چرا به حسین کنعانی میگن اتوبوس

چند ساعتی است که چندین صدای محمدحسین کنعانی زادگان در بین کاربران اینترنتی دست به دست می شود. محتوای صداها گفتگوی مدافع تیم ملی با یک زن ایرانی در قطر است.

رفتار محمدحسین کنعانی زادگان در صورت وقوع و صحت ادعای وی به هیچ وجه قابل دفاع نیست. از محتوای صدا مشخص می شود که زمان حضور تیم ملی ایران در قطر برای بازی مقدماتی جام جهانی مقابل سوریه در تاریخ 25 نوامبر، تقریبا 42 روز، یا بازی ایران و کره جنوبی برگزار شده است. در تهران ۷۶ روز پیش. اینکه بازیکن تیم ملی قبل از بازی حساس مقدماتی جام جهانی به دنبال بداخلاقی است کاملا محکوم است و باید برخورد انضباطی با او انجام شود اما سوال اینجاست که چرا بعد از 76 روز یا 42 روز دقیقاً در روزهایی که این پسر تیم سال آسیاست. انتخاب شد، آیا این فایل های صوتی باید منتشر شوند؟ اگر این صداها دروغ نباشد محمدحسین کنعانی زادگان به عنوان بازیکن تیم ملی نه عزت و شخصیت تیم ملی را حفظ کرده و نه آبرو و حیثیت آن را حفظ کرده و باید تاوان این رفتار بد را بدهد اما با کسانی که قصد انجام آن را دارند. آن را نابود کند. این صداها را منتشر کردند، چه کنیم؟

به یاد بیاورید چه اتفاقی برای رامین رضاییان افتاد. این حادثه هم تقریباً به همین شکل بود. رابطه رامین رضاییان با فردی که اصلاً به آبرویش اهمیت نمی داد و به دنبال افتخار بود، باعث شد این بازیکن به تیم ملی دعوت نشود و رضاییان همچنان جایی در تیم ملی نداشته باشد. درست است که یک بازیگر ملی باید مواظب خودش باشد که در چنین دام هایی نیفتد، اما باور کنید نام این گونه حرکت ها فاش کننده نیست. نکته اصلی این است که به خرابکاری و بداخلاقی بپردازیم.

در داستانی که یکی از طرفین طرف دیگر را از طریق بداخلاقی به فسق می کشاند، نمی توان به کسی حق داد یا آن را افشاگری نامید. بدون شک هر فردی در زندگی خصوصی خود روابط و اتفاقاتی دارد که افشای آنها آبروی او را به خطر می اندازد. توزیع چنین محتوای صوتی و تصویری، پردازش و تغذیه آنها به ما امکان می دهد در رویدادهای بیشتری از این نوع شرکت کنیم. نزدیک شدن به بازیکن، مربی یا مدیر با این هدف که آنها را غیراخلاقی بدانند و مستند کنند که رفتار غیراخلاقی هم کار کثیف و هم کاملاً خطرناک است. اجازه ندهیم از فردا هیچ مهاجمی به قصد تخریب ملی گرایان و ضبط صوت و تصویر آنها به آنها نزدیک شود تا در صورت امکان از این فایل ها برای اخاذی استفاده کند و اگر اخاذی اش به پول نرسید. بنابراین با انتشار سوابق به اعتبار آنها لطمه می زند. ایراد گرفتن مذموم است، چه مشاور فدراسیون برای منتقدان التماس کند و چه برای یک بازیکن جوان ملی پوش، هر دو به یک اندازه زشت، سیاه و کثیف هستند.

در طرف دیگر ماجرا، چه کسی مسئول کنترل نظم و رفتار ملی گرایان است؟ وقتی فدراسیون ده ها همراه با کاروان تیم ملی اعزام می کند، مشخص است که دیگر ظرفیت کنترل اردوی تیم ملی را ندارد، باید همراهانی را که بدون دلیل موجه با کاروان تیم ملی اعزام شده اند، کنترل کند. فکر نکن اینطور باشه

در صدای پخش شده از بازیکن تیم ملی متوجه می شویم که اتوبوس تیم ملی تبدیل به یک مکان شده است! آخر چطور می شود خاکستر اینقدر شور باشد؟! آیا واقعا این افتخار تیم ملی است؟ سرمربی تیم ملی کجاست؟ بزرگترین تیم کیست؟

مسئول حفظ شأن و شخصیت تیم ملی ایران کیست؟ چه کسی باید بازیکنان تیم ملی را در این آشفته بازار اینستاگرام کنترل کند؟ چرا ما نظم و انضباط را نمی بینیم؟

متاسفانه نمی توان یک حقیقت تلخ را نادیده گرفت: با شرایط فوتبال کشورمان، باز هم شاهد اتفاقات مشابه خواهیم بود!

مرتبط:  چرا وقتی راه میرم تپش قلب میگیرم

توضیح لازم: این مطلب دفاعی از محمد حسین کنعانی زادگان نیست و کاری که این بازیکن انجام داده (البته اگر صداها دروغ نباشد) جای دفاعی ندارد اما سوال اینجاست که هدف از ضبط چه بوده است. صداها در وهله اول؟ اخاذی یا افترا؟ در مورد رامین رضاییان این جنبه از جنایت جدی گرفته نشد اما امیدواریم در مورد کنعانی ها در کنار برخورد با این تیم ملی شاهد برخورد با کسانی که برای او لاپوشانی کردند نیز باشیم.

امروز برخی منابع خبری به اشتباه از ضبط این صدا در اردوی تیم ملی و پیشنهاد بی شرمانه این بازیکن به بانویی که در تمرین حاضر شده بود خبر دادند و کمیته اخلاق نیز پیگیری می کند، اما اینطور نیست. درست است، واقعی. مشخص است که این بازیکن در هتل حضور دارد و به یک نفر پیشنهاد می دهد که به دیدارش برود تا با هم به اتوبوس تیم ملی بروند!

به گزارش صدای ایران از 1400 به هیچ وجه نمی توان از رفتار محمدحسین کنعانی زادگان در صورت وقوع حادثه و صحت ادعاهای او دفاع کرد. از محتوای صدا مشخص است که زمان آن به حضور تیم ملی ایران در قطر برای بازی مقدماتی جام جهانی مقابل سوریه در 4 آبان برمی گردد. او برای یک بازیکن تیم ملی کاملا محکوم است و باید محکوم شود. تیمی که در آستانه بازی حساس مقدماتی جام جهانی به دنبال بداخلاقی است. باید با او برخورد انضباطی شود اما سوال اینجاست که چرا باید این فایل های صوتی بعد از 76 روز یا 42 روز، دقیقا همان روزهایی که این پسر به ورزشگاه آمده، منتشر شود. تیم منتخب آسیا؟

اگر این صداها دروغ نباشد، محمدحسین کنعانی زادگان به عنوان یک ملی پوش نه عزت و شخصیت تیم ملی را حفظ کرده و نه آبرو و حیثیت آن را حفظ کرده و باید تاوان این بداخلاقی را بپردازد، بلکه با کسانی که قصد تخریب آن را دارند. . ، این صداها را آزاد کردند، چه کنیم؟ به یاد بیاورید چه اتفاقی برای رامین رضاییان افتاد. این حادثه هم تقریباً به همین شکل بود. رابطه رامین رضاییان با فردی که اصلاً به آبرویش اهمیت نمی داد و به دنبال افتخار بود، باعث شد این بازیکن به تیم ملی دعوت نشود و رضاییان همچنان جایی در تیم ملی نداشته باشد. درست است که یک بازیگر ملی باید مواظب خودش باشد که در چنین دام هایی نیفتد، اما باور کنید نام این گونه حرکت ها فاش کننده نیست. نکته اصلی این است که به خرابکاری و بداخلاقی بپردازیم.

در داستانی که یکی از طرفین طرف دیگر را از طریق بداخلاقی به فسق می کشاند، نمی توان به کسی حق داد یا آن را افشاگری نامید. بدون شک هر فردی در زندگی خصوصی خود روابط و اتفاقاتی دارد که افشای آنها آبروی او را به خطر می اندازد. توزیع چنین محتوای صوتی و تصویری، پردازش و تغذیه آنها به ما امکان می دهد در رویدادهای بیشتری از این نوع شرکت کنیم. نزدیک شدن به بازیکن، مربی یا مدیر با این هدف که آنها را غیراخلاقی بدانند و مستند کنند که رفتار غیراخلاقی هم کار کثیف و هم کاملاً خطرناک است. هیچ متجاوزی به قصد تخریب ملی گرایان و ضبط صوت و تصویر آنها به آنها نزدیک نشود تا در صورت امکان از این فایل ها برای اخاذی استفاده کند و اگر اخاذی اش به پول نرسید به آبروی آنها لطمه بزند. با انتشار فایل ها ایراد گرفتن مذموم است، چه مشاور فدراسیون برای منتقدان التماس کند و چه برای یک بازیکن جوان ملی پوش، هر دو به یک اندازه زشت، سیاه و کثیف هستند. در طرف دیگر ماجرا، چه کسی مسئول کنترل نظم و رفتار ملی گرایان است؟ وقتی فدراسیون ده ها همراه را با کاروان تیم ملی اعزام می کند، مشخص است که دیگر ظرفیت کنترل اردوی تیم ملی را ندارد، باید همراهانی را که بدون دلیل موجه با کاروان تیم ملی اعزام شده اند، کنترل کند. ما فکر نمی کنیم که همین کار انجام شود! متاسفانه نمی توان یک حقیقت تلخ را نادیده گرفت: با شرایط فوتبال کشورمان، باز هم شاهد اتفاقات مشابه خواهیم بود! توضیح لازم: این مطلب دفاعی از محمدحسین کنعانی زادگان نیست و کاری که این بازیکن انجام داده (البته اگر صداها دروغ نباشد) اصلا ارزش دفاع ندارد، اما سوال اینجاست که هدف از ضبط ضبط چه بوده است. . صداها در وهله اول؟ اخاذی یا افترا؟ در مورد رامین رضاییان این جنبه از جنایت جدی گرفته نشد اما امیدواریم در مورد کنعانیان نیز در کنار برخورد با این قهرمان ملی شاهد برخورد با کسانی که آن را لاپوشانی کردند، باشیم.

مرتبط:  چرا در مقابل تغییر مقاومت می کنیم

زندگی نامه کنعانیان

محمد حسین کنعانی زادگان (زادهٔ ۱۲ فروردین ۱۳۷۳ در بندر ماهشهر) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در باشگاه الاهلی قطر و تیم ملی ایران بازی می کند.

کنعانی زادگان در تیم های نوجوانان استقلال ماهشهر و پرسپولیس بازی کرد. او در نیم فصل 1389 به تیم اصلی پرسپولیس پیوست و سپس برای انجام خدمت سربازی به عضویت باشگاه ملوان درآمد. او پس از پایان خدمت سربازی، حضوری کوتاه و ناموفق در استقلال تهران داشت. او بار دیگر در لیگ نوزدهم ایران به پرسپولیس پیوست و به تدریج طی دو فصل پیشرفت زیادی کرد و مدافع پرسپولیس و سپس تیم ملی ایران شد.

او همچنین در تیم ملی فوتبال جوانان ایران و تیم ملی فوتبال جوانان ایران بازی کرده است. کنعانی زادگان اولین بازی ملی خود را در سال 1393 در بازی دوستانه مقابل ازبکستان انجام داد و در دی ماه 1391 به پرسپولیس پیوست و تا پایان فصل 93–1392 با این تیم قرارداد بست. اولین بازی او در این تیم برابر لیگ فوتبال خوزستان در هفته پایانی لیگ برتر 19-2019 ایران بود. وی پیش از این با تیم زیر 21 سال پرسپولیس در لیگ برتر زیر 21 سال آسیا ویژن تهران حضور داشت.

قرازی در مرداد 1392 به بیرامار پیوست اما در آنجا موفقیتی کسب نکرد و بدون انجام حتی یک مسابقه به ایران بازگشت.

قرض تا ملوان پس از بیرامار، کنعانی در تابستان 1393 برای گذراندن خدمت دو ساله به تیم ملوان بندرانزلی پیوست. او اولین گل خود را برای ملوان در دیدار مقابل استقلال تهران به ثمر رساند که با تساوی 1–1 به پایان رسید.

انتظار می رفت پس از پایان خدمت سربازی کنعانی ها استقلال به پرسپولیس برگردد. اما او نتوانست با مسئولان باشگاه پرسپولیس به توافق برسد و به تیم رقیب استقلال پیوست. او در استقلال حضور موفقی نداشت و پس از انجام تنها دو بازی برای آن تیم، دچار مصدومیت شد و ادامه فصل را از دست داد. او در پایان فصل تنها با انجام دو بازی از استقلال جدا شد.

سایپا کنعانی زادگان در فصل 97-1395 برای سایپا بازی می کرد.

او در فصل 1396-1396 به ماشین سازی تبریز پیوست. در این فصل او 27 بازی انجام داد و یک گل به ثمر رساند.

عکس دختری که افتخار کنعانی ها را به دست آورد شادی دوستان کنعانی جنجال 7

پرسپولیس

کنعانی ها با پرسپولیس در جولای 2020 در تاریخ 16 تیر 1398 کنعانی ها با قراردادی دو ساله به پرسپولیس بازگشتند. پس از چندین فصل ناموفق به ویژه در استقلال تهران و ماشین سازی تبریز، بار دیگر در لیگ نوزدهم ایران به پرسپولیس پیوست و به تدریج طی دو فصل پیشرفت زیادی کرد و مدافع پرسپولیس و سپس تیم ملی ایران شد. او در این مدت یکی از بهترین بازیکنان دفاعی پرسپولیس و فوتبال ایران بود و به لطف بازی های درخشانش پیشنهادات خارجی جدیدی دریافت کرد. کنعانی زادگان تا این مدت بیشترین بازی باشگاهش را با پرسپولیس انجام داد و تا خرداد 1400 63 بار برای پرسپولیس به میدان رفت.

به گزارش فرتاک نیوز،

داستان کنعانیان خبرساز شده است. اقدام غیرقانونی کنعانی ها از یک سو و استفاده از اتوبوس تیم ملی از سوی دیگر، کنعانی ها را در لبه پرتگاه قرار داده است.

حرکت منشور مدافع ملی پوش لو رفت و شرمساری بزرگی را برای تیم ملی به ارمغان آورد. برخی کارشناسان معتقدند حسین کنعانی زادگان در دام پرستوهای ورزشی افتاد و دختری که قصد دوستی با او را داشت برای کنار گذاشتن تیم ملی به خدمت گرفته شد اما این نمی تواند بی مسئولیتی کنعانی زادگان در قبال تیم ملی به خصوص در شرایط کرونا باشد. بدون شک روابط شخصی بازیکنان به خودشان گره خورده است اما صوت منتشر شده نشان می دهد که چه رفتارهای مخفیانه ای در تیم ملی ایران وجود دارد و این دستگیره نمونه ای از آن است.

مرتبط:  چرا استقلال لباس با یک ستاره ندارد

روز گذشته زمانی که محمدحسین کنعانی زادگان در لیست منتخب سال آسیا قرار داشت، خبرهای بدی از او منتشر شد. انتشار فایل های صوتی عجیب محمدحسین کنعانی زادگان، مدافع ملی پوش در اردوی اخیر تیم ملی، حواشی جدیدی را برای او به ارمغان آورد.

او در طول مصاحبه هایش به دنبال عکسی منشوری از یک دختر جوان می گردد. فایل‌های صوتی منتشر شده نشان می‌دهد که وی در مواقع مختلف و در زمان‌های مختلف به دنبال تصاویر غیراخلاقی بوده است. تا به حال حداقل 4 فایل صوتی از او منتشر شده است که قرار است با سانسور برخی قسمت ها آنها را منتشر کنیم.

پس از پخش گسترده این صوت ها، خبر رسید که کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال این مدافع جنجالی را برای ارائه توضیحات به این نهاد احضار کرده است.

اتوبوس تیم ملی وحشتناک؟

در یکی از این صداها محمدحسین کنعانی زادگان به دختر پرستویی ورزشی می گوید که از تیم ملی در قرنطینه است. اما به لطف دوستی او با راننده اتوبوس تیم ملی می توانند سوار اتوبوس شوند تا با هم باشند. در چنین شرایطی اگر ویروس کرونا بین بازیکنان تیم ملی سرایت می کرد چه کسی می تواند پاسخگو باشد؟ آیا سلامتی بازیکنان در خطر نیست؟

با توجه به اینکه تیم ملی در مرحله مقدماتی جام جهانی حضور دارد. به نظر می رسد این اتفاق حدود 20 مهر یا 25 آبان بوده است. تیم ملی اخیرا به کره جنوبی و سوریه سفر کرده است.

جنجال های اخلاقی علیه مدافعان ملی!

پیش از این رامین رضاییان دیگر مدافع ملی پوش نیز با شرایطی مشابه روبرو شده بود. او که یکی از آماده ترین بازیکنان ایرانی است، مدت هاست که به تیم ملی فوتبال دعوت نشده است. در بین فوتبالیست ها به طور غیررسمی گفته می شود که دلیل دعوت نشدن او فنی نیست.

حال باید دید آیا کنعانی ها به سرنوشت مدافع قبلی دچار خواهند شد یا خیر؟ اگر کنعانی هایش محروم شوند، به احتمال زیاد جام جهانی را از دست خواهد داد.

از اخاذی تا بلع ورزشی

پس از این ماجرای تلخ، برخی از هواداران فوتبال در شبکه های اجتماعی اعلام کردند که می توان از این ماجرا برای اخاذی از بازیکنان تیم ملی استفاده کرد. در هر صورت انتشار چنین صدایی برای تیم ملی که در آستانه صعود به جام جهانی است خبر خوبی نیست. شاید در روزی که تاکید شد سرپرست تیم ملی باید نام بزرگ تری باشد، بهتر بود فدراسیون فوتبال تصمیم درست تری می گرفت.

مورد مشابه در هلند

در موردی مشابه با بازیکنان تیم ملی زیر 19 سال هلند، پنج بازیکن چند دختر جوان را برخلاف قوانین قرنطینه تیم ملی زیر 19 سال هلند به هتل خود آوردند. به همین دلیل اخراج شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا