از دانلود، پوشه های بازی را در مسیر زیر کپی کنید.

Rockstar GamesGrand Theft Auto Vupdatex64dlcpacks

13- مشکل خروج ناگهانی از بازی به دلیل رم پایین را حل کنید

اگر بعد از مدتی بازی را ترک کنید، میزان رم استفاده شده توسط بازی کاهش یافته است و می توانید کش رم را با نرم افزارهای مختلف پاک کنید. همچنین حجم فایل تعویض سیستم را افزایش دهید. به این مسیر بروید:

کنترل پنلسیستمتنظیمات پیشرفته سیستم

در تب Advanced روی Settings در بخش Performance کلیک کنید، در قسمت Virtual Memory در پنجره جدید تب Advanced روی Change کلیک کنید، سپس تیک Automatically را بردارید و مقدار مورد نظر را در قسمت Custom وارد کنید. مثلا 4096

14- چگونه مشکل خرابی را حل کنیم؟

اگر مشکل کرش دارید از آپدیت دوم و کرک چهارم استفاده کنید. اگر نه، این موارد را امتحان کنید.

کسانی که می خواهند کاور بگیرند یا همان کیو را بزنند و بازی مشکل کرش پیدا کند باید آپدیت شماره سه و کرک نسخه یک را در سیستم نصب کنند تا مشکل برطرف شود.

اگر خطای توقف کار را بدون جزئیات دریافت کردید، بازی را در حالت پرفورمنس قرار دهید و وارد بازی شوید و گرافیک بازی را روی 800*600 برای همان مرحله تنظیم کنید، پس از اتمام مرحله می توانید ابتدا گرافیک را به صورت Raise بازیابی کنید.

اگر در بازی وقتی سوار ماشین می شوید و بازی مشکل لگ دارد، لطفا بدانید که این مشکل ناشی از سی پی یو است، باید در قسمت شروع جستجو تایپ کنید و ظاهر را تنظیم کنید… و روی آخرین کلیک کنید. در قسمت باز شده گزینه را انتخاب کرده و OK کنید.

کسانی که هیچ موردی روی نقشه دریافت نمی کنند باید ماشینی با شخصیت “مایکل” را در مکانی از شهر قرار دهند و همان مکان را روی نقشه مشخص کنند، سپس پس از علامت گذاری با شخصیت “فرانکلین” یا “ترور” تماس بگیرند. و مشخصات رو اونجا بفرست

کسانی که با عملکرد stoppd (چه در حالت ماموریت یا در حالت عادی) مشکل دارند و هم ویندوز 8 یا 1 دارند باید آپدیت 1 و کرک نسخه 4 را نصب کنند.

اگر با پیغام win64.dll مواجه شدید به دلیل عدم وجود برخی فایل ها است که کرک را به درستی نصب نکرده اید.

یکی از راه های حل مشکل 0*0000007 قرار دادن فایل dll در پوشه اصلی بازی است.

اگر برای خروج از بازی مشکلی داشتید، فایل Bat را دانلود کرده و در بازی اجرا کنید، با این کار تا حدودی مشکل حل می شود.

کسانی که هنگام گرفتن کاور بازی کرش می کنند باید آپدیت شماره 2 – دو فایل exe را در مسیر اصلی بازی کپی کنند و کرک شماره 4 داشته باشند، باید بدانید که این دو فایل در آپدیت شماره 3 مشکل دارند.

15- مشکل را در اداره پلیس حل کنید

فایل‌های patchday2ng و patchday3ng را از لینک Corepacks دانلود کنید و به قسمت updatex64dlcpacks بروید و آنها را به ترتیب در پوشه‌های patchday2ng و patchday3ng کپی کنید.

16- چگونه با باشگاه Social مشکلات را حل کنیم؟

حذف Social Club

پوشه “C:Program Files (x86)Rockstar GamesSocial Club” را حذف کنید.

پوشه “C:Program FilesRockstar GamesSocial Club” را حذف کنید.

به Regedit بروید و به [HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREWow6432NodeMicrosoftWindowsCurrentVersionUninstallRockstar Games Social Club] بروید و تمام مقادیر موجود را حذف کنید.

پوشه “C:Users<username>DocumentsRockstar GamesSocial Club” را حذف کنید.

با Run as administrator Social Club را مجددا نصب کنید.

17- از طریق GTA V Blitz Play & Caida Libre بروید و پیام کار را متوقف کنید

در این قسمت باید سه بار شخصیت اصلی مورد نظر را بکشید (خودکشی درون بازی) مثلا بمب پرتاب کنید ماشین را منفجر کنید تا زمانی که پیغامی ظاهر شود که آیا می خواهید از این مرحله رد شوید؟ سپس می توانید این مرحله را رد کنید.

18- پس از استفاده از کرک Reloaded در لود استوری پیغام کار را متوقف کنید

کرک بارگذاری شده را پاک کنید و از نسخه 2 و کرک 2 نسخه 3dm corepack استفاده کنید.

این روش برای برخی از افرادی که نسخه کامل آنلاک شده را دانلود کرده و فقط با دانلود آپدیت 5 و کرک ریلود شده بازی را انجام دادند جواب داد.

19- در هنگام خروج از بازی با پیغام خطای stop working مواجه شدیم چه کنیم؟

تنها کاری که باید انجام دهید این است که مطمئن شوید هیچ اثری از فایل‌های زیر در پوشه بازی وجود ندارد:
crack.exe
3dmgame.ini
3dmgame.dll75757599999888 اصلی ترین مسیر را حذف کنید. سپس بقیه کارهای انتقال را انجام دهید.

20- مشکل کار نکردن یا لگ شدن بازی در سیستم های دارای دو کارت گرافیک AMD و Intel.

اگر سیستم شما دو کارت گرافیک دارد، بازی را روی یک کارت گرافیک ضعیف یا ذخیره انرژی قرار دهید. سپس به پوشه اسناد رفته و وارد پوشه rockstar شده و از آنجا به پوشه GTA V رفته و فایل تنظیمات را با Open notepad ذخیره کرده و خط آخری که نوشته نام نقشه Intel Graphics را پاک کرده و در عوض نام گرافیک قدرتمند سیستم خود را بنویسید. کارت (مانند AMD Radeon HD 6100m) و فایل را ذخیره کنید.

سپس بر روی لانچر دوبار کلیک کنید، پس از مدتی پیغام خطا می بینید که حداقل سیستم مجاز برای این بازی از سیستم شما بالاتر است و از این ارور خارج نمی شوید و بلافاصله به کنترل پنل یا کارت گرافیک می روید. بخش سوئیچینگ و بازی را در پرفورمنس بالا قرار دهید و OK کنید خطای سیستم کم است. حالا مشکل کار نکردن یا لگ های متوالی بازی را نخواهید داشت. برای آموزش ویدیویی، این عبارت را در گوگل یا یوتیوب تایپ کنید:
GTA V Intel + AMD Laptop launch and Lag problem
یا به لینک مقابل مراجعه کنید:
https://m.youtube.com/watch?v=KyYNMcCuNX

اینستاگرام در آپدیت های جدید خود یکی از ویژگی های جالب، امکان آپلود ویدیوهای بیشتر از ۱ دقیقه را تحت عنوان IGTV ارائه کرده است. این ویژگی فرصت های زیادی را برای کسب و کارها ایجاد کرده است تا مخاطبان بیشتری را جذب کنند. در ادامه به معرفی و بررسی این امکان و توضیح نحوه استفاده از IGTV اینستاگرام می پردازیم.

دوره رایگان صفر تا صد کار با پنل یکتانت منتشر شد. آموزش ببینید و مدرک بگیرید

این دوره ویدیویی با مبانی تبلیغات آنلاین شروع می شود و سپس با الگوریتم منحصر به فرد آشنا می شوید. نحوه راه اندازی و بهینه سازی کمپین های منحصر به فرد را یاد می گیرید و پس از قبولی در امتحان نهایی گواهی دوره دریافت خواهید کرد.

ثبت‌نام

فهرست

IGTV اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام IGTV پلتفرمی در اینستاگرام است که به شما امکان آپلود ویدیوهای بیش از یک دقیقه ای را می دهد، باید بدانید که قبل از معرفی این امکان فقط می توانستید ویدیوهای یک دقیقه ای را در این شبکه اجتماعی آپلود کنید و این برای کاربران مشکل ایجاد می کند. و تولیدکنندگان محتوا خیلی مهم بود. البته بهتر است بدانید که کاربران عادی اینستاگرام تنها مجاز به آپلود ویدیوهای تا 10 دقیقه هستند، اما برای افراد مشهور مانند سلبریتی ها و اینفلوئنسرها حداکثر مدت زمان ویدیو به یک ساعت می رسد.

IGTV به چه معناست؟

اما شاید برای شما هم سوال شده باشد که IGTV Instagram یعنی چه؟!
IGTV Instagram در واقع ترکیبی از دو کلمه Instagram و TV است که به عنوان مخفف سادگی در گفتار IGTV نامیده می شود.

استفاده از IGTV در اینستاگرام

بسته به نحوه استفاده از اینستاگرام، IGTV می تواند کاربردهای مختلفی داشته باشد، به عنوان مثال، اگر صاحب رسانه هستید، می توانید ویدیوها را در این پلتفرم ارسال کنید، یا اگر در صنعت فیلم و تلویزیون هستید، می توانید قسمت هایی از برنامه ها را به صورت دانلودی به اشتراک بگذارید. . در این پلتفرم به صورت رایگان در ادامه این مقاله به دیگر کاربردهای این پلتفرم پرداخته شده است.

قابلیت به عقب بردن ویدیو

امکان دانلود ویدیو

دانلود فیلم از 10 دقیقه تا 60 دقیقه

کاربر می تواند ویدیو را لایک کند و نظر بدهد

امکان قرار دادن لینک در توضیحات ویدیو

پشتیبانی از رزولوشن 4K

مزایا و معایب استفاده از IGTV اینستاگرام

با توجه به اپلیکیشن های ذکر شده در قسمت قبل، شاید تصور شود که IGTV اینستاگرام یک پلتفرم منحصربفرد برای دانلود و تماشای ویدئو است، اما این امکان در 20 ژوئن 2018 ارائه شد و هنوز جای پیشرفت زیادی دارد. همانطور که گفته شد، احتمالاً شما هم حدس زده اید که این پلتفرم در مقایسه با رقبای خود دارای نقاط ضعفی است.

خبرنامۀ یکتانت را از دست ندهید!

هر هفته محتوای اختصاصی با جدیدترین مقالات بازاریابی و تبلیغات، اخبار و نکات آموزشی را برای شما ارسال خواهیم کرد.

معایب IGTV اینستاگرام

پست های IGTV بر خلاف پست های دیگر، گزارش های دقیقی از بازدیدها و غیره به شما ارائه نمی دهند، بنابراین نمی توانید بدانید که چند نفر از هشتگ ها دریافت کرده اید یا چند بار پست شما جستجو شده است.

عدم ارائه آمار دقیق بازدید

مزایای IGTV اینستاگرام

کنترل کامل ویدیو برخلاف ویدیوهای معمولی اینستاگرام

امکان نمایش پست های IGTV در همان صفحه نمایه صفحه شما

امکان قرار دادن لینک

برای دیدن ویدیوی آپلود شده در IGTV روی استوری به سمت راست بکشید

امکان مشاهده در قسمت جستجوی سایر کاربران

نحوه استفاده از IGTV اینستاگرام

شما می توانید از IGTV اینستاگرام به دو صورت استفاده کنید و این دو روش تفاوت خاصی ندارند. این دو روش در زیر ذکر شده است: 757575998881- استفاده از اپلیکیشن اینستاگرام.
برای استفاده از IGTV، ساده ترین راه استفاده از خود اپلیکیشن اینستاگرام است، مثلا در قسمت جستجو در بالای صفحه سمت چپ، روی آیکون IGTV کلیک کنید تا وارد IGTV شوید.
2- نصب جداگانه اپلیکیشن IGTV اینستاگرام.
امکان دانلود جداگانه IGTV در سیستم عامل های اندروید و iOS وجود دارد و می توانید این برنامه را از گوگل پلی یا اپ استور دانلود کنید و پس از ورود به حساب کاربری می توانید از IGTV استفاده کنید.

به تبلیغات اینترنتی نیاز دارید؟ تبلیغات کلیکی یکتانت را از دست ندهید

تبلیغات کلیکی به این معنی است که تبلیغ شما در هزاران سایت محبوب نمایش داده می شود و شما فقط برای تعداد کلیک ها هزینه می پردازید.

ثبت‌نام

چگونه IGTV خود را در اینستاگرام فعال کنیم؟

برای فعال سازی IGTV اینستاگرام لازم نیست کاری انجام دهید و کافی است اینستاگرام شما آپدیت شود و این امکان به صورت خودکار برای شما فعال می شود. برای آپدیت اپلیکیشن اینستاگرام خود می توانید به اپ استور یا گوگل پلی مراجعه کنید.

مرتبط:  چرا از جانداران خشکی فسیل کمتری تشکیل می شود علوم پنجم

مراحل ساخت کانال در اینستاگرام IGTV

برای ایجاد یک کانال IGTV، اینستاگرام شما باید به روز شود، پس از به روز رسانی (در صورت نیاز)، کافی است مراحل زیر را دنبال کنید.

بخش IGTV را باز کنید

نماد چرخ دنده (تنظیمات) را انتخاب کرده و روی گزینه Create channel کلیک کنید

گزینه + را انتخاب کرده و اولین ویدیو را آپلود کنید

شرایط و مراحل آپلود ویدیوها در اینستاگرام IGTV

پس از ایجاد کانال، به سادگی روی عکس پروفایل خود کلیک کنید تا به صفحه آپلود هدایت شوید. سپس با کلیک بر روی + می توانید ویدیوها را از گالری تلفن همراه خود در کانال ایجاد شده آپلود کنید. بهتر است بدانید در حال حاضر امکان ذخیره مستقیم ویدیو در قسمت IGTV وجود ندارد و باید فیلم مورد نظر را از گالری گوشی موبایل خود انتخاب و دانلود کنید.

ویدیو را از IGTV اینستاگرام حذف کنید

شاید به دلایلی بخواهید ویدیوی دانلود شده را از IGTV حذف کنید، در این صورت کافیست وارد قسمت IGTV شده و بر روی ویدیوی مورد نظر کلیک کنید و سپس روی سه نقطه کلیک کرده و از منوی باز شده بر روی Remove کلیک کنید.

نکات کاربردی در اینستاگرام IGTV

در قسمت های قبل ذکر شد که IGTV یکی از قابلیت های جدید اینستاگرام است و خالی از اشکال نیست اما با این وجود می توانید از این قابلیت مفید برای افزایش مخاطبان صفحه خود استفاده کنید. در ادامه به برخی از مهم ترین نکات کاربردی IGTV اشاره کرده ایم.

امکان ذخیره و دانلود رویدادهای زنده میزبانی شده در صفحه شما

امکان پخش ویدیوهای تمام صفحه برای عموم

امکان دانلود فیلم با کیفیت بالا تا حجم 3.6 گیگابایت

پشتیبانی از کسب درآمد برای ویدیوهای آپلود شده در این بخش

چگونه IGTV به کسب و کار شما کمک می کند؟

IGTV اینستاگرام بسته به نوع کسب و کارتان می تواند مزایای زیادی برای شما داشته باشد، می توانید از این فرصت نهایت استفاده را ببرید تا کاربران بیشتری شما را بشناسند و کسب و کار شما بیش از هر زمان دیگری شکوفا شود. ارتباط بصری با مخاطب و استفاده از پتانسیل IGTV می تواند کمک زیادی به جلب اعتماد عمومی و وفاداری مشتریان کند، پس سعی کنید از این پتانسیل موجود استفاده کنید و کسب و کار خود را به کاربران بیشتری معرفی کنید. ایجاد محتوای مرتبط با صنعت خود یکی از بهترین گزینه هایی است که می توانید در نظر بگیرید.

نتیجه

استفاده از امکانات تکنولوژیکی پیشرفته می تواند به رونق کسب و کار و حتی برند شخصی شما کمک کند. آشنایی با الگوریتم اینستاگرام نیز به شما کمک می کند تا نتایج بهتری از این شبکه اجتماعی بگیرید. IGTV اینستاگرام یکی از جدیدترین قابلیت هایی است که معرفی شده است و این روزها بسیاری از کسب و کارها از آن برای معرفی مخاطبان بیشتر به تجارت خود استفاده می کنند. تولید محتوای اصلی و در نتیجه رشد مخاطب، چیزی است که باید به صورت مستمر و مستمر حفظ شود تا بتوانید بهترین نتیجه ممکن را از این امکان طولانی مدت بگیرید.

4.5/5 – (45 امتیاز)

آموزش راهنمای بازی GTAV و مراحل و ماموریت ها آپدیت 2023 May 1402 آموزش گام به گام کدهای دانلود بازی. بازی GTA V یکی از بهترین بازی ها برای انواع کنسول های کامپیوتری، پلی استیشن و ایکس باکس می باشد. در این مقاله به بررسی راهنمای بازی GTA V و همچنین آموزش راهنما و مراحل حالت داستانی GTAV می پردازیم.

در GTAV ممکن است این را ندانید، اما یک چک لیست اضافی در Rockstar Social Club وجود دارد که به طور خودکار به شما می گوید که چقدر با انجام تمام ماموریت ها و همچنین ماموریت های برجسته فاصله دارید، برای رسیدن به آن باید کارهایی را انجام دهید. . برای دسترسی به آن، به سادگی به http://socialclub.rockstargames.com/ بروید، به صفحه نمایه خود بروید، سپس “View Stats” را جستجو کنید – روی آن کلیک کنید، سپس پیوند “چک لیست” را جستجو کنید.

در این صفحه تمام کارهایی را که در بازی نیاز دارید مشاهده خواهید کرد و اگر یک ماموریت/ آیتم/چیزی در سمت چپ خود خط سبز داشته باشد، به این معنی است که باید آن را کامل کنید تا 100% بدست آورید. کامل در GTA V.

بیشتر بخوانید: آموزش و راهنمای بازی Kalaf Duty، مراحل و ماموریت ها

آموزش کامل و راهنمای گام به گام گیم پلی و ماموریت های GTA V

GTA V GTAV همه مراحل آموزش و لیست

لیست کامل ماموریت های داستانی GTA 5 را می توان بر اساس نام، نوع ماموریت، ماموریت دهنده، قهرمانان قابل بازی، مکان ها و موارد دیگر مشاهده کرد. در هر بخش جزئیات کامل مرحله با جزئیات، توضیحات، قفل های ماموریت، اهداف مدال طلا را دریافت خواهید کرد. البته این آموزش به صورت متنی ارائه شده است، اگر می خواهید تمامی ماموریت های GTAV را از روی فیلم های آموزشی طی کنید و مرحله به مرحله بر روی دکمه زیر کلیک کنید:

آموزش تصویری GTA V Stage 1-86

پیش درآمد

مایکل، تروور و براد از یک انبار امنیتی بابکت در لودندورف، یانکتون شمالی سرقت می کنند. ترور درهای گاوصندوق را باز می کند و او و مایکل حدود 180000 دلار سرقت می کنند. همانطور که آنها شروع به دویدن می کنند، یک نگهبان مایکل را می گیرد و او را با اسلحه نگه می دارد. نگهبان ماسک مایکلز را برمی دارد و با مایک به مایکلز می گوید: “شما هر روز هزار چیز را فراموش می کنید، مطمئن شوید که این یکی است”. در نهایت ترور تصمیم می گیرد به سر نگهبان شلیک کند و هر سه به فرار ادامه می دهند.

آنها سعی می کنند ساختمان را ترک کنند، اما اکنون بیش از حد با اجرای قانون محلی شلوغ است. این سه نفر باید از ساختمان خارج شوند و در نهایت به ماشین فرار او برسند. پلیس دوباره با آنها برخورد می کند و راننده فراری به آنها شلیک می کند. مایکل کنترل را به دست می‌گیرد و گروه به کار خود ادامه می‌دهد و از سدی که آن‌ها را به مسیر انحرافی می‌برد اجتناب می‌کند.

با رسیدن قطار، این سه نفر به امید از دست دادن تعقیب کنندگان خود روی ریل قطار می دوند، اما قطار به عقب ماشین برخورد می کند و آنها را به درخت تبدیل می کند. خوشبختانه همه آنها زنده ماندند و تصمیم گرفتند تا به مقصد نهایی خود یعنی هلیکوپتر تخلیه بروند. بعد از آن هلیکوپتر را رها می کنند و هیچ جا پیدا نمی شود. مامور FIB دیو نورتون سه نفر را می بیند و به مایکل و براد پشت ساختمان شلیک می کند. با نزدیک شدن دوباره پلیس به محل، تروور برای مقابله با آنها تنها می ماند و در نهایت پس از اینکه مایکل از او التماس می کند که بدون او و براد ادامه دهد، فرار می کند.

راهنمای مرحله 2 فرانکلین و لامار در بازی GTA V

نفر بعدی در GTA V فرانکلین و لامار هستند. مایکل در حال درمان با درمانگر خود آیزیا فریدلندر است. مایکل با نارضایتی از زندگی فعلی خود دچار بحران میانسالی می شود. مایکل که از فریدلندر ناراضی است، او را شلاق می زند و بلافاصله جلسه را ترک می کند. این شروع تیتراژ بازی است و یک مونتاژ ویدیویی از افراد و مکان های دیدنی در لوس سانتوس را نشان می دهد.

مایکل روی نیمکتی در ساحل وسپوچی نشسته است که فرانکلین و لامار به او نزدیک می شوند و از او می پرسند که چگونه به خانه ساحلی برتولت برسند. از این نقطه به بعد، بازی به دیدگاه فرانکلین تبدیل می شود. فرانکلین و لامار باید برای سوار کردن ماشین به خانه ساحلی برتولت بروند. فرانکلین در مورد این کار نگران است زیرا احساس نمی کند این کار قانونی است.

وقتی دوتایی به خانه می‌رسند، دو ماشین برای انتخاب وجود دارد. پس از انتخاب فرانکلین، لامار سوار ماشین دوم می شود و فرانکلین را در تعقیب و گریز در اطراف شهر لوس سانتوس هدایت می کند. این زوج در نهایت به انبار اتحادیه می رسند و متوجه می شوند که مورد توجه پلیس قرار گرفته اند. آنها از هم جدا می شوند و دلتنگ پلیس می شوند. هنگامی که گرما از بین می رود، فرانکلین به نمایندگی Premium Deluxe Motorsports متعلق به سیمئون یتاریان، مردی که آنها را برای تصدی مسئولیت استخدام کرده است، روی می آورد.

سیمئون در تلاش است تا جیمی دی سانتا را متقاعد کند که وقتی فرانکلین و لامار می‌رسند، ماشین بخرد. پس از اتمام کار، آن دو نمایندگی را ترک می کنند و به خانه فرانکلین در Forum Drive، Strawberry باز می گردند.

راهنمای مرحله 3 برای بازپس گیری در GTAV

Recapture یک ماموریت داستانی اصلی در Grand Theft Auto V است که توسط Simeon Yetarian معرفی شده است و قهرمان داستان فرانکلین کلینتون است. این ماموریت 3 سطحی از نظر زمانی حالت داستانی GTA V است.

به ساحل Vespucci بروید.

لامار را دنبال کنید

به دنبال گاراژ باشید

اسلحه بردار

واگوها را بیرون بیاورید.

دوچرخه بگیر

دوچرخه سواری

برو کارواش

راهنمای عوارض مرحله 4

Complications یک ماموریت اصلی Grand Theft Auto V است که توسط Simeon Yetarian ارائه شده است و قهرمان داستان مایکل دی سانتا، فرانکلین کلینتون است. این چهارمین ماموریت از نظر زمانی در حالت داستانی GTA V است.

برو خونه

راهی برای ورود به خانه پیدا کنید.

باغبان را بیرون بیاور

ماشین را بازیابی کنید.

ماشین را به نمایندگی ببرید.

پنجره فروشنده را دور بیندازید.

سایمون رو بزن

آموزش ماموریت خرد کردن در GTA V، راهنمای مرحله 5

Chop یک ماموریت اصلی در Grand Theft Auto V است که توسط Lamar Davis ارائه شده است و شخصیت اصلی فرانکلین کلینتون، Chop است. این ماموریت 5 سطحی از نظر زمانی حالت داستانی GTA V است. راهنمای مرحله 5 بازی GTA V

ماموریت شما در این مرحله:

لامار را دنبال کنید

سوار وانت شو

لامار رو نگه دار

به بلوار وین وود بروید.

برگرد تو ون

درهای ماشین را باز کنید تا ببینید D داخل آن پنهان شده است یا خیر.

برو پیش چاپ و ببرش بیرون.

دی را به لامار ببرید.

ون را متوقف کنید تا D حذف شود.

لامار را در مرکز تفریحی پیاده کنید

کارآموزی پدر/پسر GTAV، ماموریت 6

Father/Son یک ماموریت داستان اصلی Grand Theft Auto V است که توسط مایکل د سانتا ارائه شده است و قهرمان داستان مایکل د سانتا، فرانکلین کلینتون است. این ماموریت به ترتیب زمانی 6 درجه از حالت داستانی GTA V است. راهنمای مرحله 6 بازی GTA V

به Pacific Bluffs بروید.

فرانکلین را به قایق تفریحی نزدیکتر کنید.

به دزد شلیک کن

تعقیب قایق بادبانی

جیمی رو بگیر

فرانکلین را بگیر

به گمرک در لس سانتوس بروید.

ماشین آماندا را تعمیر کنید.

برو پیش مایکل

گام هفتم مشاوره ازدواج

مشاوره ازدواج یک ماموریت اصلی در Grand Theft Auto V است که توسط مایکل د سانتا ارائه شده و مایکل د سانتا و فرانکلین کلینتون در آن نقش آفرینی می کنند. این ماموریت به ترتیب زمانی 7 درجه از حالت داستانی GTA V است. راهنمای مرحله 7 بازی GTA V

سوار کامیون شو

مربی تنیس را دنبال کنید.

رانندگی به سمت دره.

سوار کامیون شو

بازگشت به مایکل.

مردان مادارازو را شکست دهید.

راهنمای قدم هشتم دختر کوچولو بابای GTA V

Daddy’s Little Girl یک ماموریت داستانی اصلی GTA V است که توسط مایکل د سانتا و با بازی مایکل د سانتا ارائه شده است. این ماموریت به ترتیب زمانی 8 درجه از حالت داستانی GTA V می باشد راهنمای مرحله 8 بازی GTA V

در ایستگاه اجاره دوچرخه ملاقات کنید.

دوچرخه را انتخاب کنید.

داک جیمی.

شنا به سمت قایق بادبانی.

تعقیب کنندگان را از دست بده

برای رفتن به ساحل

مرحله درخواست دوست در GTAV، مرحله 9

Friend Request یک ماموریت اصلی GTA V است که توسط Lester Crest و با بازی Michael Di Santa برای شما آورده شده است. این ماموریت شماره 9 به ترتیب زمانی حالت داستانی GTA V است. راهنمای مرحله 9 GTA V

برای اجرای بهتر GTA V یک لپ تاپ گیمینگ قدرتمند چه بخرم؟

به فروشگاه Suburban در Vinewood بروید.

یک لباس مناسب بخرید.

به دفاتر Lifeinvader بروید.

به ورودی پشتی بروید.

توسعه دهنده را دنبال کنید.

پنجره های پاپ آپ را ببندید تا میانبر آنتی ویروس نمایش داده شود.

نرم افزار آنتی ویروس را اجرا کنید.

نمونه اولیه را درست کنید.

از ساختمان خارج شوید.

سخنرانی اصلی را در خانه مایکل تماشا کنید.

صبر کنید تا جی نوریس نمونه اولیه تلفن را بیرون بیاورد، سپس با او تماس بگیرید.

مرحله طولانی ماموریت 10

Long Stretch یک ماموریت اصلی در GTA V است که توسط Lamar Davis ارائه شده است و شخصیت اصلی آن فرانکلین کلینتون است. این ماموریت سطح 10 به ترتیب زمانی حالت داستانی GTA V است. راهنمای مرحله 10 بازی GTA V

به Ammu-Nation بروید.

خرید حالت تفنگ ساچمه ای و چراغ قوه.

به جلسه کارخانه بازیافت بروید.

با تشکر از کارخانه بازیافت.

فرار از DIY

از شر عوامل خلاص شوید.

به خانه فرانکلین بازگردید.

The Good Husband Stage در GTA V Stage 11

The Good Husband (رویداد خانوادگی) یک ماموریت داستانی اختیاری در GTA V است که توسط آماندا د سانتا ارائه شده و قهرمان داستان مایکل د سانتا را درگیر می کند.

این یازدهمین ماموریت در GTA V به ترتیب زمانی است و در لوس سانتوس انجام می شود.

این یک ماموریت اختیاری است که از دست ندهید و برای تکمیل بازی به صورت 100% لازم نیست. به زمان حساس است، بنابراین فقط در آن نقطه خاص از داستان می توان آن را بازی کرد.

مایکل به طور تصادفی یک تماس از آماندا دریافت می کند. او می گوید در یکی از فروشگاه های دیدیه ساکس سوء تفاهمی رخ داده است و مایکل باید به او کمک کند تا آن را حل کند. مایکل به فروشگاه Rodeo می رود.

آماندا در عقب ماشین پلیس است. مایکل روی صندلی راننده نشسته و ماشین را با آماندا در پشت می دزدد و باعث می شود که او گرمای سه ستاره ای داشته باشد. او پلیس را از دست می دهد و آماندا را به خانه می آورد. در حین رانندگی، آماندا به دزدی اعتراف می کند و با مایکل گفتگو می کند.

وقتی به خانه می رسد، آماندا به مایکل می گوید که از ماشین خلاص شود و از او برای نجات او تشکر می کند. مراحل آموزش:

برو به آماندا

سوار ماشین پلیس شو

از شر عوامل خلاص شوید.

آماندا را بگیر

مرحله 12 GTAV، کیف جواهرات

Casing the Jewel Store یک ماموریت داستان اصلی Grand Theft Auto V است که توسط لستر کرست ارائه شده و قهرمان داستان مایکل د سانتا را درگیر می کند.

این دوازدهمین ماموریت GTA V به ترتیب زمانی است و در لوس سانتوس انجام می شود.

در این ماموریت GTA V، مایکل از لستر که در کارخانه برادران دارنل در لا مسا کار می کند بازدید می کند. لستر ایده یک موفقیت بزرگ، Union Depository را مطرح می کند، اما مایکل تمایلی ندارد و می گوید که او فقط به یک ضربه کوچک نیاز دارد و نیازی به دیوانه شدن ندارد.

مرتبط:  چرا در هنگام برخورد ورقه اقیانوسی با ورقه قاره ای ورقه اقیانوسی به زیر ورقه قاره ای فرو رانده می شود

لستر سپس اشاره می کند که آنها یا به یک بانک در جنگل یا یک فروشگاه برخورد کردند. مایکل دومی را انتخاب می‌کند زیرا معمولاً آسان‌تر است، اما باید یک موفقیت بزرگ باشد. لستر پیشنهاد می کند که باید یک جواهر باشد، و آنجلیکو در پورتولا کوچک فروشگاه خوبی برای فروش است.

دوتایی به سمت آنجلیکو می روند. هنگامی که مایکل از راه می رسد، با عینک دوربین به فروشگاه می رود تا بتواند از نمایشگرها، تهویه و سیستم هشدار فروشگاه عکس بگیرد.

لستر همچنین از مایکل می خواهد که به پشت بام ساختمان برود تا ببیند تهویه هوا از کجا می آید. مایکل در پشت فروشگاه قدم می زند، از طریق ساخت و سازهای مداوم در یک فروشگاه محلی، از پشت بام بالا می رود و از دریچه های هوا عکس می گیرد.

وقتی همه اینها انجام شد، مایکل به برادران دارنل در لستر برمی گردد. سپس زوج تصمیم می‌گیرند که چگونه به فروشگاه بروند و خدمه انتخاب کنند.

برای تکمیل مرحله 12 GTAV، مراحل زیر را دنبال کنید:

برو سراغ جواهر فروشان

از سیستم دزدگیر عکس بگیرید.

از خروجی تهویه و دوربین امنیتی عکس بگیرید.

با دستیار صحبت کنید

برگرد تو ماشینت

یک نقطه دسترسی پشت بام پیدا کنید.

به بالای پشت بام بروید.

به ارتفاعات صعود کنید و چند عکس بگیرید.

برو به نقطه نظر

برگرد تو ماشینت

به کارخانه پوشاک بروید.

مرحله 13 GTAV، تفنگ کارابین

Carbine Rifles یک ماموریت داستانی اصلی در Grand Theft Auto V است که توسط لستر کرست معرفی شده و قهرمان داستان مایکل د سانتا را درگیر می کند.

آموزش این ماموریت 13 درجه GTA V به ترتیب زمانی است و در لوس سانتوس انجام می شود.

این یک ماموریت Heist Setup است که بسته به رویکرد انتخاب شده برای The Jewel Store Job (رویکرد طولانی) اجرا می شود.

لستر به مایکل پیام می دهد و به او اطلاع می دهد که یک تیم تاکتیکی در راه است تا به خیابان پالومینو برود. لستر از مایکل می‌خواهد تا یک کامیون پر از سلاح LSPD Tactical Team را بدزدد و آن را به برادران دارنل بازگرداند.

مایکل به کامیون کمین می کند، نگهبانان NOOSE را می کشد و وسیله نقلیه را می دزدد. به محض سوار شدن او در کامیون، یک سطح جستجوی سه ستاره ایجاد می شود و مایکل باید پلیس ها را از دست بدهد. هنگامی که تمام سطوح مورد نظر پاک شدند، مایکل کامیون را به برادران دارنل تحویل می دهد و با لستر تماس می گیرد تا به او بگوید کار تمام شده است.

کامیون تیم تاکتیکی LSPD را سرقت کنید.

از شر عوامل خلاص شوید.

به کارخانه پوشاک بروید.

ماموریت GTAV 14، تجارت جواهرات

The Jewel Store Job (رویکرد پر سر و صدا) یک ماموریت اصلی Grand Theft Auto V است که توسط لستر کرست با حضور مایکل دی سانتا و فرانکلین کلینتون ارائه شده است.

این چهاردهمین ماموریت در GTA V به ترتیب زمانی است و در لوس سانتوس انجام می شود.

این ماموریت آخرین دزدی برای یکی از رویکردهای احتمالی است که می توان برای این دزدی اتخاذ کرد.

ماموریت GTA V با ملاقات خدمه منتخب در برادران دارنل و آخرین جلسه قبل از شروع سرقت آغاز می شود. فرانکلین مایکل تیرانداز و راننده را به آنجلیکو می برد. در طول مسیر، مایکل به خدمه اصرار می کند که همه آنها باید بتوانند به یکدیگر اعتماد کنند زیرا همه آنها در یک جنایت بزرگ شریک هستند و همه خود را به یکدیگر معرفی می کنند.

وقتی فرانکلین وارد جواهرفروشی شد، بیرون با دوچرخه های فرار منتظر می ماند در حالی که مایکل، تیرانداز و راننده مغازه را دزدی می کنند. اگر یک تیرانداز خوب، گوستاوو موتا یا پکی مک‌ریری انتخاب شود، می‌توانند گروگان‌ها و مدیر فروشگاه را کنترل کنند، اما اگر تیرانداز بدی به نام نورم ریچاردز انتخاب شود، او هم مانند مایکل همه افراد ضعیف را کنترل خواهد کرد. در این مورد. آنها باید مدیر را بکشند تا زنگ خطر را به صدا در نیاورند و در ماموریت شکست نخورند.

زنگ در نهایت به صدا در خواهد آمد اما زمان بیشتری بسته به دزد دریایی انتخاب شده در نظر گرفته خواهد شد. پیج هریس 90 ثانیه، کریستین فلتس 60 ثانیه و ریکی لوکنز 50 ثانیه. اگر کریم دنز به عنوان خلبان انتخاب شود، بخشی از آن را رها می کند.

جالب است بدانید که در این مرحله می توانید تقریباً 4 میلیون دلار در بازی به جیب بزنید، بنابراین برای راهنمای کامل ماموریت، موارد زیر را انجام دهید:

سوار وانت شو

به جواهر فروشی بروید.

جواهرات را بدزدید

خدمه خود را از طریق فاضلاب دنبال کنید.

ماشین های پلیس را بیرون بیاورید و از خدمه خود محافظت کنید.

با خدمه خود آشنا شوید

برو به دوربین

همچنین بخوانید: آموزش و راهنمای بازی موبایل PUBG، نصب بازی موبایل PUBG، بازی برای Xbox One، راهنمای خرید رایانه شخصی بازی

GTA V Map Bugstars Equipment بازی مرحله 15

Bugstars Equipment یک ماموریت داستان اصلی Grand Theft Auto V است که توسط لستر کرست معرفی شده و قهرمان داستان مایکل د سانتا را درگیر می کند. این پانزدهمین ماموریت GTA V به ترتیب زمانی است و در لوس سانتوس انجام می شود. ماموریت Heist Setup است که با توجه به رویکرد انتخاب شده برای The Jewel Store Job (رویکرد هوشمند) تکمیل می شود.

لستر به مایکل پیامک می‌فرستد تا به او بگوید چند ون در انبار Bugstar در بندر لوس سانتوس وجود دارد. او به او اطلاع می دهد که در انبار امنیت وجود دارد، بنابراین مایکل می تواند مخفیانه وارد یا نگهبان را بیرون بیاورد. در مرحله 15 GTA V، وقتی به انبار رسیدید، این به بازیکن بستگی دارد که چگونه ون را تهیه کند. وقتی ون دزدیده می شود، مایکل آن را به برادران دارنل پس می دهد و با لستر تماس می گیرد تا به او اطلاع دهد که ون برگردانده شده است.

یک ون Bugstars را بدزدید و تحویل دهید.

ون را به کارخانه پوشاک تحویل دهید.

آموزش مرحله 16 بازی GTAV

BZ Gas Granades یک ماموریت اصلی در Grand Theft Auto V است که توسط لستر کرست معرفی شده و قهرمان داستان مایکل د سانتا را درگیر می کند.

این شانزدهمین ماموریت GTA V از نظر زمانی است و در لوس سانتوس انجام می شود.

این یک ماموریت Heist Setup با توجه به رویکرد انتخاب شده برای The Jewel Store Job (رویکرد هوشمند) است. مایکل با لستر تماس می گیرد و می گوید که ون Bugstar را گرفته است. پس از اتمام کار، لستر همچنین به مایکل می‌گوید که خطی برای دفع گاز دارد که روزانه دو محموله در شهر انجام می‌دهد و او را به فرودگاه می‌آورد.

مایکل تصمیم می گیرد یکی از زایمان ها را متوقف کند. هنگامی که مایکل به ون می رسد، می تواند ون Humane یا فقط محموله خود را بدزدد. مهم نیست که مایکل چگونه کار را تکمیل می کند، پلیس از فعالیت های او آگاه خواهد شد، به این معنی که او به سطح تحت تعقیب خواهد رسید.

وقتی مایکل پلیس ها را گم می کند، ون یا محموله را به برادران دارنل تحویل می دهد و با لستر تماس می گیرد تا بگوید کار تمام شده است.

وانت Humane یا محموله آن را سرقت کنید.

از شر عوامل خلاص شوید.

نارنجک های BZ را به کارخانه پوشاک تحویل دهید.

مرحله 17 بازی GTA V

شغل فروشگاه جواهرات (رویکرد هوشمند) یک ماموریت اصلی در Grand Theft Auto V است که توسط لستر کرست ارائه شده است و شخصیت‌های اصلی مایکل د سانتا و فرانکلین کلینتون را به نمایش می‌گذارد.

این هفدهمین ماموریت GTA V از نظر زمانی است و در لوس سانتوس انجام می شود.

این ماموریت آخرین دزدی برای یکی از رویکردهای احتمالی است که می‌توان برای این دزدی اتخاذ کرد. مایکل و فرانکلین به همراه راننده، مرد مسلح و هکر داخل ون، با دوچرخه های فرار به سمت ونجلیکو می روند.

مایکل فرانکلین را به پشت فروشگاه می کشاند، که به لطف ساخت و ساز در یک فروشگاه نزدیک، به سمت پشت بام می رود. فرانکلین یک بار روی پشت بام، گاز BZ را به داخل دریچه پرتاب کرد. یک صحنه حذف شده نشت گاز در آنجلیکو را نشان می دهد و همه در فروشگاه روی زمین می افتند.

مایکل، تیرانداز و راننده از فروشگاه سرقت می کنند در حالی که فرانکلین برای گرفتن دوچرخه ها می رود. هکر زنگ هشدار را به تعویق می اندازد، اما هکر انتخابی بستگی به زمان دریافت آن دارد. پیج هریس 90 ثانیه، کریستین فلتس 60 ثانیه و ریکی لوکنز 50 ثانیه به شما فرصت می دهند. اگر تیرانداز ضعیفی انتخاب شود، نورم ریچاردز، مقداری از آن را کنار می گذارند.

برو تو ماشین.

به جواهر فروشی بروید.

برو پشت بام

گاز BZ را داخل دریچه بریزید.

جواهرات را بدزدید

خدمه خود را از طریق فاضلاب دنبال کنید.

ماشین های پلیس را بیرون بیاورید و از خدمه خود محافظت کنید.

با خدمه خود آشنا شوید

برو به قفل

هک و تقلب GTA V

همچنین فایل کاملی را در قالب هک و تقلب GTAV برای رایانه های شخصی، پلی استیشن و ایکس باکس آماده کرده ایم که با کلیک بر روی دکمه زیر می توانید به آن مراجعه کنید:

تقلب ها و هک های کامل برای GTA V

لیست وسایل نقلیه بازی GTA V

در لیست زیر ماشین هایی را در GTA V داریم که می توانید در بازی رانندگی کنید. عدد اول در کنار هر وسیله نقلیه نشان دهنده درصد انرژی خودرو به چرخ های جلو است و عدد دوم اسب بخار به عقب است. چرخ ها. این لیست کامل ماشین های GTA V در راهنمای بازی GTA V است.

20 80

ایرباس 50 | 50

آمبولانس 50 | 50

بالر 60 | 40

بنسون 50 | 50

بیسون 20 | 80

BG 60 | 40

پولیش 20 | 80

بد 30 | 70

اتوبوس 50 | 50

Cavalcade 60 | 40

Crusader 60 | 40

دوبستا 60 | 40

الگی 30 | 70

واحد 20 80

FBI 2 60 | 40

تخت 50 | 50

QF 2 40 | 60 | 40

گرنجر 60 | 40

گرسلی 60 | 40

هابانرو 40 | 60 | 40

جهنم 20 80

Landstalker 40 | 60 | 40

مسا 10 | 90

مینی ون 60 | 40

9:30 صبح | 7

F (alt) 20 | 80

پاتریوت 40 | 60 | 40

Picador 40 | 60 | 40

پلیس سابق 30 | 70

پرانر 60 | 40

شعاع 60 | 40

Breeder XL 30 | 70

شورش 30 | 70

راپسودی 40 | 60 | 40

چرخش 40 | 60 | 40

Sadler 20 | 80

سمینول 20 | 80

Serrano 60 | 40

اوایل 40 | 60 | 40

سلطان 40 | 60 | 40

Winky 50 | 50

به مالک فروشگاه Ammu-Nation در GTAV کمک کنید

وقتی پلیس در GTA V به دنبال شما می‌گردد و شما در نزدیکی فروشگاه Ammu-Nation هستید، صاحب فروشگاه می‌تواند یک تپانچه دو لول را بیرون بیاورد و همراه شما پلیس‌ها را هدف قرار دهد. بنابراین زمانی که پلیس شما را تعقیب می کند به مغازه های اسلحه فروشی بروید.

سرقت کامیون زرهی با سطح غیر مجاز

در راهنمای بازی GTA V کامیون های زره ​​پوش به صورت یک نقطه آبی روی نقشه شما نمایش داده می شوند و همچنین باید بدانید که می توانید آنها را بدزدید. انجام این کار معمولاً به سطح مورد نظر منتهی می شود، اما با خواندن ادامه این راهنمای GTA V، می توانید به راحتی یکی از کسانی که در سمت پارک استریت هستند سرقت کنید.

برای این کار سوار موتور شوید و به سمت کامیون حرکت کنید، سپس باید محافظ کامیون را با موتور شلیک کنید، اما اجازه ندهید او کشته شود. سپس کیف او را بردارید و دوباره سوار دوچرخه شوید. این به شما این امکان را می دهد که به راحتی کنترل کامیون ها را در دست بگیرید و بدون اینکه تحت تعقیب قرار بگیرید، فرار کنید.

رفع اشکال رمزگذاری نسخه اتمی blimp برای PS3

اگر در حال بازی GTA V بر روی PS3 هستید و به دنبال راهنمای بازی GTA V در پلی استیشن 3 هستید و قرار بود کدی برای دسترسی به بازی Atomic Blimp در بازی دریافت کنید، اما ممکن است با پیغام “کد یا کد نامعتبر موجود در بازی” مواجه شوید. قبلاً استفاده شده است” دریافت “انجام شد”، برای فعال کردن آن، مراحل زیر را دنبال کنید.

فقط از طریق سایت سونی و با اکانت خود باید کد مورد نظر را وارد کنید. ابتدا وارد اکانت سونی خود شوید سپس از طریق این لینک کد مورد نظر را وارد کنید.

اگر می‌خواهید بازی GTA V را روی کنسول‌های جدید بازی کنید، می‌توانید لیست قیمت را ببینید و از طریق دکمه زیر، کنسول‌های 2020 را خریداری کنید:

قیمت کنسول بازی GTA V

چگونه در GTA V از شر تحت تعقیب بودن در فرودگاه خلاص شویم

برای جلوگیری از رسیدن به سطح مطلوب در فرودگاه یک آشیانه در فرودگاه بخرید. ( آشیانه هواپیما )

مزایای توانایی ویژه رانندگی فرانکلین

در راهنمای بازی GTA V، هنگام رانندگی به عنوان فرانکلین، اگر توانایی ویژه او را فعال کنید و ترمز کنید، می توانید کاملاً متوقف شوید. این یک راه عالی برای جلوگیری از برخورد با آن دیوار آجری با سرعت 100 مایل در ساعت و همچنین برخورد رو به رو با اتومبیل های دیگر است. این بدان معناست که شما می توانید در حالی که فرانکلین پشت ماشین نشسته و در جای خود ترمز کنید.

هدف گیری بهتر

در GTA V وقتی اسلحه می کشی و هدف می گیری، نشانگر سلاح خیلی کوچک است. به منظور بزرگ کردن هدف تفنگ، کافی است زمانی که هدف تفنگ فعال است، با نشانگر تخته وایت برد، شکلی به شکل دایره، مثلث یا هر شکل دلخواه با نشانگر روی مانیتور به عنوان هدف فیزیکی بکشید، سپس همه چیز را از آن جدا کنید. صفحه نمایش را هر زمان که بخواهید

بانی پرش با BMX

هنگام سوار شدن بر BMX، باید انگشت شست سمت چپ را پایین نگه دارید و سپس دکمه مربوطه را فشار دهید تا سیستم شما با BMX یک حرکت خرگوش انجام دهد. هنگامی که به سرعت کافی رسیدید، می توانید دکمه Bunny Hop را فشار دهید و بپرید.

منفجر کردن اتومبیل به روش آسان

راهنمای بازی GTA V آیا می خواهید بدانید دقیقاً کجا به ماشین ها شلیک کنید تا مستقیماً منفجر شوند؟ بدیهی است که این مخزن بنزینی است که معمولاً درست در جلوی چرخ‌های عقب در سمت چپ خودرو قرار دارد. همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است عکس بگیرید تا ماشین را در جای خود منفجر کنید.

شخصیت ها رفتار می کنند

در اینجا یک نکته جالب وجود دارد. اگر می خواهید از این سر شهر به آن سر شهر بروید و زمان زیادی می برد، ابتدا با یک شخصیت پشت ماشین بنشینید و یک نقطه نظر را مشخص کنید، سپس در حین رانندگی شخصیت را تغییر دهید و به شخصیت اول برگردید. سپس شخصیت به طور خودکار به مقصد می رسد!

ماشین های ارزان تر

با خرید آنها از طریق اینترنت بازی و ترکیب این تقلب خاص، می توانید هزینه کمتری برای خرید وسایل نقلیه موجود در بازی پرداخت کنید و از این راهنمای بازی GTA V لذت ببرید.

مرتبط:  چرا عصر حاضر را عصر ارتباطات و فناوری اطلاعات نام گذاری کرده اند

گوشی خود را باز کنید و به اینترنت دسترسی پیدا کنید.

بر روی “سفر و حمل و نقل” کلیک کنید.

وب سایت مورد نظر خود را انتخاب کنید (به عنوان مثال: Legendary Motorsport). متوجه خواهید شد که وسایل نقلیه ای مانند Z-Type و Adder بسیار گران هستند.

بازگشت به صفحه اصلی

برای مشاهده قیمت های مختلف به «سفر و حمل و نقل» برگردید و به تغییرات قیمت توجه کنید! به عنوان مثال Z-Type با 3000000 دلار و Adder با 410000 دلار و غیره.

برخی از خودروها با این کار قیمت خود را افزایش می دهند، بنابراین صفحه ای را با کمترین قیمت انتخاب کنید.

GTAV بچه های مرحله کوهستان

در مرحله راهنمای بازی Children of the Mountain GTA V در حین بازی، برای دسترسی به وب سایت بازی «www.childrenofthemountain.com» به رمز عبور نیاز دارید. اگر با فرانکلین به ماموریت بروید، متن عجیب My Divine Within را خواهید دید. رمز وب سایت بی فایده است. همچنین، بعداً در این خط جستجو، باید به یک پازل کلمه پاسخ دهید. پاسخ ها عبارتند از: الهی، تمامیت، ارتدکس، فرآیند، دستاورد.

ماشین ها را با استفاده از شلنگ آتش نشانی ماشین آتش نشانی تمیز کنید

این یک ویژگی بسیار جالب است که Rockstar در راهنمای بازی GTA V گنجانده است. کافی است یک ماشین آتش نشانی بگیرید و سپس شلنگ باغ را به سمت یک ماشین کثیف هدایت کنید. پس از آن، ماشین قدرت خود را از دست می دهد!

صعود به رتبه در GTA V

اگر مثل من از بالا رفتن از نردبان متنفرید، این یک نکته مفید است، می توانید از هر زاویه ای از نردبان در GTA V بالا بروید!

حرکات رزمی در GTA V

چند حرکت وجود دارد که می توانید در وسط نبرد در GTA V انجام دهید. اگر می خواهید همزمان بدوید و شلیک کنید (تفنگ)، به آرامی RT (Xbox 360) / R2 (PS3) را فشار دهید و تیراندازی کنید. باید RT (Xbox 360) / R2 (PS3) سپس X (Xbox 360) / مربع (PS3) را فشار دهید تا اسپری رول انجام دهید. در نهایت، اگر می خواهید شیرجه بزنید، به بالا بپرید و B (Xbox 360) / Circle (PS3) را فشار دهید.

اگر می خواهید بازی GTA V را با کیفیت بالا و صدایی بی نقص تجربه کنید، پیشنهاد می کنیم بهترین هدفون گیمینگ سال را به همراه قیمت از طریق دکمه آبی رنگ زیر مشاهده و بررسی کنید:

قیمت هدفون گیمینگ GTA V

با تلفن خود شماره گیری کنید

مخاطبین تلفن خود را وارد کنید یا دکمه مربع را در پلی استیشن 3 یا ایکس در ایکس باکس 360 فشار دهید و شماره گیر برای شما باز می شود.

همچنین می توانید بهترین کنسول بازی 2020، بهترین بازی های اندرویدی 2020 و بهترین بازی موبایل آفلاین 2020 را از طریق این مطالب مطالعه کنید.

به عنوان مثال، اگر شما با شماره ماموریت تقلب در GTA IV تماس بگیرید، یک نفر پشت خط سر شما فریاد می زند!

مسابقه درگ

اگر در کنار خودروهای دیگر پشت چراغ قرمز توقف کردید، پا روی ترمز بگذارید، گاز را رها کنید و بوق بزنید، وقتی چراغ روی برخی از خودروهای کنار شما می‌آید، با شما در مسابقه درگ خواهند بود. این راهنمای GTA V برای کسانی که عاشق مسابقه در خیابان های GTA هستند عالی است.

سلاح های سنگین را با روشی آسان بدست آورید

همیشه دو پلیس در زیرگذر فرودگاه بین المللی فرانسیس (واقع در جنوب نقشه) هستند و هر دو همیشه تفنگ دارند. فقط به سمت آنها بدوید (مطمئن شوید که این کار را درست انجام می دهید) و سپس اسلحه ها و مهمات آنها را بدزدید. احتمالا به خاطر ۲ ستاره از شما شکایت خواهد شد، اما این سلاح ارزش دزدی را دارد.

هلیکوپتر را سریع پیدا کنید

در این راهنمای GTA V، بهترین راه برای یافتن هلیکوپتر را نیز خواهید آموخت. دو نمودار نقشه زیر موقعیت برخی از آمبولانس های هلیکوپتر را در پشت بام ساختمانی در دیویس، لس سانتوس نشان می دهد. کافیست به نقطه مشخص شده بروید و سپس از نردبان کنار ساختمان بالا بروید تا به هلیکوپترها دسترسی پیدا کنید!

خرید خانه به صورت رایگان در GTA V

برای خرید خانه رایگان در راهنمای بازی GTA V اگر می خواهید خانه های گران قیمت را به صورت رایگان در GTA V خریداری کنید، این راهنما را بخوانید. اگر می خواهید هر نوع ملکی را به صورت رایگان بخرید، بسته به اینکه به شما درآمد می دهد یا خیر، توجه داشته باشید که این امر ممکن است شما را از انجام ماموریت های جانبی خاصی که فقط با خرید ملک در حالت عادی فعال می شوند، باز دارد. be locked اگر از این تکنیک استفاده کنید و آنها را آزاد کنید، دیگر فرصتی برای انجام این ماموریت های جانبی نخواهید داشت.

 ملک تأمین نشده

ماشین خود را درست در مقابل تابلویی که به شما امکان خرید آن را می دهد پارک کنید.

از ماشین پیاده شو

ملک را بخرید و سوار ماشین شوید

ملک تامین شده

ابتدا یک خانه بخرید و زمانی که در مرحله خرید هستید، شروع را فشار دهید و یکی از ماموریت های ساده و کوتاه را یک بار به پایان برسانید. پس از انجام موفقیت آمیز ماموریت، شما مستقیماً به خانه ای که بدون پول خریداری کرده اید بازگردانده می شوید!

در GTA V از کجا زره کامل بخریم؟

اگر به دنبال خرید زره کامل در راهنمای بازی GTA V هستید، به محل نشان داده شده در تصویر زیر بروید. ماشین پلیسه پس از پشت سر گذاشتن صندلی ها به پاسگاه پلیس بروید و زره کنار یک جفت در آبی سمت راست قرار دارد. یک دستگاه فروش خودکار نیز در نزدیکی آن وجود دارد. آنها را بگیرید و هماهنگ کنید.

وب سایت های بازی GTA V

در زیر لیستی از تمام وب سایت هایی که می توانید باز کنید و مشاهده کنید یا در GTAV استفاده کنید آمده است:

www.creditcardconsolidationkings.com

www.taco-bomb.com

www.epsilonprogramm.com

www.iwillsurviveitall.com

www.thechildrenofthemountain.com

www.yournewbabyname.com

www.whokilledleonorajohnson.com

www.vinewoodloglinegenerator.com

www.sixfiguretemps.com

www.bullsharktestosterone.com

www.cultstoppers.com

www.therealitymill.com

www.visitthealamosea.com

www.elitastravel.com

www.pandmcycles.com

www.electrotokesystem.com

www.beseecher.net

www.ministerinminutes.com

www.docktease.com

www.kungfurainbowlazerforce.com

www.theinternetisahelhole.com

www.legendarymotorsport.net

www.warstock-cache-and-carry.com

www.dr-friedlander.com

www.jockcranley.com

abstinentamerica.com

www.minotaurefinance.com

www.proposition43.com

www.proposal208.com

www.lennyavery-realty.com

www.mydivinewithin.com

www.republicanspacerangers.com

www.appropriateassociates.com

www.universaluniform.net

www.maze-bank.com

www.toeshoesusa.com

www.classicvinewood.com

www.righteouslaughter7.com

www.hushsmush.com

www.fleeca.com

www.vanillaunicorn.xxx

www.fameorshame.net

www.altruistsunite.com

www.southernsanandreassuperautos.com

www.thebankofliberty.com

www.jackhowitzer.com

www.bedevinweston.com

www.lossantoscustoms.com

www.lossantosfreegans.com

www.hammersteinfaust.com

www.suemurry.com

www.fruitcomputers.com

www.merryweathersecurity.com

www.junkenergydrink.com

www.psychicshoutout.com

www.lifeinvader.com

www.yourdeadfamily.com

www.myroomonline.net

www.munitions.net

www.bawsaq.com

www.bleeter.biz

www.cashfordeadreams.com

www.chainsofintimacy.com

www.cultstoppers.com

www.dynasty8realestate.com

www.egochaserenergybar.com

www.eyfind.infwo

www.fabienlaroucheyoga.com

www.fruitcomputer.com

www.grainoftruth.net

www.himplantsenhancementurgery.com

www.jockranley.com

www.icn.d.exchange.com

www.manopauseadventures.com

www.monetaryscience.us

www.myroomonline.net

www.preservexskincream.com

www.princessrobotbubblegum.com

www.sanandreasdmv.com

www.sawaterandpower.com

www.stoppayingyourmortgage.net

www.swallowco.com

www.thepowcleanse.com

www.toiletcleaneronline.com

www.vinewoodlinegenerator.com

www.autoeroticar.com

www.chiropracticecovernight.com

www.ilovetoblow.org

www.mille-mots.net

www.libertytreeonline.com

www.babiesovernight.com

www.love-meet.net

www.loveyourmeat.com

www.myonlineme.com

www.outsourceforamerica.com

www.pointclickshipabitch.com

www.weazelnews.com

www.piswasser.com

www.beanmachinecoffee.com

www.burgershot.net

www.electrictit.com

www.krapea.com

www.lipurgex.com

www.littlelacysurprisepageant.com

www.publiclibertyonline.com

www.vipluxuryringtones.com

www.americantravelguide.net

www.designerslave.com

www.erisfootware.com

www.eugenicsincorporated.com

www.flyhighpizzapie.com

www.gloryholethemepark.com

www.craplist.net

www.blogsnobs.org

www.libertycitypolice.com

www.sprunksoda.com

www.rustybrownsringdonuts.com

www.peepthat****.com

www.lootandwank.com

www.dragonbrainthemovie.com

www.eatbiglogs.com

www.amissanfaces.net

www.hornyhighschoolreunions.com

www.poker-in-the-rear.com

www.redwoodcigarettes.com

www.roidsforlittleboys.com

فیلم های آموزشی مختلف بازی GTA V

در زیر می توانید تمام فیلم های آموزشی مختلف GTAV را مشاهده کنید:

آموزش اتوپایلوت

[محتوای تعبیه شده]

اسکوبا گیر

[محتوای تعبیه شده]

خرید خانه مجانی

[محتوای تعبیه شده]

پرواز کردن ماشین

[محتوای تعبیه شده]

به دست آوردن جت فایتر

[محتوای تعبیه شده]

تبدیل شدن به گاست رایدر

[محتوای تعبیه شده]

چگونه یک جت شخصی داشته باشیم

[محتوای تعبیه شده]

10 ترفند بازی جی تی ای وی که شاید تا به حال نمی دانستید

[محتوای تعبیه شده]

راهنمای بازی آنلاین GTA V

GTA Online یک دنیای آنلاین پویا و پایدار برای شانزده بازیکن است. این بازی به شما و دوستانتان اجازه می‌دهد تا برای حل ماموریت‌ها، فعالیت‌ها و رویدادهای محیطی و همچنین رقابت با دیگران در حالت‌های بازی سنتی با یکدیگر همکاری کنید. وقایع GTA Online قبل از وقایع GTA 5 اتفاق می افتد. شخصیت های خاصی از کمپین های تک نفره (لامار، لستر و …) جایگاه برجسته ای در داستان و جهان GTA Online دارند.

شخصیت ها

بازیکنان GTA Online یک شخصیت می سازند و ظاهر، آمار، منابع و وسایل نقلیه خود را سفارشی می کنند. با کسب تجربه شخصیت ها، رتبه و اعتبار آنها افزایش می یابد.

فعالیت ها

GTA Online شامل بسیاری از فعالیت های تعاملی است. بازیکنان می توانند در یک حالت داستانی اسکریپت شده شرکت کنند و به میل خود به داخل و خارج بپرند تا در برخوردهای چند نفره تعاملی شرکت کنند. بازیکنان می توانند با کمک سایر خدمه در فعالیت های مجرمانه شرکت کنند. خدمه همچنین می توانند برای بازی های ورزشی، مسابقه و گردش دور هم جمع شوند.

تبلیغات

GTA Online همچنین شامل حالت های Deathmatch و Team Deathmatch خواهد بود.

رتبه بندی کردن

بازیکنان در GTA Online با انجام کارهای مختلف رتبه بندی می شوند. همچنین در هنگام ماموریت منجر به مرگ می شود و مقدار کمی RP اعطا می شود. وقتی بازیکنان امتیاز جمع می کنند، شروع به بالا رفتن سطح می کنند. با بالا رفتن سطح، بازیکنان شروع به باز کردن گزینه های سفارشی سازی بیشتری می کنند که در فروشگاه های آنلاین مختلف یافت می شود. سلاح های جدیدی نیز در دسترس خواهند بود و به شما این امکان را می دهند که برای ماموریت های سخت تری که می توانید به دست آورید، بهتر آماده شوید.

خدمه

بازیکنان می توانند به صورت آنلاین خدمه با دیگر بازیکنان تشکیل دهند. خدمه به اعضا اجازه می‌دهند تا در جرایم و فعالیت‌ها با یکدیگر همکاری کنند و اعتبار را به طور مؤثرتری افزایش دهند.

رویدادهای پویا

رویدادهای پویا در سراسر سن آندریاس در GTA Online برگزار خواهد شد. در این میان می‌توان به جعبه‌های قطره‌ای اشاره کرد، جعبه‌هایی پر از ثروت که از آسمان فرو می‌ریزد و رهگذران می‌توانند آن را ادعا یا مناقشه کنند. ماشین‌های زرهی و فروشگاه‌ها برای سرقت در دسترس خواهند بود و برخی از ماشین‌ها را می‌توان برای پول نقد به سرقت برد.

خواص

ویژگی های پخش را می توان به صورت نقدی آنلاین خریداری کرد. هر بازیکن می تواند تا 8 ملک را در یک زمان داشته باشد، با ویژگی های گران تر که امکان ذخیره وسایل نقلیه، امکانات و غیره را فراهم می کند.

بانتی

بازیکنان GTA Online می‌توانند در مقابل یکدیگر ادعای امتیاز کنند. جایزه یک پرداخت نقدی است که به عنوان پاداش برای انجام یک رقیب ارائه می شود.

بازیکنان GTA Online این امکان را دارند که پول خود را در دستگاه های خودپرداز یا از طریق موبایل (از طریق وب سایت Maze Bank) واریز کرده و از برنده شدن خود در برابر سرقت توسط سایر بازیکنان محافظت کنند.

GTA Online در طول سال ها به روز رسانی ادامه می دهد و با اولین قسمت شروع می شود که در ساعت 7:00 صبح در 1 اکتبر 2013 آغاز شد.
Microtransactions.

پستی در Rockstar توضیح داد که “اگر شما از نوع لذت فوری هستید، می توانید GTA Cults را خریداری کنید. شما قادر خواهید بود GTA را از طریق فروشگاه درون بازی خریداری کنید.بازی و اقتصاد آن برای اکثریت قریب به اتفاق بازیکنانی که پول اضافی نمی خرند طراحی و متعادل شده است. هیچ paywall در بازی وجود ندارد و هیچ چیز دیگری نمی تواند تعادل بازی را به هم بزند. برای تهیه ماشین ها، اسلحه ها، لباس ها، فلش و سبک های بالا در لوس سانتوس نیازی به خرج کردن پول واقعی ندارید. اگر می خواهید کمی سریعتر آنها را دریافت کنید، می توانید.

کسب درآمد از طریق حالت داستانی

راک استار افزود: “اقتصاد با اقتصاد بازیگر متفاوت است و پولی که در یکی به دست می آید را نمی توان به دیگری منتقل کرد.” اکثر بازیکنان در حالت نقدی خیلی سریعتر از حالت داستانی برنده می شوند. او همچنین سیستم شهرت GTA Online را توضیح داد و خاطرنشان کرد: “شهرت از طریق تمام دستاوردهای آنلاین شما در هر کاری که در GTA Online انجام می دهید به دست می آید – و به شما کمک می کند رتبه بندی کنید، به ویژگی های جدید، سلاح ها و مخاطبین مجرمانه دسترسی پیدا کنید. پولی را که به سختی به دست آورده اید خرج کنید. در اتومبیل، لباس، اسلحه، املاک و غیره. شما می توانید به سرعت از طریق فعالیت های سودآور مانند اسقاط اتومبیل های زرهی، برنده شدن در مسابقات خیابانی، ساخت چوب یا تعدادی از فعالیت های پرسود دیگر پول جمع آوری کنید. “

نحوه بازی آنلاین GTA V، نحوه دانلود آنلاین GTA V

GTA Online یکی از محبوب ترین بازی های واقعی در جهان است. این بازی به صورت آنلاین در سراسر جهان انجام می شود. و بازیکنان می توانند در یک محیط مجازی شبیه به واقعیت عمل کنند. یک شهر مجازی که به طور منطقی توسط قوانین واقعی اداره می شود. و شرط بازی در این بازی در نقش واقعی و به اصطلاح RP می باشد.

اما نحوه بازی آنلاین GTA، در اینجا به شما خواهیم گفت که چگونه gta را آنلاین خریداری، دانلود و نصب کنید.

GTA را آنلاین دانلود کنید

برای انجام این بازی باید نسخه اصلی را تهیه کنید و نسخه های کرکی این بازی اجازه بازی آنلاین را نمی دهند. برای دریافت این بازی از سورس اصلی این بازی می توانید به سایت سازنده و پشتیبانی کننده این بازی یعنی Rock Star (دانلود) یا وب سایت استیم مراجعه کنید.

Social Club و Steam دو ارائه دهنده بزرگ بازی آنلاین هستند که اولی با نام Social Club و دومی به عنوان Steam شناخته می شود. دانلود از این دو تفاوت چندانی ندارد و مانند خرید یک بازی از دو فروشگاه مختلف است. با این حال، سازنده این بازی در واقع یک باشگاه اجتماعی است. علاوه بر این، هر نسخه ای که خریداری می کنید فقط با همان سرویس کار می کند و مثلاً نمی توانید نسخه اجتماعی را با سیستم اجرا کنید.

توجه داشته باشید که تنها هزینه اجرای این بازی خرید سی دی یا لایسنس بازی می باشد و پس از فعال سازی کد رایگان می توانید فایل بازی را از همان سرور دانلود نمایید. قیمت تقریبی این بازی 30 دلار است. اما معمولا در ایام خاصی از سال تخفیف هایی برای فروش این بازی وجود دارد که می توانید با قیمت مناسب تری خریداری کنید. اما مراقب برخی از سایت های جعلی با قیمت های بسیار پایین باشید. زیرا این سایت معمولاً یا سی دی های دزدی را می فروشد که بعد از مدتی خراب می شوند و یا سی دی های مستعملی که روی برخی از سرورها گیر کرده اند.

اما با مراجعه به آدرس خرید آنلاین بازی GTA از سوشال کلاب و ثبت نام در آنجا مطابق تصویر زیر CDK بازی را خریداری می کنید سپس با فعال سازی این کد در این قسمت گزینه دانلود را خواهید داشت. حجم تقریبی این بازی حدود 80 گیگابایت است که باید آن را از خود Rockstar دانلود کنید.

نحوه نصب بازی آنلاین GTA

حال صرف نظر از نحوه خرید و نصب بازی، برای اتصال به سرورهای ایرانی و بازی با سایر پلیرهای ایرانی، باید نرم افزاری به نام Fivem را از این سایت دانلود و اجرا کنید. سپس می توانید با جستجوی نام سرور مورد نظر و قبولی در آزمون ورودی آن سرور وارد بازی شوید.

منبع: GTABOOM و JIDI

برای دیدن تمام ویدیوهای مراحل GTA V کلیک کنید

نوشته های مشابه

‫3 دیدگاه ها

  1. این مقاله خیلی جالب بود. واقعا حس می‌کنم که شرح داده شده درسته و من همیشه این سوال رو تو ذهنم داشتم که چرا تو جی تی ای وی مرحله نمی‌شه. خیلی ممنون بابت این مطلب خوب.

  2. مقاله جالبی بود، واقعا خوب بود که توضیح دادید چرا در گیم جی تی ای وقتی مرحله رو پشت سر میزاریم، دوباره به اون مرحله برنمیگردیم. خوشحالم که برای منم که گیمری هستم، این مشکل حل شد. مرسی از مقاله خوبتون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا